כמה שאלות

מיכל270379

New member
כמה שאלות

אני בשבוע 4 פלוס שש..
מתי אפשר לראות כבר שק הריון? אין סיכוי שאני מחכה לדופק...

איזה שבוע זה (מבחינת הרופאים ובדיקות וכאלה? ארבע או חמש?

simba1231

New member
לדעתי שק את כבר יכולה לראות

אנחנו ראינו שק בערך בשבוע שלך (לא זוכרת אם 4 + 6 או 5) ודופק שבוע אחרי ב-5 + 6. אבל קחי בחשבון שזה יכול להיות מלחיץ לא לראות עדיין דופק ולפעמים לוקח יותר זמן לראות אותו... אולי עדיף למשוך עוד קצת.
לגבי השבוע לרופאים את אומרת בדיוק את השבוע והיום, מבחינתך את יכולה להגיד שאת כבר בשבוע 5. מבחינת בדיקות לדעתי אמור להיות פירוט של שבועות + ימים מתי אמורים לעשות כל בדיקה.

shirshurit80

New member
הי מיכל

אני ראיתי שק ב 5+1 ודופק ב 6+1.
רואים שק כשיש בטא מעל 1000, אז בתחילת שבוע הוא כבר בטוח יהיה שם :)
בהצלחה!

פזית66

New member
זהירות עם זה

אצלי בשבוע 6+0 עם בטא של 30000 ראו רק שק, בלי שק חלמון אפילו בפנים. הרופא אמר לחזור אחרי שבוע ואז היה כבר עובר עם דופק, אבל זה היה השבוע הכי מלחיץ שעברתי בחיים. במיוחד שזה אחרי IVF כך שלא יכול להיות שהביוץ היה מאוחר (ובפועל באמת כשראינו עובר הוא התאים בדיוק לגיל ההריון הצפוי). קחי בחשבון שעכשיו את אומרת לעצמך שגם אם לא יראו עדיין כלום זה יהיה בסדר ופשוט תחכי שבוע, אבל כשזה קורה בפועל זה מאוד מאוד לא נעים.

shirshurit80

New member
לחכות קצת נראה לי כמו

רעיון טוב.
תעשי דברים משמחים בינתיים :)

מיכל270379

New member
בינתיים

אני תקועה עם וירוס בעיין שבינתיים עבר גם לעיין השניה, ובתור מתנה לכבוד ההריון אסור גם לקחת תרופות...נו מילא, אני אתעסק בקומפרסים של תה כל היום

ענבלית70

New member
בשעה טובה

כפי כתבו לך, שק אפשר לראות בדר"כ מבטא 1000 אבל זה ממש לא מדע מדויק. מבחינת הרופאים והבדיקות זה שבוע 4 , למרות שבדר"כ רופאים ידברו איתך בגיל הריון מדויק ולא בשבועות.

מיכל270379

New member
הייתי במוקד בגלל כאבים

ו... יש לנו ״שק הריון קטן ברחם״אני כבר מאוהבת

מיכל270379

New member
אני לא מסוגלת להיות שמחה ליותר מחמש דקות

היום אני שוב בחרדות שמשהו לא בסדר, כי הבחילות שהיו לי בימים האחרונים נעלמו.אני בטח אלך לעשות שוב בטא ביום ראשון, אבל איך נרגעים? למה אני לא יכולה להיות מאושרת?זה מתסכל אותי מאוד. רוצה לשמוח

shirshurit80

New member
אין לי הרבה מה להגיד חוץ מזה

שככה זה.
זה מה שנשאר מאתנו אחרי כל מה שעברנו. אני עושה עם עצמי הרבה עבודה לשחרר את המחשבות החרדתיות - הן באות, אני מקבלת אותן לרגע באהבה ומשחררת אותן לדרכן.
משתדלת מאוד להתחבר לבטן מבפנים, לדבר אל מי ששם, לאהוב ולשלוח מסרים מחזקים שהוא רצוי ואהוב.
ודבר אחרון ואולי הכי "פרקטי" זה שככל שהשבועות עוברים החרדה אט אט פוחתת...
עד אז לא נותר אלא לנ

מיכל270379

New member
עכשיו גם משהו שנראה כמו התחלה של

דימום. הכתמה קטנה חומה על התחתונית.. אני כבר ממש בהסטריה

פיץ25

New member
שאלה דומה לגבי שק הריון

מרגישה שאני נופלת בין הכסאות בין הגניקולוג ( שלווה את הריוני הקודם) ודר ברקוביץ. דיברתי עם שניהם. דר ברקוביץ אמר לסמס לו עוד שבועיים והוא יקבע לי תור לאןלטראסאונד ( זה כבר לדופק) והגניקולוג אמר שאבוא שבוע הבא ביום חמישי לראות שק. מרגיש לי מוקדם מידי! אתמול הבטא הייתה רק 231. מה עושים ?

א m

New member
רואים שק מבטא 1000, ודופק מבטא 10,000

אם את רוצה לראות שק לכי שבוע הבא אם את רוצה לראות דופק לכי עוד שבועיים.

פזית66

New member
כמה עוברים החזירו לך?

אם יותר מאחד, הייתי הולכת לאולטרסאונד לפני שברקוביץ רוצה לראות דופק כדי לוודא שאין שום דבר שנקלט מחוץ לרחם. אם אחד, אין סיבה ללכת קודם.

פיץ25

New member
פזית יש עובר 1 שהוחזר. אולי באמת כדאי לבדוק מוקדם?

כדי לראות שהוא לא מחוץ לרחם? מה את עשית? ברקוביץ אמר לי ביום חמישי לסמס לו עוד שבועיים....

למעלה