כמה שאלות

maoriko14

New member
כמה שאלות

בתוכנה של ה-emule שלי יש בעיה,אני מוריד כל מיני דברים(אסור לפרסם לפי החוקים בפורום) ואני מתנתק מהתוכנה,עושה ריסטרט מפעיל שוב פעם את התוכנה וקובץ אחד שהורדתי(שמתחיל רק להוריד) לא מופיע ברשימה של ההורדות בתוכנה.בדקתי את זה בתיקיית ה-incoming והוא לא נמצא שם וגם לא מחקתי אף קובץ בתיקיית temp.אבל מה שכן רציתי לשאול עוד זה אם אני מוחק קובץ או כמה קבצים שקשורים לסיומת pert.met.bak זה מוחק לי גם את הקבצים ברשימת הורדת בתוכנה גם אם הם לא באותה הסיומת? מקווה שהבנתם!

maoriko14

New member
מקפיץ../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif../images/Emo27.gif../images/Emo27.gif

מקפיץ מקפיץ מקפיץ

maoriko14

New member
somebody want to help me???

מישהו? ני כבר מקפיץ את ההודעה הזאת יותר ממה שמקפיצים בכדורסל(סתם בצחוק). אז בבקשה תענו!

maoriko14

New member
מקפיץ../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif

מקפיץ מקפיץ מקפיץ מ ק פ י ץ

maoriko14

New member
מקפיץ

מקפיץ את ההקפצה שמקפצת לה(סתם שמעמם לי)! תעזרו לי בבקשה!

TriPax

New member
../images/Emo58.gif 7 הקפצות בפחות מיום?!

ואתה עוד מצפה שיעזרו לך?! אל תמחק את הקבצים של האי-מיול ולא תהיינה לך בעיות. זה הכל.

maoriko14

New member
למה בפחות מיום?>>>

כי אחרי שאני כותב ושלוח את ההודעה/הקפצה ואני הולך מהמחשב וחוזר עליו אני מוצא את הנושא שלי 4 או 5 דפים אחרי הדף הראשון. ובוא תגיד לי מי מסתכל בדחיפות גדולה על הדפים הישנים,גם אם לא יודעים את התשובה או שאין פיתרון כותבים את זה ולא משאירים את זה באוויר!!! ומה קרה לנושא שלי?פתאום אין מישהו שיזיז את העניים והידיים שלו לכתוב משהו לגבי הנושא הזה גם אם אין אפשרות לעזרה רק כדי להגיד את זה? שים לב שהנושא הזה כבר פתוח יומיים וקצת,לשאר הנושאים עונים בפחות מחצי יום!יש איזה משהו שעשיתי שיכול להצדיק את זה שלא מגיעה לי תשובה או תגובה? מופנה גם למנהלי הפורום!!! תודה

למעלה