כמה שאלות לגבי אירוויזיון 2004.

Avi1986

New member
כמה שאלות לגבי אירוויזיון 2004.

היי לכולם... קצת נעלמתי, נכון - אבל הכל בסיידר.... :) רציתי לדעת איך יערך האירוויזיון הבא? הרי אם בחצי הגמר יפורסמו רק השירים המשתתפים בחצי הגמר (ללא הגמר) אז יהיה להם יתרון או חסרון - בגלל שהשיר יכנס לראש ואז הוא יגיע גבוה יותר בגמר, או חסרון - ההופעה תיראה כבר פחות מרשימה כי ראינו אותה כבר ואז לא יצביעו לשיר... אז מה עושים בנושא הזה? וההצבעה, איך תתבצע? למשל, אם ישראל לא תגיע לגמר, אז היא תוכל להצביע בגמר?
 
בחצי הגמר יוקרנו קליפים

של המשתתפות בגמר. זה אמור לפתור את הבעיה של שמיעת השירים של חצי הגמר פעמיים. כל המשתתפות יוכלו להצביע בחצי הגמר (גם אלה שכבר בגמר). מי שלא עולה לגמר לא מצביעה בגמר. לגבי לראות שיר בפעם השניה וכבר לא להתרשם (כי ראינו כבר את הגימיק), אין פתרון, אבל אני בטוח שהמשלחות ימצאו פתרון (גימיק אחד לחצי הגמר ואחר לגמר, למשל)
 

avinor

New member
ז"א שחצי הגמר ייארך יותר מ-3 שעות

או שמא אני טועה?!
 

איירופו

New member
סביר להניח אבל יש פתרון מאוד הגיוני

שישדרו את הקליפים שעלו לגמר ב-2004 יחד עם אלה שכבר אוטומטית בגמר מ-2003 ביום חמישי או שישי בערב - במשדר אירופי יחיד ומאוחד לכל מדינות האירוויזיון (גם אלה שנשרו)... ככה זה יהיה הוגן... השאלה היא נגיד אם אנחנו נושרים בחצי גמר ולא עולים לגמר של שבת, ישדרו את האירוויזיון של שבת בערוץ 1??
 
למעלה