כמה שאלות לחברות הירושלמיות

כמה שאלות לחברות הירושלמיות../images/Emo101.gif

נאמר לי במרפאת פוריות של הדסה שאני במעקב איתם עד שרואים דופק (ב"ה עד שבוע הבא..)ושאחר כך אצטרך למצוא רופא שימשיך מעקב.. אני חברת מכבי שאלותיי הן: 1.איפה מומלץ להמשיך מעקב של שקיפות עורפית וסריקה ראשונית:
2.על מי אתן ממליצות:
האם הוא מאושר דרך הקופה או שהוא לוקח תעריף פרטי:
3.מה דעתכן על מרפאת נשים בהר הצופים:
האם יש מישהי שמטופלת שם:
4.מתי ואיפה פותחים תיק של טיפת חלב:
5.ואיזה בדיקות מומלץ לעבור בשליש הראשון(עם או בלי השתתפות הקופה):
יום מקסים ותודה שקראתם עד פה..

יעליק24

New member
נועה בוקר טוב../images/Emo42.gif

שקיפות וסקירות עברתי אצל ד"ר תדמור, הוא מאוד יסודי וזול! הוא טיפוס, אז לקחת כל מה שהוא אומר כצחוק ולא לקחת אותו יותר מידי ברצינות. לגבי הבדיקות, קיבלתי החזרים מהקופה. לגבי טיפת חלב פתחתי תיק רק עם יואבי ולא לפני הלידה. את המעקב עשיתי בקופה אצל האחיות (לחץ דם + משקל). זהו מאחלת לך המשך הריון תקין עגול ובועט

טליושה

New member
היי נועה, ממליצה לך לעשות מעקב

הריון במרכז לבריאות האשה בקופ"ח רח' אגריפס. כל הצוות שם נהדר, יחס מצויין ויש את כל המכשור. אני במעקב אצל ד"ר אורלי שושני שהיא מצויינת. שקיפות את יכולה לעשות בהדסה או אצל ד"ר תדמור, הוא מצויין ומומלץ מאוד גם לסקירה ראשונה. הוא לא יקר ואת מקבלת החזר של חצי מהקופה. אני עדיין לא פתחתי תיק בטיפת חלב (שבוע 32), נראה לי שאגיע לשם רק עם התינוק. איזה בדיקות את צרכה לעבור יגיד לך הרופא/ה שיטפל בך. או המומחיות כאן. בהצלחה בהמשך הדרך והריון קל ושמח.

תודה..עוד שאלה..

כמה בערך עולה הבדיקה אצל תדמור? ואם אני יכולה להתחיל אצלו ז"א בהר הצופים ולעבור למרפאת נשים באגריפס? מי מהן עושה סריקה תלת מימדית אם כלל? תודה רבה יום שטוף שמש לכולן

טליושה

New member
נועה אשתדל לענות, אני לא מבינה מה

כוונתך "להתחיל אצלו..."? הלכתי אליו רק לסקירה. אני יודעת שהוא עושה גם שקיפות. לי עלתה הסקירה 500 ש"ח פרטי. על חצי קבלתי החזר בגין "מגן זהב". אני יודעת שהוא עובד בהר הצופים, בקליניקה הפרטית (שם הייתי) וכן ראיתי אותו במרכז בריאות האשה של מכבי. הוא עושה בקליניקה הפרטית סקירה תלת מימדית. מה ואיך הוא עושה במקומות האחרים איני יודעת. לדעתי כדאי לך אחרי הדופק והשחרור מהר הצופים ללכת למרפאת הנשים "להתחבר" לרופא למעקב הריון והוא כבר ידריך אותך איזה בדיקות לעשות היכן ומתי. כך על כל פנים אני עשיתי ואני מאוד מרוצה מהטיפול והמעקב. בהצלחה.

../images/Emo207.gif גם אני מחפשת רופא מעקב

אבל באיזור השרון - רעננה + כפר סבא + הוד השרון + הרצליה. אני מעוניינת ברופא עם מכשיר אולטרה סאונד במרפאה. תודה

אורא

New member
יש לי ברמת השרון רופא מדהים

אני נסעתי אליו מתל אביב כל פעם שמו אדריאן אברהם אני במכבי לא יודעת לגבי קופות אחרות גם מתמחה בפוריות וגם מעקבי הריון עובד גם בתל השומר ובמדיקל בהרצליה לא מחליפה אותו באף רופא שבעולם

רופא מעקב בשרון

ראשית למעקב כבר לא צריך מומחה פוריות . אני אצל שני רופאים , גם בקופה הוא תמיד עם US ובשלב מסוים בגלל דימום הלכתי ליעוץ ונשארתי אצל פרו' הוד ראש סיכון גבוה בבלינסון. אם את רוצה פרטים כתבי במסר. אם את הולכת על פרטי חשבי גם היכן את רוצה ללדת , וזה יעזור בבחירת הרופא. אני מאמינה גם שכמו שבכללית לכל רופא US

nubi

New member
מעקב הריון בירושלים

ממליצה על ד"ר אורלי שושני, מקבלת ב"הדסה הקטנה" בקרית יובל. רופאה מקסימה! על שקיפות וסקירות ממליצה על ד"ר נילי ינאי, מקבלת בוולפסון. רופאה מדהימה!

למעלה