כמה שאלות כלליות על ג'ק ובובי

elrad

New member
כמה שאלות כלליות על ג'ק ובובי

קורטני הייתה נשואה גם לג'ק וגם לבובי?לאחר שג'ק נפטר היא התחתנה עם בובי?היא הייתה אשתו הראשונה של בובי?האם כאשר מצלמים עליו את התוכנית הדוקומנטרית בובי כבר מת או שפשוט לא נשיא?אם הוא מת,אז ממה?מדוע קורטני היא הגברת הראשונה לשעבר- בגלל שהיא התגרשה מבובי בגלל שבגד בה או בגלל שבובי כבר לא הנשיא?עם מי בובי בגד בה? פשוט רציתי לסדר את כל הפרטים.מצטער על הטרחה,ותודה רבה!!!

PunK RocK 1o1

New member
*לא קשורה*

אני אשמח אם גם תענה על השאלות..

angel in blue

New member
אווו!! אני יודעת שזה נשמע מוזר

אבל אני מ'זה מתאתגרת מלענות על השאלו הללו!! אוקי... נתחיל: 1.שאלה: קורטני הייתה נשואה גם לג'ק וגם לבובי? תשובה: כן, קורטני הייתה נשואה לג'ק, ולאחר שהוא נפטר, היא התאהבה בבובי, והם התחתנו. 2.שאלה: לאחר שג'ק נפטר היא התחתנה עם בובי? תשובה: כן, עיין תשובה מלמעלה. 3.שאלה: היא הייתה אשתו הראשונה של בובי? תשובה: כן, קוטני היתה אשתו הראשונה של בובי . (או שתהיה?..
) 4.שאלה: האם כאשר מצלמים עליו את התוכנית הדוקומנטרית בובי כבר מת או שפשוט לא נשיא? תשובה: הממ..אף פעם לא יכלו לדעת ע"פ הסדרה..או שאו חי, וסתם עושים עליו סדט. אבל בסרט הדוקומנטרי מדברים עליו בלשון עבר, אז יכול להיות שהוא נפטר.. 5.שאלה: אם הוא מת,אז ממה? תשובה: אף פעם לא אמרו. 6.שאלה: מדוע קורטני היא הגברת הראשונה לשעבר- בגלל שהיא התגרשה מבובי בגלל שבגד בה או בגלל שבובי כבר לא הנשיא?: תשובה: יכול להיות שבגלל שהוא מת. וזה אולי גם תשובה לשאלה מספר 4. 7.שאלה: עם מי בובי בגד בה? תשובה:זו שאלה של הסקת מסקנות.מי אמר שבובי בגד בה?..הוא לא בגד בקורטני. וזהו.

DesertRose7

New member
אמרו שבובי בגד בה

באחד הפרקים, ואני ממש לא זוכרת איזה דיברו על זה שבובי בגד בקורטני עם איזה מישהי שעובדת איתו. בזמן שהם באו לבית של קורטני אחרי שבובי כבר היה נשיא היא גילתה את זה ורצתה לעזוב אותו. אני ממש זוכרת במעורפל. ובקשר לשאלה 6 - היא הגברת הראשונה כי כנראה בובי כבר לא הנשיא - אולי בגלל שפשוט בחרו אחד אחר.

elrad

New member
אז מה אתם חושבים,

קורטני התגרשה ממנו ולכן החא לשעבר או בגלל שאינו מכהן?ועם מי בובי בגד בה?נדמה לי שאמרו עם סגנית הנשיא,לא?

למעלה