כמה שאלות

מוצארט

New member
כמה שאלות

1. ברדיו, המיקרופון שאיתו מדברים הוא על פטרן שאטגאן? 2. היכן נמצא הEQ בווינדוס? ולא דרך תוכנה להשמעת מוזיקה.

austin power

New member
קצת תשובות

ברדיו הכוונה לאולפן, אז יש מיקרופון קונדאנסר ולשאלה ה2 אין EQ בווידוס, יש EQ רק בווינדוס מדיה פלייר

מוצארט

New member
ואם אני נמצא במקום חובבני

שהספיגה בו היא בכלל לא משהו, ויש בו לא מעט הידהוד, רצוי להשתמש בסוג המיק' שהזכרתי, לא? ובקשר לתשובה השניה, אם אני מדבר/מקליט דרך תוכנה אחרת, הEQ של המדיה פלייר ישפיע עליו?

da^Lord

New member
בד"כ זה מיקרופון דינמי בארץ

ולא קונדנסר . ולא שאטגאן, יש לו קפסולה רחבה יותר. בחו"ל משתמשים לרוב בנוימן BCM 104 (שזה אכן קונדנסר). בגלגל"צ יש סנהייזר דינמי אבל קפסולה רחבה.. שכחתי את הדגם.. ובשאר התחנות זה משתנה בהתאם לתקציב שלהם.

SHIKO2000

New member
גם בארץ וגם בעולם דווקא מאוד נפוץ

sm7 של shure שהוא דינמי,יש גם re20 של אלקטווייס שיש גם בגלי צהל ובגלגלצ ,הדינמי שראית בגלגלצ זה סנהייזר md421.

מוצארט

New member
SM57 ברדיו?

אין ספק שזה אחד הדברים היותר מעניינים ששמעתי מאז שהתחלתי להתעסק בסאונד...

HeavenlyB

New member
באולפן רדיו שאני עובד בו יש re20

שחוץ מהמעמד המפלצתי שלו הוא נשמע אחלה. ושאר המיקרופונים הם 421 שגם הם נשמעים טוב. עם sm-7 לא יצא לי להקליט שירה אלא רק תוף רגל, אבל אני משער שגם הוא נשמע מצויין לקריינות.

HeavenlyB

New member
**שירה=קריינות

טעות טועים טעינו

מוצארט

New member
ועוד שאלה אחת

כשאני מחבר מיק' למחשב, מצטרף אליו זימזום מאוד מציק, ממש רעש של מטוסים. זה בגלל איכות המיק' (שווי של 400 שקל), או מה עוד יכול לגרום לזה? כל החיבורים במקום שהם צריכים להיות...

מוצארט

New member
למה התכוון המשורר?

אולי לזה שאחד הפינים ביציאה של המיק' או של הכבל שבור? כי אם התכוונת לזה, בדקתי מיק' אחר וכבל אחר שהם במליון אחוז בסדר ואין איתם שום בעיה, ועדיין הזה את הזימזום המציק הזה...

מוצארט

New member
לא נראה לי

כי אני מכיר את הכרטיס קול הזה, ויש לי אותו במחשב.(כל הסיטואציה היא על מחשב אחר). כתובת שמשמיע לכם את הזימזום - שידורי המהפכה

למעלה