כמה תמונות מהיום....

מצב
הנושא נעול.

814

New member
כן אני גר בח' איפה שמתחיל הקו אז

זה בדיוק מה שרציתי לכתוב עכשיו ...
814 אתה יכול להחליף את תפקידך , אתה יכול להיות נביא מצוין . נסעתי איתו לב"ב ( הוא חורש על 350 ) הנהג הזה שונא דתיים אבל דבר כזה צריך לראות כדי להאמין . ובשביל מה הוא חורש על הקו הזה אם הוא שונא דתיים - וכל נוסע שעולה הוא מתחיל לקלל אותו .
כן אני גר בח' איפה שמתחיל הקו אז
אני מכיר כל רכב כמעט על הקו בקשר לנהג בטוח אני מכיר אבל לא עולה לי בראשאולי עוד יום יומים אני אראה ואזכר ובקשר לנהג עצמו יכול להיות שהוא שובץ לקו בניגוד לרצונו כמו שרק הסידור הזה ועוד כמה נשארו והוא לקח

4דדד

New member
באיזה צורה הוא שונא

כמה תמונות מהיום....
מקודם יצאתי לטייל קצת בקרייתנו המגעילה [קרית מלאכי / מלוכלכי] לא צלמתי את ערמות הזבל או את כמויות הילדים המסתובבים ברחובות ללא מעש... צלמתי אוטובוס שראיתי בדרך, בקרתי באולם השמחות הנטוש הראשון שהיה בקרית מלאכי... וכמה תמונות של קריתמלאכי ממבט גבוה... יצאתי עם כלבתי גילי, עם הדיגיטלית שלי. התמונות נערכו בתוכנה ACDSEE 3.... מקווה שתהנו ..
באיזה צורה הוא שונא
אותם?מקלל אותם?

elians

New member
אהה הבנתי ../images/Emo24.gif

לא הבנתי באיזה צורה הוא
שונא חרדים,מדבר אליהם לא יפה וכו'.
אהה הבנתי

פשוט זה ברח כזה מהשרשור

לא יפה, אדם שעובד בשרות ציבורי

אהה הבנתי

פשוט זה ברח כזה מהשרשור
אסור לו שידעו את מי הוא אוהב ואת מי הוא שונא. הוא חייב להיות נחמד ואדיב לכוווווולם אפילו אם הוא שונא סקטור מסוים מקרב הנוסעים שלו. חבל שיש נהגים כאלה, זה מקלקל את הרושם גם מסביבו.

4דדד

New member
לשמחתי אני חושב שמעולם

אסור לו שידעו את מי הוא אוהב ואת מי הוא שונא. הוא חייב להיות נחמד ואדיב לכוווווולם אפילו אם הוא שונא סקטור מסוים מקרב הנוסעים שלו. חבל שיש נהגים כאלה, זה מקלקל את הרושם גם מסביבו.
לשמחתי אני חושב שמעולם
לא נתקלתי בנהגים מסוג זה ,הנהג היחיד שהיה זוועתי ממש היה נהג דן בקו 26 לפני 5-6 שנים שצרח על הנוסעים וזרק כסף קטן על המכוניות החולפות!!!לאחר מכן העיפו אותו מדן הוא נהיה נהג מונית ובעבודתו זו הוא היכה למוות נהג של דן בקו 18 בוויכוח על מקום בכביש...מיותר לציין שהוא כעת בכלא..

שלא נדע, מזל שלא נתקלתי

לשמחתי אני חושב שמעולם
לא נתקלתי בנהגים מסוג זה ,הנהג היחיד שהיה זוועתי ממש היה נהג דן בקו 26 לפני 5-6 שנים שצרח על הנוסעים וזרק כסף קטן על המכוניות החולפות!!!לאחר מכן העיפו אותו מדן הוא נהיה נהג מונית ובעבודתו זו הוא היכה למוות נהג של דן בקו 18 בוויכוח על מקום בכביש...מיותר לציין שהוא כעת בכלא..
שלא נדע, מזל שלא נתקלתי
במפלצת הזאת

הוא שאל מה זה שולחן ערוך ??

שזה כל אחד צריך לדעת ויש למשל חרדים מחכים בתחנה הוא מדלג עליה ולא נתן להם לעלות , הוא אמר שהם ככה והם ככה ( אני בכוונה לא מצטט ) בקיצור הבחור שונא דתיים באשר הם .

אחלה כינוי: אתה במקרה פיג'ו 608 ?

שזה כל אחד צריך לדעת ויש למשל חרדים מחכים בתחנה הוא מדלג עליה ולא נתן להם לעלות , הוא אמר שהם ככה והם ככה ( אני בכוונה לא מצטט ) בקיצור הבחור שונא דתיים באשר הם .
אחלה כינוי: אתה במקרה פיג'ו 608 ?

מה שהכי חשוב

כמה תמונות מהיום....
מקודם יצאתי לטייל קצת בקרייתנו המגעילה [קרית מלאכי / מלוכלכי] לא צלמתי את ערמות הזבל או את כמויות הילדים המסתובבים ברחובות ללא מעש... צלמתי אוטובוס שראיתי בדרך, בקרתי באולם השמחות הנטוש הראשון שהיה בקרית מלאכי... וכמה תמונות של קריתמלאכי ממבט גבוה... יצאתי עם כלבתי גילי, עם הדיגיטלית שלי. התמונות נערכו בתוכנה ACDSEE 3.... מקווה שתהנו ..
מה שהכי חשוב
בתמונות האלה... זו גילי הכלבה המתוקה שלך, למרות ששאר התמונות גם יפות אבל הן לא מדברות אליי בכלל ובטח שלא אוטובוסים וכאלה.. אלא גילו'ש...

elians

New member
אממממממ

מה שהכי חשוב
בתמונות האלה... זו גילי הכלבה המתוקה שלך, למרות ששאר התמונות גם יפות אבל הן לא מדברות אליי בכלל ובטח שלא אוטובוסים וכאלה.. אלא גילו'ש...
אממממממ
תתני תגובה על הצילום, על הרעיונות... למה כולם אוהבים רק את גילי... אני מקנאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

למה נראה לך

אממממממ
תתני תגובה על הצילום, על הרעיונות... למה כולם אוהבים רק את גילי... אני מקנאאאאאאאאאאאאאאאאאאא
למה נראה לך
שכולם אוהבים רק את גילי?? אני אוהבת אותך... והמוןןןן נסיך יפה שלי... התמונות שצילמת הן אחלה תמונות באמת.. אבל תמיד יהיה משהו שיותר ימשוך את העיין ונכון לעכשיו זו גילו'ש

elians

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif טוב נו ...

למה נראה לך
שכולם אוהבים רק את גילי?? אני אוהבת אותך... והמוןןןן נסיך יפה שלי... התמונות שצילמת הן אחלה תמונות באמת.. אבל תמיד יהיה משהו שיותר ימשוך את העיין ונכון לעכשיו זו גילו'ש
טוב נו ...
גילי'ש באמת מתוקה ... ועם זה אביתר יסכים גם ...

מצב
הנושא נעול.
למעלה