כמה שאלות- אשמח לעזרתכן

רותם טל

New member
כמה שאלות- אשמח לעזרתכן

שלום, ביתי בת חודש וינקה במשך חודש, ולפני מספר ימים היה היום האחרון שהנקתי מאז היא רק אוכלת תלמ. יש לי כמה שאלות, אשמח לתגובתכן 1. בעוד כשביתי ינקה היא היתה נרדמת תוך כדי הנקה, או מיד אחרי ההנקה נראה כי כאשר עברנו לתלמ יותר קשה לה להרדם,הייתכן? 2. כאשר אני שמה במיטה היא יכולה להעסיק את עצמה הרבה זמן אפילו רבע שעה- עשרים דקות. בשלב כלשהו היא נהיית עייפה ואני נותנתצ מוצץ שכמובן נופל ואז יש 15 דקות שהוא נופל ואני מחזירה וחוזר חלילה..את הפוש של ההרדמות האחרון הוא על הידים בנדנודים,איך אפשר ללמד את ההרדמות העצמאית גם לחלק האחרון בסייקל ההרדמות או שהיא קטנה מדי? 3. האם החלפת חיתול אתן עושות באמצע הבקבוק, לפני אחרי 4. כנל לגבי מקלחת,קבוק לפני/אחרי.באמצע? 5. חיסון ראשון -חודש ימים , היכם נותנים את החיסון? בטוסיק? האם יש תופעות לוואי. זהו בינתיים, תץודה

מנסה לעזור 1. ברור שיותר כיף להירדם על הציצי של אמא מאשר על בקבוק, וגם יותר קל. שימי לב לזה שגם היציאות שלה הולכות להשתנות עם המעבר מהנקה לבקבוק, אל תלחצי מזה. 3. לא הבנתי אם את שואלת לגבי שינה או עירות. אני בכל מקרה הייתי לרוב מחליפה אחרי בקבוק ולא לפני. 4. אמבטיה הייתי עושה לפני בקבוק, אבל נזהרת שלא להגיע לרמת רעב גבוהה מדי, אחרת האמבטיה הופכת לקונצרט אין סופי של צרחות 5. חיסון עושים בירך. לחיסוני הצהבת בד"כ אין תופעות לוואי, למחומשת (מתחילה בגיל חודשיים) כן יכולות להיות תופעות לוואי כמו חום.

למעלה