כמה שהרואסט היה מאכזב

snier1991

New member
כמה שהרואסט היה מאכזב

כמו שאמר רוס מדובר במכור לקראק עם כובע של ויקינג כמה קשה כבר לרדת עליו? מאד מאכזב אייס טי חוץ מהלהיות גנגסטה לא עשה כלום ולמען האמת כל הראפרים היו מביכים. אין לי מושג מי זה קרוט הזה ולא הבנתי למה לעזאזל הם הביאו אותו שהביא אלף אביזרים ולא הצליח להצחיק! אבל מי שהיה באמת מביך זה נילסן איך אמרה למפנלי את מצחיקה כמו שאת רלוונטית (ושאלוהים ישמור אותי ממנה) היא ממש גרמה לי לזוז בכסא בחוסר נוחות פלייבור הוא סביר להניח היצור הדפוק ביותר בעולם וכל מה שהצלחתם למצוא זה שהוא נמוך ושחור? והמיחזור בכלל שלט עוד בדיחה על הכוס של נילסן והשחורים של למפנלי והייתי נשבע לא לצפות בעוד רואסט בחיים שלי מי שהיו נקודות אור בכל העסק הם רוס שהיה בהרבה הכי טוב שם קימל שהיה נהדר ולמפנלי שכל פעם שאני נתקל בה אני צוחק מי שהפתיע אותי היה סנופ הוא אומנם לא היה מצחיק כמון אבל בניגוד לכל הראפרים היו לו כמה הערות מצחיקות(אלה על אייס טי במיוחד אבל גם על רוס) הערב נגמר בדיוק כמו שהוא היה דבילי פלייבור לא יכול לדבר אז לצפות ממנו להצחיק? וטיפ לקומדי סנטרל בפעם הבאה שאתם עושים רואסט על ראפר(דבר שהוא לא קשה במיוחד), יותר יהודים(איפה לעזאזל סילברמן?!) ופחות ראפרים יכלו לעשות את הרואסט הזה כל כך טוב ובמקום אכזבה רבתי הוא לא התקרב לזה של פאמלה הוא היה שנות אור משאטנר לעזאזל שלדניס לירי היה יותר טוב

אתה חייב להתחיל להשתמש בפיסוק

ממש קשה לקרוא את ההודעות שלך... ציפיתי לאכזבה בגלל שהרואסט לא עמוס בקומיקאים כמו האחרים שהיו. ואמנם לא ראיתי את הרואסט, אבל במשפט הראשון שלך - בטח התכוונת לקארוט הד [ראש גזר], והוא בדרן מאוד מאוד מפורסם ומזוודת האביזרים שלו זה הגימיק שלו.

snier1991

New member
מה הוא עשה?

אני ממש לא זוכר אותו וקשה לשכוח את הבחור ופיסוק זה מעייף

שוב, לא ראיתי... אתה אמרת שראית ! ../images/Emo6.gif

ותאמין לי שהרבה יותר מעייף לקרוא הודעות בלי פיסוק מאשר לכתוב אותן

snier1991

New member
לא, מה הוא עשה בקריירה לא ברואסט

אמרת שהוא מפורסם אז הוא בטח עשה משהו ששוה שיזכרו אותו ואת הגימיקים הדפוקים שלו

לא בדקתי, אבל חייב להיות בסופ"ש

בכל אופן, ראיתי את הרואסט היום, ובינינו... אפשר לוותר.

למעלה