כמה תובנות.

רק הלך נתניהו וחזרה הקורונה.
אם לפני שנה היית אומר למישהו שבעוד שנה מהיום בנט יכניס לכנסת את הבי די אס ועדאלה ועבדאללה ובצלם לנאום היו אומרים עליך הבן אדם ירד מהפסים.
מוסי רז. חלאת המין האנושי. הוא הפרטנר של 6 מנדטים של הימין.
אוי תחזיקו אותי חזק. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
לתת יד ולהביא את האויב לכנסת שלך? לבית המחוקקים שלך?
ולומר לאמריקאים בהקשר לאירן מדיניות של נון הפתעות?
נתניהו עמד בגבורה נגד ממשל אמריקאי עוין ביותר ממשלו של אובמה ועשה לו בית ספר.
לא אשכח איך נתניהו הסביר לאובמה כמו שמסבירים למישהו שסובל מפיגור קל מדוע ממשלת ישראל לא תשתף פעולה עם הסכם עם האירנים.
לא אשכח איך נתניהו כיסח את מדיניותו של אובמה בנאום המפורסם שלו בקונגורס כשהוא מפרט אחת לאחת את הכשלים של אובמה בהבנת המצב באיזור.
לא אשכח את מחיאות הכפיים הרועמות דקות ארוכות כשסיים את הנאום שלו.
והנה מגיעה ממשלה עם אותה אידאולוגיה תבוסתנית ובוגדנית המסכנת את קיומה של מדינת ישראל עם שני חובבנים .
תארו לכם את ראש הממשלה שלכם לפיד נואם בקונגורס?
לא רק גנץ, גם יאיר לפיד מגמגם באנגלית - YouTube

marabo

Well-known member
רק הלך נתניהו וחזרה הקורונה.
אם לפני שנה היית אומר למישהו שבעוד שנה מהיום בנט יכניס לכנסת את הבי די אס ועדאלה ועבדאללה ובצלם לנאום היו אומרים עליך הבן אדם ירד מהפסים.
מוסי רז. חלאת המין האנושי. הוא הפרטנר של 6 מנדטים של הימין.
אוי תחזיקו אותי חזק. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
לתת יד ולהביא את האויב לכנסת שלך? לבית המחוקקים שלך?
ולומר לאמריקאים בהקשר לאירן מדיניות של נון הפתעות?
נתניהו עמד בגבורה נגד ממשל אמריקאי עוין ביותר ממשלו של אובמה ועשה לו בית ספר.
לא אשכח איך נתניהו הסביר לאובמה כמו שמסבירים למישהו שסובל מפיגור קל מדוע ממשלת ישראל לא תשתף פעולה עם הסכם עם האירנים.
לא אשכח איך נתניהו כיסח את מדיניותו של אובמה בנאום המפורסם שלו בקונגורס כשהוא מפרט אחת לאחת את הכשלים של אובמה בהבנת המצב באיזור.
לא אשכח את מחיאות הכפיים הרועמות דקות ארוכות כשסיים את הנאום שלו.
והנה מגיעה ממשלה עם אותה אידאולוגיה תבוסתנית ובוגדנית המסכנת את קיומה של מדינת ישראל עם שני חובבנים .
תארו לכם את ראש הממשלה שלכם לפיד נואם בקונגורס?
לא רק גנץ, גם יאיר לפיד מגמגם באנגלית - YouTube
המצב הוא חמור הרבה יותר.
ראש הממשלה בפועל הוא לפיד, הוא זה שמתואם עם האמריקאים והוא זה שמכתיב את מדיניות החוץ, בנט והחבורה הקטנה שלו הם בובות, אם רק יצייצו השמאל בועט אותם אל סופם הפוליטי.
לפיד הוא שמאלן שמשחק אותה "מרכז", בפועל צריך מקרוסקופ כדי להבחין בהבדל בינו לבין העבודה.
מוסי רז וחבורתו מוכנים כעת להתקפל קצת ולא לקדם באמת את האג'נדה שלהם אלא לעסוק רק בעשיית רעש תקשורתי. אבל ברור שזה לא מה שהם מתכוונים לעשות 4 שנים. במוקדם או במאוחר הם ינסו באמת לקדם את הדברים שחשובים להם ואם בנט יפריע הם יבעטו אותו.
אבל אין חשש, בנט לא יפריע להם, בנט חצה את הקווים, נפשית הוא כבר איתם ועם הזמן נשמע אותו מזמר כמותם.

המצב הוא חמור הרבה יותר.
ראש הממשלה בפועל הוא לפיד, הוא זה שמתואם עם האמריקאים והוא זה שמכתיב את מדיניות החוץ, בנט והחבורה הקטנה שלו הם בובות, אם רק יצייצו השמאל בועט אותם אל סופם הפוליטי.
לפיד הוא שמאלן שמשחק אותה "מרכז", בפועל צריך מקרוסקופ כדי להבחין בהבדל בינו לבין העבודה.
מוסי רז וחבורתו מוכנים כעת להתקפל קצת ולא לקדם באמת את האג'נדה שלהם אלא לעסוק רק בעשיית רעש תקשורתי. אבל ברור שזה לא מה שהם מתכוונים לעשות 4 שנים. במוקדם או במאוחר הם ינסו באמת לקדם את הדברים שחשובים להם ואם בנט יפריע הם יבעטו אותו.
אבל אין חשש, בנט לא יפריע להם, בנט חצה את הקווים, נפשית הוא כבר איתם ועם הזמן נשמע אותו מזמר כמותם.
קודם כל אני מסכים איתך ב 100% שבנט חצה את הקוים.
לפיד יודע שלבנט אין גב פוליטי אחריו היום.
לפיד מחזיק אותו בביצים וכל פעם שבנט יסרח הלפיד ילחץ.
בנט יודע שאם החיבור בין ימינה לקואליציה הזאת יפסק הוא חוזר להייטק.
מה שאני לא מצליח להבין למה 5 מנדטים של ימינה הכוללים את אורבך כהנא סילמן והסמרטוט מהעצמאים הסכימו לשכב על הגדר בשביל שברזומה של בנט יהיה כתוב ראש הממשלה לשעבר?

ערני31

Well-known member
אני מעדיף את הקואליציה הנוכחית גם אם היא פחות מוכשרת אבל עובדת למען האזרחים מאשר את הקואליצייה העילויית הקודמת שעשתה למען עצמה ומקורביה בלבד

המצב הוא חמור הרבה יותר.
מה שאני לא מצליח להבין למה 5 מנדטים של ימינה הכוללים את אורבך כהנא סילמן והסמרטוט מהעצמאים הסכימו לשכב על הגדר בשביל שברזומה של בנט יהיה כתוב ראש הממשלה לשעבר?

marabo

Well-known member
כשמדברים על החבורה של בנט צריך להבדיל בין דגי הרקק לשקד.
לדגי הרקק הוא סידר ג'ובים שהיו מפתים מספיק בשביל ללכת איתו להרפתקה.
אני רק לא מבין את שקד, היא שרפה סתם קריירה יפה שהייתה לה ושעשויה הייתה להמשיך בשביל עוד פעם להיות שרה ולא מי יודע מה שרה.

אני רק לא מבין את שקד, היא שרפה סתם קריירה יפה שהייתה לה ושעשויה הייתה להמשיך בשביל עוד פעם להיות שרה ולא מי יודע מה שרה.
היא נוכלת לא פחות מבנט.
הם עברו צד. והם עברו צד כבר מזמן.
זוכר את הבחירות שהם נפלטו מהכנסת? או אז גמלה בליבם אחרי שחזרו לכנסת לעבור צד.
רק שהם לא סיפרו זאת למחנה שלהם.
הם יודעים שהם גמורים בימין.

להיות שר זה כיף והרבה כסף ופינוקים.

marabo

Well-known member
להיות שר זה כיף והרבה כסף ופינוקים.
זה נכון אבל זה לא משרה לכל החיים, מי שרוצה כזאת קריירה צריך לתחזק אותה, להיות במפלגה הנכונה ועם ציבור בוחרים יציב.
אז היא היום כעת שרה ובבחירות הבאות היא מחוקה פוליטית.

זה נכון אבל זה לא משרה לכל החיים, מי שרוצה כזאת קריירה צריך לתחזק אותה, להיות במפלגה הנכונה ועם ציבור בוחרים יציב.
אז היא היום כעת שרה ובבחירות הבאות היא מחוקה פוליטית.
אל תדאג לה היא יודעת להסתדר.

תמיד אפשר לתרץ שלביבי לא היה רוב(וזה נכון.)

ושהליכוד לא העיפו אותו ולכן גם הם אשמים וגם זה נכון.

חנן44

Well-known member
שני דבילים שזמנכם עבר
אתם תמשיכו להתקשקש
וממשלת בנט תמשיך לעשות למען אזרחי ישראל

jackie111

Well-known member
זה שרשור בלי שום תובנה.
חחחחחחחחחח חחח
מידי כמה שעות אתה משרשר אותו פה.
חחחחחחחחחחחחח חחחחחחחח
חחחחחחחחח חחחחחחחחחחחח

נערך לאחרונה ב:

marabo

Well-known member
זה שרשור בלי שום תובנה.
חחחחחחחחחח חחח
חחחחחחחחחחחחח חחחחחחחח
חחחחחחחחח חחחחחחחחחחחח
כרגיל אצלך, תשובה לא מנומקת ומוסברת, סתם צחוק דבילי בלי טעם.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
זה שרשור בלי שום תובנה.
חחחחחחחחחח חחח
חחחחחחחחחחחחח חחחחחחחח
חחחחחחחחח חחחחחחחחחחחח
מה שמצחיק אותי יותר מכל זה שאדם שאינו תושב הארץ מקטר על הקורה בארץ. עזבת? אינך חי פה ואינך קושר את עתידך לכאן? מה'כפת לך אם זה בנט, יהיר או PP?

למעלה