כמה תמונות מהיום....

מצב
הנושא נעול.

elians

New member
כמה תמונות מהיום....

כמה תמונות מהיום....
מקודם יצאתי לטייל קצת בקרייתנו המגעילה [קרית מלאכי / מלוכלכי] לא צלמתי את ערמות הזבל או את כמויות הילדים המסתובבים ברחובות ללא מעש... צלמתי אוטובוס שראיתי בדרך, בקרתי באולם השמחות הנטוש הראשון שהיה בקרית מלאכי... וכמה תמונות של קריתמלאכי ממבט גבוה... יצאתי עם כלבתי גילי, עם הדיגיטלית שלי. התמונות נערכו בתוכנה ACDSEE 3.... מקווה שתהנו ..

elians

New member
תמונה מס' 1

כמה תמונות מהיום....
מקודם יצאתי לטייל קצת בקרייתנו המגעילה [קרית מלאכי / מלוכלכי] לא צלמתי את ערמות הזבל או את כמויות הילדים המסתובבים ברחובות ללא מעש... צלמתי אוטובוס שראיתי בדרך, בקרתי באולם השמחות הנטוש הראשון שהיה בקרית מלאכי... וכמה תמונות של קריתמלאכי ממבט גבוה... יצאתי עם כלבתי גילי, עם הדיגיטלית שלי. התמונות נערכו בתוכנה ACDSEE 3.... מקווה שתהנו ..
תמונה מס' 1
אוטובוס אגד ... שנח לו במעלה רחוב רש"י

elians

New member
תמונה מס' 2

כמה תמונות מהיום....
תמונה מס' 2
אותו אוטובוס , מבט צדדי,

elians

New member
האמת שאני לא ממש שמתי ../images/Emo23.gif לזה

החלונות נוסעים מודבקות
ולא תפוסות בגומי במסגרת
האמת שאני לא ממש שמתי
לזה
יש איזה הבדל בין גומי לדבק? אולי מדובר במודל ישן.

gsx750f

New member
היה נסיוני היום השיטה הזאת בכל

האמת שאני לא ממש שמתי
לזה
יש איזה הבדל בין גומי לדבק? אולי מדובר במודל ישן.
היה נסיוני היום השיטה הזאת בכל
האוטובוסים שמורכבים חוסך במישקל

elians

New member
בקרית מלאכי הרבה יותר...../images/Emo9.gif

ועוד משהו
החלונות בצורת ריבועה ולא מעוגלים חח גם בלוד כל כך מסריח...
בקרית מלאכי הרבה יותר...

אל תתן ללוד לקחת את תואר הסירחון... רק קרית מלאכי... לפחות היא מצטיינת במשהו, [עזוב שזה במובן שלילי]

צביקוש23

New member
אל תשכחו שהנשיא שלנו מק.מלאכי

הלוואי הלוואי

שקרית מלאכי הייתה מגיעה למאית של לוס אנגלס.. אמןןןןןן
אגב בזמנו קראתי את הביאוגרפיה עליו. וזה היה שווה קריאה בחיי. יש לו סיפור חיים מדהים. במיוחד נגע לליבי סיפור חייו באוהל במעברה.

elians

New member
כן אבל איפה כל זה עכשיו

אגב בזמנו קראתי את הביאוגרפיה עליו. וזה היה שווה קריאה בחיי. יש לו סיפור חיים מדהים. במיוחד נגע לליבי סיפור חייו באוהל במעברה.
כן אבל איפה כל זה עכשיו
הקריה .. נראית כמו הצרות שלי .. ויש לי הרבה.. רק האזור של הבית שלו יפה ומפואר.... מאז שהוא נהיה נשיא כמובן. חבל שהוא לא מנצל את מעמדו לטובת הקריה

מצד אחד אולי חבל שהוא לא מנצל

כן אבל איפה כל זה עכשיו
הקריה .. נראית כמו הצרות שלי .. ויש לי הרבה.. רק האזור של הבית שלו יפה ומפואר.... מאז שהוא נהיה נשיא כמובן. חבל שהוא לא מנצל את מעמדו לטובת הקריה
מצד אחד אולי חבל שהוא לא מנצל
את מעמדו לטובת הקריה, אבל מצד שני, אם הוא היה מנצל, מה היו אומרים
שחיתות, פרוטקציות וכו... כך שיש כאן מילכוד
.

מצב
הנושא נעול.
למעלה