כמה תמונות מעיר הבוקיצה

• פותח הנושא IgKh
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

IgKh

New member
כמה תמונות מעיר הבוקיצה

כמה תמונות מעיר הבוקיצה
כפי שמישהו אולי ניחש (או לא) מהשרשור הקודם שלי, אני נמצא בניו-היבן (New Haven), העיר השלישית בגודלה במדינת קונטיקוט וביתה של אוניברסיטת ייל (בין שאר המוסדות האקדמיים בעיר). 1: מגדל השעון של האוניברסיטה.

IgKh

New member
התח"צ בעיר

כמה תמונות מעיר הבוקיצה
כפי שמישהו אולי ניחש (או לא) מהשרשור הקודם שלי, אני נמצא בניו-היבן (New Haven), העיר השלישית בגודלה במדינת קונטיקוט וביתה של אוניברסיטת ייל (בין שאר המוסדות האקדמיים בעיר). 1: מגדל השעון של האוניברסיטה.
התח"צ בעיר
התח"צ העירוני בעיר הינו שירות אוטובוסים בלבד. השרות הוא של חברת CT Transit, האמונה על תפעול קווי האוטובוס בערים ברחבי המדינה וכן על שירות רכבת פרברים קטן. החברה, שבעבר הייתה מפעיל מסחרי, נקנתה על יד מדינת קונטיקוט ב-1976 לאחר שפשטה רגל והפכה ממפעיל ישיר לחברת פיקוח (בדומה לTfL בלונדון) המפקחת על מפעילים שנבחרים באמצעות מכרז בכל עיר. עקב נטייתה של העיר לסבול מתופעל הפירבור הנפוצה בארה"ב, ופיזור הביקושים המתקבל כתוצאה מכך, CT Transit מפעילה 12 קווים עיקריים (המסומנים באותיות לועזיות) החוצים את המטרופולין מקצה אל קצה דרך מרכז העיר, ומספר רב של חלופות לכל קו הנכנס למקומות שונים לאורך הקו. ישנם כרטיסי מעבר בחינם שאינם מוגבלים בזמן המשמשים למעבר בין קווים וחלופות. 2: אוטובוס עירוני במרכז העיר

IgKh

New member
3: מספר אוטובוסים בשורה

כמה תמונות מעיר הבוקיצה
3: מספר אוטובוסים בשורה
אוטובוסים במרכז העיר המחכים להתחלת טור. בתמונה נראים אוטובוסים משני דגמים הנפוצים בעיר (יצרנים ומספרי דגמים אינני יודע) - הכחול הוא חדש יותר ומצוייד בכל החידושים: רצפה נמוכה, נטייה לגובה מדרכה וכו' (גם הכסאות בדגם זה נוחים ביותר והם מרופדים). האוטובוס בצביעה השניה הוא יותר ישן ובעל רצפה גבוהה (מפיק רעשים דומים ל-EL של דן, דרך אגב). עוד משהו בתמונה: האשה העומדת בסמוך לאוטובוס הראשון בטור היא הנהגת שלו. הופתעתי ממספר הנהגות בשירות CT Transit, עד כה ראיתי ארבע.

IgKh

New member
4: עוד אוטובוס

כמה תמונות מעיר הבוקיצה
4: עוד אוטובוס
עם אופניים במתקן המיועד להם מקדימה.

IgKh

New member
5: תחנות בפארק של העיר

כמה תמונות מעיר הבוקיצה
5: תחנות בפארק של העיר

IgKh

New member
6: דגל תחנה

כמה תמונות מעיר הבוקיצה
6: דגל תחנה
רשימת קווים, לו"ז, סימון איסור חניה ועמידה לרכב פרטי, ומפה. סימו לב לדגל עם ציור הטרולי: במרכז העיר בלבד ישנו שירות טרולי בחינם המבצע הקפה של המרכז. יש לציין כי דגל מפורט כל כך יש רק באיזורים המרכזיים של העיר. רוב התחנות מורכבות מתמרור איסור עמידה וחניה בלבד, ללא פירוט כל שהוא, ובטח שלא סככה.

IgKh

New member
7: תמונה שפחות הצליחה

כמה תמונות מעיר הבוקיצה
7: תמונה שפחות הצליחה

IgKh

New member
8 ואחרונה: רמזור הולכי רגל

כמה תמונות מעיר הבוקיצה
עם ספריה לאחור לקראת התחלפות האור ברמזור. וקצת טריוויה לסיום: הידעתם שניו היבן היא העיר האחות של עפולה?

אוהד11

New member
../images/Emo51.gif

עם ספריה לאחור לקראת התחלפות האור ברמזור. וקצת טריוויה לסיום: הידעתם שניו היבן היא העיר האחות של עפולה?

talitalitali

New member
מה עם תמונה של ה - YALE BOWL?

מה עם תמונה של ה - YALE BOWL?

Image of me

New member
תודה על התמונות.

כמה תמונות מעיר הבוקיצה
תודה על התמונות.
תמונות מעניינות מאד של התחבורה הציבורית. נכנסתי לאתר של העיר בתקווה למצוא מפה של קווי האוטובוס, ומצאתי המון מפות של העיר - כולל מפה של שבילי אופניים, מפה של איסוף זבל ומפה של שטיפת רחובות!!! אבל מפה של קווי אוטובוס זה לא מספיק חשוב!

IgKh

New member
התח"צ איננו שירות מוניציפלי

תודה על התמונות.
תמונות מעניינות מאד של התחבורה הציבורית. נכנסתי לאתר של העיר בתקווה למצוא מפה של קווי האוטובוס, ומצאתי המון מפות של העיר - כולל מפה של שבילי אופניים, מפה של איסוף זבל ומפה של שטיפת רחובות!!! אבל מפה של קווי אוטובוס זה לא מספיק חשוב!
התח"צ איננו שירות מוניציפלי
אלא שירות של המדינה. כמו שבאתר של עירית תל אביב אין מפות של דן (אני חושב...) בכל אופן: http://www.cttransit.com/

מצב
הנושא נעול.
למעלה