כמה שאלות..

kineret12

New member
כמה שאלות..

הי,

אני 13 יום לאחר החזרת שלושה עוברים. (פעם רביעית) בדיקת דם ביום ראשון.
לאחר ההחזרה, קיבלתי כתמיכה מלבד נרות פעמיים ביום, גם אוביטרל להזרקה כל כמה ימים. (4 פעמים סה"כ)

מרוב התרגשות - בהחזרה, לא שמתי לב שהרופא ביקש להזריק חצי אוביטרל כל פעם. והזרקתי בכל הפעמים מזרק שלם.
(רופא חדש, וזאת פעם ראשונה שנתבקשתי להוסיף תמיכה של אוביטרל)
בעצם שמתי לב לטעות שלי רק מקריאת הפורומים, תמיד כתוב חצי אוביטרל.. ואז, רק היום, שמתי לב שבדף ההוראות אכן כתוב בקטן חצי זריקה.. ):
מה ההשלחות והסיכונים בכך??

בנוסף כרגע המחזור קצת מאחר (קורה לפעמים, לא בונה על זה יותר מדי..) , האם סינרל (עד לשאיבה) וזריקות האוביטרל שלקחתי כתמיכה (אחרונה לפני 4 ימים) עשויים לעכב את המחזור?
ושאלה נוספת לגבי איחור במחזור, האם לוקחים בחשבון את קבלת המחזור האחרון או את יום השאיבה?

תודה רבה!

מייחלת4

New member
היי

לא יודעת לומר לך לדבי המינון של האוביטרל, אך התרופה הזאת גורמת לגומחת הצהוב להפריש פרוגסטרון כך שלא נראה לי שגרמת נזק. האוביטרל נשאר בגוף כעשרה ימים ואכן עלול לעכב את המחזור.
לגבי הסינרל ידוע לי שגם הוא מעכב מחזור ככה זה היה אצלי.
בהצלחה ושבת שלום

pooch7

New member
בהצלחה!

לא קיבלתי אוביטרל לתמיכה,אז אני לא יכולה לענות
אבל, אני איתך ביום ראשון בבדיקת דם לאחר החזרה של 3 עוברים מוקפאים.
האם יש לך אפשרות לשלוח אימייל לרופא שלך?
מאחלת לך המון בהצלחה ביום ראשון!

kineret12

New member
תודה ובהצלחה!!!

פנדה30

New member
לגבי הכמות-זה לא ישפיע, כלומר לא מסכן

מה שכן, בבדיקת הדם עלולות להישאר תוצאות, ואז את עלולה לקבל תשובה חיובית שגויה. לרוב מומלץ לחכות אחרי מתן אוביטרל לפחות 8 ימים (אם חישבתי נכון, יש לך פחות...)

המחזור מתעכב- כי אינשאללה את בהריון. עוד סיבה, היא כמובן התמיכה- שעושה עבודה טובה, ומונעת מהרירת להתפרק...אבל אני מקווה שהוא מאחר כי את בהריון
.

בהצלחה!

kineret12

New member
כנראה שתמיכה יותר מדי טובה.. :)

אבל, הלוואי.. אני אקח בחשבון כמובן את האוביטרל בבדיקה ביום ראשון..

למעלה