כמה שאלות קלות לצורכי היכרות בלבד

riktal

New member
כמה שאלות קלות לצורכי היכרות בלבד ../images/Emo6.gif

אני עובדת על הבא בתור (נדמה לי שביקשתם את וויל
) אבל בינתיים - בואו נכיר קצת את חברי הפורום - אז הינה כמה שאלות קלות: שם גיל (למי שרוצה) איזור מגורים עיסוקך בחיים (כן, תלמיד/ה בבית ספר זה עיסוק
). באיזה עוד פורומים את/ה פעיל/ה? איזה סדרות נוספות אתם אוהבים לראות ומהי הסדרה הכי אהובה עליכם? האדם שאתם הכי מעריצים בעולם. זמר/ת/להקה הכי אהובים? סרט הכי אהוב. השיר הכי אהוב.

Confide In Omer

New member
עונה

שם: עומר גיל: 26 איזור מגורים: חולון באיזה עוד פורומים את/ה פעיל/ה? - הישרדות האמריקאי איזה סדרות נוספות אתם אוהבים לראות ומהי הסדרה הכי אהובה עליכם? הישרדות, משפחת סימפסון, עקרות בית נואשות, אבודים, המירוץ למיליון, הפמלייה ועוד רבות וטובות. הסדרה האהובה עליי ביותר היתה וכנראה תשאר תמיד חברים.
האדם שאתם הכי מעריצים בעולם: מממ.. צריך לחשוב על זה זמר/ת/להקה הכי אהובים? ביונסה, בריטני, מדונה וברנדי סרט הכי אהוב: יש יותר מדי. אבל אני מאוד אוהב סרטי אימה. השיר הכי אהוב: שוב, יש הרבה, אבל Like A Prayer של מדונה נמצא בטופ.

nk29

New member
מעניין - אני הייתי על הסט של חברים

פגשתי את הקאסט - ב1999, בעונה 6, ביקרתי את דייויד שוימר - הוא בן דוד שלי (מדרגה שניה)

MTS17

New member
WOW ../images/Emo2.gif ../images/Emo55.gif

אז אני חייבת לשאול,איך הם במציאות?

nk29

New member
במציאות? האמת?..

אנשים מדהימים - כל הקאסט. מה שמצחיק זה שמאט לה בלאנק - ברגע שהמצלצה לא עובדת - היה רציני כזה... ליסה קודרו - היתה מקסימה, וגם קורטני קוקס וג'ניפר אניסטון - שנראות מהמם במציאות, הרבה יותר מאשר בסרטים או בסדרות. מתיו פרי היה קצת רציני אבל פה ושם זרק הערות ציניות ומצחיקות על ישראל - כי שמע שהגענו מישראל... בגדול - הקאסט היה מאד נחמד - כולל כל הצוות הנספח שהיה במקום.

X יו יו S

New member
איזה כיף לך איזה פרק זה היה?

הם מצלמים כמה סצנות מפרקים שונים במקביל?

nk29

New member
פרק 15 עונה 6, הפרק שהיה

מה אם... שמדמיינים מה היה קורה אם היה קורה משהו שונה - מוניקה שמנה, ג'ואי שחקן מצליח, פיבי אשת עסקים לחוצה ומעשנת וכו'... את הפרק הזה - בגלל שהוא פרק כפול 15 - 16 , צילמו כמה סצנות במקביל, אבל כמו שהבנתי - היו מצלמים בד"כ כמה ימים את אותו פרק - תוך יומיים שלושה.

riktal

New member
ואני אתחיל כי יש לי עוד חצי שעה לשרוף

עד שאני הולכת הביתה
שם: רויטל גיל: 32 איזור מגורים: קרית מוצקין (איזור הקריות שנמצא אחרי חיפה...או בעצם לפני חיפה - תלוי מאיזה כיוון מגיעים
). עיסוקי בחיים: קלדנית בית משפט. פורומים נוספים שבהם אני פעילה: על טבעי (למרות שתקופה ארוכה נמנעתי מלהכנס לפורום הזה, לאחרונה חזרתי להיות פעילה בו), ערוצי סטאר, סטארגייט, לפעמים תמיכה טכנית, PSYCH...נראה לי שזהו זה אבל אם שכחתי מישהו - אני מתנצלת מראש
! סדרות נוספות שאני צופה בהם: טוב, הרשימה ארוכה מאוד, אז אני אציין את העיקריות: PSYCH (בניחוש חוקר)-מבחינתי הסדרה מספר אחת על כל המשתמע מכך, משפחת סימפסון (למעשה, אלה שתי הסדרות היחידות שלא משנה על איזה פרק אני ייפול, אני אראה אותו בהנאה רבה מאוד), על טבעי, מדיום, אבודים, 24, המנטליסט (כן, אני צופה ואוהבת את הסדרה הזאת מאוד, אבל אם ישאלו - אני מכחישה את זה מיד!), חוק וסדר על סוגיה (אבל הכי אני אוהבת את מדור מיוחד) ואני בטוחה שיש עוד המון שאני פשוט לא זוכרת כרגע
. האדם שאני הכי מעריצה בעולם: טוב זה קל בשבילי - ג'יימס רודה - ככל שאני קוראת עליו יותר, אני משוגעת עליו יותר. בשלב הזה זה על הגבול של התמכרות אמיתית. להקה אהובה: היה ונשאר תמיד בון ג'ובי והבאקסטריט בוייז (השיר של הבאקסטריט בוייז שנקרא: זכרונות הוא אחד השירים הכי יפים בעולם לדעתי). סרט הכי אהוב: היום השלישי. סרט האימה הכי אהוב עלי הוא בית כברות לחיות (זאת לא טעות כתיב, ככה כותבים את זה כי השם נכתב על ידי ילדים וזה מה שמבדיל את המקום מבית הקברות האמיתי). השיר הכי אהוב עלי: זה משתנה כל פעם, אבל כרגע זה השיר של מוניקה שנקרא: For You I Will - יש בשיר שורה שאומרת I'LL CROSS THE OCEAN FOR YOU ומכיוון שזה מה שאני עומדת לעשות בעוד פחות מחודשיים (!!!!) אני טסה לארצות הברית רק בשביל לראות את ג'יימס רודה אז השיר הזה מעלה לי חיוך על הפנים כל פעם מחדש ולכן כרגע הוא השיר הכי אהוב עלי
. זהו - תורכם!

../images/Emo79.gif

שם מורי(ה) גיל (למי שרוצה) 29 איזור מגורים ג'רוזלם עיסוקך בחיים (כן, תלמיד/ה בבית ספר זה עיסוק ). מדריכת אמנות באיזה עוד פורומים את/ה פעיל/ה? טייק דאת הישרדות האמריקאי איזה סדרות נוספות אתם אוהבים לראות ומהי הסדרה הכי אהובה עליכם? האנטומיה,אחים ואחיות,איך פגשתי את אמא,הישרדות(אמריקאי),מגרש בייתי,. הסדרה הכי אהובה עלי אממ גילמור
או חברים
האדם שאתם הכי מעריצים בעולם. דוד שלי . זמר/ת/להקה הכי אהובים? רובי וויליאמס, טייק דאת,הפיל הכחול,סקעת,כפיר אפשטיין,ברי,ועוד איזה אחד שאם אתם עוד לא מכירים אותי סביר להניח שעוד לא שמעתם עליו , אבל אם אתם מכירים אותי אז אתם כבר נאנחים ויודעים לבד מה יבוא פה
איתמר (תעשה לי ילד!!) מאירי
. סרט הכי אהוב. רק אחד?? אישה יפה ,סיפור אהבה בלתי נשכח, הנסיכה הקסומה,ריקוד מושחת ,ריקוד צמוד ורוח רפאים ואל תבקשו ממני לבחור רק אחד מהם! זה לא ילך! השיר הכי אהוב. מגליי? אמממ סמבדי טו לאב נראה לי. ואם לא מגליי אז עזבו הרשימה ארוכה מידי

JoNy Boi

New member
../images/Emo25.gif

שם- ג'וני גיל (למי שרוצה)- 18 איזור מגורים הרצליה עיסוקך בחיים (כן, תלמיד/ה בבית ספר זה עיסוק ). תלמיד (עוד מעט כבר לא..) באיזה עוד פורומים את/ה פעיל/ה? כלמיני D: איזה סדרות נוספות אתם אוהבים לראות ומהי הסדרה הכי אהובה עליכם? דם אמיתי, מגרש ביתי, איש מישפחה, רוק 30 וטירוף בבית. האדם שאתם הכי מעריצים בעולם. ליידי גאגא D: זמר/ת/להקה הכי אהובים? גאגא D: סרט הכי אהוב. מלך האריות D: השיר הכי אהוב- Poker Face

shoham95

New member
כן, וויל ../images/Emo99.gif

שם: שהם גיל: 15 וכמה חודשים
איזור מגורים: חיפה. עיסוקך בחיים: תלמידה בבית ספר
באיזה עוד פורומים את/ה פעיל/ה? כל מיני... ובחלק אני סתם סמויה
איזה סדרות נוספות אתם אוהבים לראות ומהי הסדרה הכי אהובה עליכם: ממ.. 15 דקות וסרוגים. האדם שאתם הכי מעריצים בעולם: ההורים שלי
זמר/ת/להקה הכי אהובים? הו, יש הרבה. סרט הכי אהוב: לא יודעת, יש הרבה. השיר הכי אהוב: אני לא יכולה לבחור אחד!

nk29

New member
מצטרף להתפקדות תחילת הפורום...

שם נריה גיל (למי שרוצה) 24 איזור מגורים מרכז הארץ עיסוקך בחיים (כן, תלמיד/ה בבית ספר זה עיסוק ) סטודנט לאנימציה באיזה עוד פורומים את/ה פעיל/ה: סמולוויל, על טבעי, אבודים, דוקטור הו וטורצ'ווד, עקרות בית נואשות, ועוד כל מיני.. איזה סדרות נוספות אתם אוהבים לראות ומהי הסדרה הכי אהובה עליכם: הסדרה האהובה עליי: חברים בנוסף אני צופה בסדרות כמו: 90210, אבודים, אגדת המחפש, איך פגשתי את אמא, דוקטור הו, דם אמיתי, הבזק לעתיד, המפץ הגדול, המשרד, וי, יומני הערפד, סמולוויל, ספרטקוס, עירוני בלו מאונטיין, עקרות בית נואשות, שני גברים וחצי, הסימפסונים, פיוצ'רמה, ועוד... האדם שאתם הכי מעריצים בעולם: את עצמי... זמר/ת/להקה הכי אהובים: מעריץ של עפרה חזה ז"ל - מהזמר העברי. להקה: לינקין פארק סרט הכי אהוב: כמעט כל סרט שג'ים קארי משחק בו. סרטי הקומיקס, וסדרת באטמן החדשה, טרילוגיית שר הטבעות, וטרילוגיית שודדי הקאריביים. סרטי מד"ב על סוגיו.. סרטי קומדיה טובה - כמו "המסכה".. וכדו'... השיר הכי אהוב: כמעט כל סוגי המוזיקה - אין משהו מוגדר. יש לי שמיעה אבסולוטית ואני מזהה שיר טוב בד"כ כשאני שומע אותו.

ilana blumin

New member
עונה

3 שנים לא רשמתי תגובה באף פורום אבל גלי ניקשרה לי כול כך ללב כשהייתי עים קביים כתוצאה מפציעה בצבא ראיתי ברצף את כול הפרקים ומאז אני מכורה
.. שם: אילנה גיל :20 אזור מגורים : אשדוד עיסוק : חיילת משוחררת (השתחררתי לפני שבוע בערך ) מתחילה תואר ראשון באוניברסיטה באוקטובר 10 :) באיזה עוד פורומים את/ה פעיל/ה? אני סמויה בהרבה פורמים ...פורום סדירים ,פורום טלנובלות, פורום תחבורה ציבורית ,פורום טיולים וחופשת בחו"ל איזה סדרות נוספות אתם אוהבים לראות ומהי הסדרה הכי אהובה עליכם? דם אמיתי, דקסטר, עצמות , על טיבעי ,בניחוש חוקר גליי ללא ספק האהובה עליי

עכשיו תורי../images/Emo13.gif

שם: שוהם גיל: 23 איזור מגורים: מישור החוף
עיסוקך בחיים: לקראת סיום תואר ראשון באיזה עוד פורומים את/ה פעיל/ה? הישרדות, אמריקן איידול איזה סדרות נוספות אתם אוהבים לראות ומהי הסדרה הכי אהובה עליכם? הכי אהובה- הישרדות. אוהב גם אמריקן איידול, הטופ מודל הבאה, יומני הערפד, ויל וגרייס וכמובן- GLEE האדם שאתם הכי מעריצים בעולם: לא יודע זמר/ת/להקה הכי אהובים? יש הרבה סרט הכי אהוב: המופע של טרומן, עיר החטאים, סיפור אהבה בלתי נשכח, בדרך לחתונה עוצרים בווגאס השיר הכי אהוב: קשה לבחור....

MTS17

New member
עונה ../images/Emo55.gif

שם: אביב
גיל: 18 איזור מגורים:המרכז עיסוקך בחיים: תלמידה באיזה עוד פורומים את/ה פעיל/ה?: כמעט מלאכים
איזה סדרות נוספות אתם אוהבים לראות ומהי הסדרה הכי אהובה עליכם?איך פגשתי את אמא,המפץ הגדול,דוקטור הו,חברים,בנות גילמור ועוד
האדם שאתם הכי מעריצים בעולם: זמר/ת/להקה הכי אהובים?:אני אוהבת את הביטלס סרט הכי אהוב:היומן
לא משנה כמה פעמים אותו
השיר הכי אהוב:אמ.בglee?hello-goodbey

tamaguchi girl

New member
גם אני D:

שם: רוית גיל (למי שרוצה): 18 בעוד חודשיים איזור מגורים: חולון עיסוקך בחיים: תלמידה באיזה עוד פורומים את/ה פעיל/ה?: שמיניסטים 463 איזה סדרות נוספות אתם אוהבים לראות ומהי הסדרה הכי אהובה עליכם?: וואו אני ג'אנקית של סדרות
אני רואה מלא במקביל, לצערי סיימתי לראות כבר המון סדרות ואני תמיד מעדכנת את המלאי
האהובות ביותר בסדר אקראי: דקסטר, אבודים, נמלטים, גיבורים, איך פגשתי את אמא, סקראבס, המפץ הגדול, מגרש ביתי, יומני הערפד, דם אמיתי, הפמליה, עספור, צ'אק וכו'
האדם שאתם הכי מעריצים בעולם: לא בקטע של הערצה, אז אין. זמר/ת/להקה הכי אהובים? זה משתנה מתקופה לתקופה, כרגע קאיזן
סרט הכי אהוב: טרילוגיית שודדי הקאריביים
השיר הכי אהוב: משתנה כל הזמן
אין אחד קבוע..

למעלה