כמה תמונות מהיום....

מצב
הנושא נעול.

elians

New member
חחח תשמעי ... ../images/Emo6.gif

למען האמת אני בכלל לא מכירה
את קרית מלאכי, הייתי שם פעם אחת בשנת 1968 וזהו.
חחח תשמעי ...

אני יכול להגיד לך... ששום דבר לא השתנה מאז

4דדד

New member
כמו בת ים,הכבישים התאורה

חחח תשמעי ...

אני יכול להגיד לך... ששום דבר לא השתנה מאז
כמו בת ים,הכבישים התאורה
והמדרכות כולם מודל 1974,חוץ מהגינון שהשתפר במקצת אין כאן איכות חיים במיל

elians

New member
אני הכי שונא את התאורה הכתומה

כמו בת ים,הכבישים התאורה
והמדרכות כולם מודל 1974,חוץ מהגינון שהשתפר במקצת אין כאן איכות חיים במיל
אני הכי שונא את התאורה הכתומה
הזאת ... היא עושה דכאון ... והיא לא ממש מאירה משהו

elians

New member
חחחחחחח ...

הייתי באה לראות
אם גם האוטובוסים לא היו משתנים והיו מסתובבים שם רויאל טייגרים כמו איזה שמורת טבע
התמונה מארכיון הפורום.
חחחחחחח ...
האוטובוס הכי ישן מופיע בתחילת השרשור, אצלנו תוכלי לראות כמה אוטובוסים של מטרופולין, פה ושם של אגד.. ואיזה אחד לבן .. חדש כזה ללא שום סימון עליו.. שעומד כל הזמן ליד הבית עלמין בקריה

elians

New member
תמונה מס' 3

כמה תמונות מהיום....
מקודם יצאתי לטייל קצת בקרייתנו המגעילה [קרית מלאכי / מלוכלכי] לא צלמתי את ערמות הזבל או את כמויות הילדים המסתובבים ברחובות ללא מעש... צלמתי אוטובוס שראיתי בדרך, בקרתי באולם השמחות הנטוש הראשון שהיה בקרית מלאכי... וכמה תמונות של קריתמלאכי ממבט גבוה... יצאתי עם כלבתי גילי, עם הדיגיטלית שלי. התמונות נערכו בתוכנה ACDSEE 3.... מקווה שתהנו ..
תמונה מס' 3
תמונה נוספת של האוטובוס, מרצדס 0303 מספר לוחית 84-237-01 - מספר רכב באגד - 70235

846

Active member
אם אני לא טועה, האוטובוס הזה ניגנב

תמונה מס' 3
תמונה נוספת של האוטובוס, מרצדס 0303 מספר לוחית 84-237-01 - מספר רכב באגד - 70235
אם אני לא טועה, האוטובוס הזה ניגנב
בעבר לרצועת עזה וחזר במצב של בערך שילדה.... ואז ניבנה מחדש וקיבל את החלונות הניסיוניים.

elians

New member
תמונה מס' 4

כמה תמונות מהיום....
מקודם יצאתי לטייל קצת בקרייתנו המגעילה [קרית מלאכי / מלוכלכי] לא צלמתי את ערמות הזבל או את כמויות הילדים המסתובבים ברחובות ללא מעש... צלמתי אוטובוס שראיתי בדרך, בקרתי באולם השמחות הנטוש הראשון שהיה בקרית מלאכי... וכמה תמונות של קריתמלאכי ממבט גבוה... יצאתי עם כלבתי גילי, עם הדיגיטלית שלי. התמונות נערכו בתוכנה ACDSEE 3.... מקווה שתהנו ..
תמונה מס' 4
אותה זווית רק תמונה לרוחב....

elians

New member
תמונה מס' 5

כמה תמונות מהיום....
תמונה מס' 5
מבט מצד הדלתות אוטובוס, מצטער הוא לא חנה בצורה טובה לצילום והעצים הפריעו.

elians

New member
תמונה מס' 6

כמה תמונות מהיום....
תמונה מס' 6
זווית דומה אבל מהצד השני....

elians

New member
תמונה מס' 7

כמה תמונות מהיום....
תמונה מס' 7
ותמונה אחרונה של האוטובוס... ממבט אחורי

מצב
הנושא נעול.
למעלה