כמה שאלות שלא קשורות לכלום!

כמה שאלות שלא קשורות לכלום!

מאיזה גיל אפשר לתת זיתים ומלפפונים חמוצים?
האם אתם מתכוונים לקחת את ילדיכם לראות זיקוקים? ואם כן מאיזה גיל? (פשוט הבן שלי כבר ישן ואני לא יקח אותו) ושאלה אחרונה:
שמתי לב שלפני שהבן שלי נרדם הוא עושה עמידה ראש (איזה מצחיקולי) איזה דברים מוזרים הילדים שלכם עושים לפני שהם נרדמים?

lilend

New member
יואו, איזהקטע עם העמידת ראש,

גם אני הייתי עושה כזאת לפני השינה בתור ילדה, קראתי לה "גילגול ראש" אבל הייתי בת שנה, אז זה לא נחשב איך שאני קראתי לה. עד היום צוחקים עלי על זה במשפחה. לגבי השאלה הראשונה אין לי מושג והשניה- פיצי רק בת 7 חודשים ותישן בזמן הזיקוקים אז לא רלוונטי לנו עדיין.

אל תתני זיתים ומלפפונים חמוצים

זה מכיל מלא מלח וגם עלול לגרום לחנק! לגבי זיקוקים...יש פה ליד הבית ואני בדיוק מתלבטת... ללירי יש משהו מצחיק שהיא עושה לפני השינה וזה מה שאומר שהיא בדרך להופה חרופה קטן
...היא מחזיקה לעצמהאת צד שמאל של הפנים ממש חזק...מכסה את העין עם היד ומציצה מבין האצבעות...חחחחח עושה את זה מגיל יום בערך וזה תמיד מצחיק אותי מחדש

האוהבות

New member
בזיתים ומלפפונים יכול להיות גם חומר

משמר, לדעתי לא מומלץ בגיל הזה.

michal@gal

Active member
מנהל
זיקוקים

בגילאים הצעירים הילדים נבהלים מהרעש, ולכן יש טעם לראות זיקוקים רק מרחוק. בסביבות גיל 4-5 הם כבר מסוגלים לראות את הזיקוקים גם מקרוב.

אנחנו ראינו מרחוק...והיא כל כך

נבהלה שרצנו מהר חזרה הביתה... וכל הזמן שאלה אותי למה... מסכנה זה גם היה כל כך ארוך כל הבומים האלה... ואצלי היא בת שנתיים+4

כשאסף ממש עייף, הוא מתנהג כמו שיכור

מתחיל לצחוק מכל דבר, הולך לצדדים. מקשקש שטויות. חמוּד חמוּד
כשהוא עושה את זה. מלפפון חמוץ עוד לא נתתי. זיתים בערך בגיל שנה ו-3 חודשים. הבנתי שהזיקוקים עשויים להפחיד אותו, אז לא יצאנו. אמא של אסף ויואב

naamamushki

New member
כמה תשובות

קודם כל לא יודעת לגבי זיתים ומלפפונים חמוצים אבל אבא שלה בטח כבר ידאג לזה...
זיקוקים אני אקח אותה לראות משנה הבאה...השנה היא כבר ישנה אבל אם זה היה מספיק מוקדם אני חושבת שהיינו הולכים איתה. גפן לוקחת את המוצץ ומתחילה להכניס ולהוציא בקול מציצה עז היא תופסת לעצמה את האוזן עם יד אחת ועם השניה מושכת בשיער ובוכה שכואב לה... וזה לא נגמר כאן... היא מסובבת את הראש מצד לצד ומשפשפת את האף בסדינית... בקיצור...כל פעם מתווספת עוד תופעת לואי לעייפות רצינית...

שאלות לא קשורות אבל מצחיקות

זיתים - התחלתי לתת בגיל 10 חודשים. חמוצים - בערך בגיל שנה. מת על שניהם. לקחתי אותו לראות זיקוקים וזה נגמר בבכי ובכעס גדול על הזיקוקים (מצדו). לפני שהוא נרדם הוא "עושה שיחה רצינית" לדובי שלו(ואנחנו עומדים מחוץ לחדר ומתפקעים מצחוק).

למעלה