כמה שאלות

batel101

New member
כמה שאלות

יש לי כמה שאלות שניסיתי לחפש פה ולא מצאתי האמת ואני אשמח אם תוכלו לענות לי על כולם..(סליחה על המגילה) 1. לגבי השמפו והמסיכות של לוריאל ELVIV שמוכרים בפארמים ובחנויות. האם זה בסדר להשתמש כי לא תמיד יש לי את התקציב לקנות במספרה אבל מן הסתם זה גם של חברת לוריאל. 2. לגבי סוג שמפו ומסיכה - יש לי שיער צבוע לגוונים אבל מצד שני מאוד יבש ,נפוח ומקורזל אני לא יכולה לפזר אותו רק עם כמות ענקית של קרם לחות ועדיין הוא מתנפח ויבש בצורה מחרידה ואז אני צריכה או להחליק אותו או לאסוף חצי קוקו כדי שלא יהיה נפוח. השאלה שלי בלבחור סוג שמפו עדיף להתייחס לזה שהשמפו מתאים לשיער צבוע או יותר לזה שהוא מיועד לשיער יבש ופגום או מקורזל וזה גם לגבי מסיכה, כי מצד אחד לא רוצה שיפגע בצבע ויבהיר אותו אבל מצד שני אני צריכה שיעזור לי לשקם את סוג השיער שלי... 3. אם אני מחליקה את השיער כששמתי לפני כן מוס של לוריאל לבניית טלטלים ולא למראה נפוח וקרם לחות של פנטן שנראה לי בשונה משאר הקרמים הוא לא שומני . האם זה מזיק ושורף אותו?(אני מחליקה אחרי הרבה זמן שהחומרים כבר מתייבשים על השיער לא לאחר שאני מורחת אותם) כי רק זו הדרך אצלי בכל אופן לשמור על השיער שיהיה חלק ויציב לאורך זמן כי בד"כ כשאני מחליקה אותו או עם פן הוא מיד מתעגל לי ונהרס.

הכו2שת

New member
1. זה בסדר לגמרי..

אלביב זה חא שמפו ב10 ש''ח, הוא לא רע.. את יודעת, דווקא השמפואים לילדים הם הכי טובים, כי בכל השמפואים היקרים האלה יש כל כך הרבה מרכיבים.. אין בזה שום דבר טוב בסופו של דבר. הכי פשוט = הכי בריא. 2. שיקום!!! מסכות, מסכות, מסכות. שום מרכך או שמפו לא יחזיר לך את השיער הבריא. וגם לא המוסים ולא הקרמי לחות לא כאלה בריאים כשהם תמיד על השיער! את צריכה מסכות, תנסי גם טבעיות, כמו מיונז למשל... לא חכם במיוחד להחליק עם פאן שיער שגם ככה מת. לא מערבבים חומרים שונים על השיער... לא 2 קרמים שונים ולא כלום. השיער שלך גם ככה כבר מת, אל תהרסי אותוסופית, הוא ינשור לך ויישבר. קני שמפו טבעי, תקני מסכה טובה טבעית , תעשי חיפוש באינטרנט ותמצאי הרבה עצות למסכות טבעיות כמו שאמרתי, ואל תעשי פאנים. ואני אומרת - אין כמו מיונז. :) תנסי לישון עם זה לילה אחד - תערבבי כף מיונז עם מסכה כלשהי... יעשה לך פלטים תוך פעם אחת!

למעלה