כמה רע להיות לבד בלילה במיטה

AdminWeb

New member
כמה רע להיות לבד בלילה במיטה

עד לאחרונה הייתה לי חברה, והיא הייתה ממש מיוחדת, אבל באמת מיוחדת. הינו משלימים אחד את השני, וכשהינו יחד וואו... אין מילים לתאר, וכשישנו יחד בלילה במיטה, לא אינו צריכים לעשות סקס, רק מלהסתכל אחד על השני הינו מקבלים אורגזמות. אבל הכל נגמר וחבל ואני שואל את עצמי למה...למה.. זה היה צריך לקרות!!! ועכשיו כל לילה אני כואב מחדש, אותו כאב שחוזר על עצמו, ואתם יודעים למה בגלל שבנאדם יודע מתי כואב לו באמת וחסרה לו אהבה- זה רק בלילה לבד במיטה. למרות שנפרדנו אוהב אותך תמיד האחת והיחידה ואת תמיד בלבי.

אקסיומה

New member
כולנו היינו בסרט הזה...

ואני אגיד לך את האמת- אם לא תסתכל על חצי הכוס המלאה (הקשר הזה רק פינה את המקום לקשר טוב יותר שיבוא בהמשך). רע להיות בלילה לבד במיטה..? אף אחד לא תופס לך את האלכסון וגונב לך את השמיכה!
נכון, יותר כיף לישון עם עוד מישהו... אבל גם לבד זה לא כזה נורא. אתה כנראה עדיין פגוע מהפרידה ממנה ולכן את משדר כזו פסימיות. אני מכירה את זה... והדרך הכי טובה להתגבר על הכאב הזה זה פשוט להמשיך הלאה, ולהיות אופטימי כמה שאפשר. מניסיון.
בהצלחה!

AdminWeb

New member
../images/Emo51.gif על הפירגון, אבל קשה, קשה לבד

אין ספק, שצריך להיות אופטימי, אבל זאת הייתה אהבת חיי, אהבה הראשונה והאמיתי שהייתה לי באמת, בגלל זה קשה לי מאוד כרגע. הייתי נותן הכל בשביל להחזיר את הגלגל לאחור, ואתם יודעים למה??.. בגלל שישנהם דברים שצריך למצוא את הפתרון ולא לזרוק כך סתם, גם כאשר נירא שאין פתרון לבעיה. על זה כואב לי, את מבינה. רוני.

אקסיומה

New member
אני מאוד מבינה אותך...

היה לי איזה חבר שהייתי איתו שנתיים וקצת. וגם אני הייתי באותה מחשבה- שהוא אהבת חיי ואני לא יודעת מה אני אעשה אם ניפרד וכו' וכו'. היינו אמורים אפילו לעבור לגור יחד, והוא כבר התחיל לדבר איתי על חתונה. בקיצור- הייתי כל כך בעננים שלא הייתי אני באותה תקופה... יום אחד זה פשוט נגמר כי הוא פשוט עזב את הארץ. לאחר מכן גיליתי כל מיני דברים שהוא הסתיר ממני ולא ידעתי במשך שנתיים שלמות. זה פגע בי נורא... אהבתי אותו, אבל נורא כעסתי והייתי מאוכזבת נורא, שבן אדם שהיה כל כך חשוב לי היה מוכן להתנהג אלי בצורה כזאת ולחשוב רק על עצמו... אבל עברה מאז שנה וחצי, ונחש מה? אני כבר לא חושבת עליו, לא מתגעגעת, לא כלום. כך הזמן יעשה את שלו. תן לעצמך להתאבל ולבכות ולהתפרק... זה כבר יעבור עם הזמן. ולמה להתעקש לפתור דברים, אם זה סופי? אם זה היה הרצון שלה להיפרד- כבד את ההחלטה שלה. יש משפט שאומר: when you love someone- set him free...

../images/Emo3.gif

If you need somebody, call my name If you want someone, you can do the same If you want to keep something precious You got to lock it up and throw away the key If you want to hold onto your possession Don’t even think about me If you love somebody, set them free

anaty2 7 1

New member
גם לי זה קרה ../images/Emo24.gif

אצלי הקשר האחרון שלי היה 4.5 חודשים והרגשתי בעננים אהבתי אותו מאוד ,לפני כן היו לי עוד 2 קשרים ולא הרגשתי ככה . כל הזמן הוא דיבר איתי על זה שאני אהיה אישתו בהמשך דיבר על לגור ביחד התאמנו מכל הבחינות כולם חשבו שנתחתן ובסופו של דבר הוא חתך את הקשר נהיה מתוסבך לא יודע מה הוא רוצה מעצמו. הייתה לי תקופה לא קלה אבל אחרי התאוששות עברו שנתיים מאז, התגברתי והמשכתי הלאה. אני כבר לא חושבת עליו והזמן פשוט עשה את שלו . כנראה שזה לא היה אמור לקרות כמה שאני שונאת את המשפט הזה אבל זה נכון אם זה היה אמור לקרות עדיין הייתם יחד .

אקסיומה

New member
ברור שזמן מרפא את כל הפצעים...

גם אצלי היה את אותו סיפור, וגם הרבה מעבר לזה. (אבל זה לא נועד להיכתב ע"ג דפי הפורום...) כל כך אהבתי אותו שזרקתי ממש הכול בשבילו... לא דיברתי עם החברות והחברים שלי, וניתקתי את הקשר עם ההורים שלי בגללו למשך כמה חודשים ארוכים. בכל אופן, הרעיון הוא שגם אחרי השיברון לב הענקי הזה, הצלחתי להתאושש ולחזור לעצמי, ולאופטימיות שלי. ותקופת ההחלמה שלי ממש לא היתה קצרה. לקח לי יותר משנה להתגבר עליו לגמרי ולהפסיק לחשוב עליו. אז זה אפשרי. השאלה היא כמה רוצים להיתקע בעבר או להמשיך הלאה...

AdminWeb

New member
אני מבין שאני בחברה טובה ../images/Emo8.gif

ותדה על הפירגונים של כולכם אתם ממש בסדר. למרות שאני מרגיש מזה חרא לפעמים, נפרדתי מהבחורה לפני חודשים. האמת הייתי שמח להכיר כבר מישהי חדשה בחורה נחמדה ולהמשיך את חיי, ואני תמיד פנוי להצעות חדשות.

Shir Rose

New member
אני באותו סרט כמוך בדיוק..

היה לי נורא כיף לישון בחיבוק, והלילות לבד כל כך בודדים.. אבל כמוך כמוני אנחנו נתגבר, כמה שיהיה לנו קשה..

AdminWeb

New member
בסוף הכל יהיה בסדר, אני אופטימי ../images/Emo8.gif

ואתם יודעים מה, ערב הצא לבלות קצת... אולי הפגוש מישהי חדשה נחמדה. ואם לא אז גם יום אחרי זה...וכך עד שהמצא את אהבה חיי החדשה.

AdminWeb

New member
ראיתי פגשתי, דברתי , והיה ערב מענג

אבל כמו כל דבר טוב זה נגמר, ולמה? זאת שאלה שאני לפעמים שואל את עצמי האם הבנות של היום רציניות?...אהה... או במקרה נפעלתי על אחת שגם מחפשת את עצמה או רצתה להרגיש טוב ולא בודדה לערב אחד
, זאת שאלה שיהיה לי קשה לפתור אותה. מה דעתכם אנשים על כך?

Shir Rose

New member
לי היה משהו גרוע יותר לאחרונה..

התחלתי לצאת עם מישהו, שבדיאבד היה מאוהב באחרת.. יצאתי כמה שבועות (שבשבילי זה זמן להתאהב..) ואח"כ הוא אמר לי שהוא לא סגור על עצמו ושבכלל הוא רוצה אחרת.. אז עדיף ערב אחד או ארבעה לא הכי מוצלחים עם אנשים שונים, מאשר דבר כזה. בכל מקרה, אחרת שבאמת תתגבר על האהבה הגדולה שלך אני מאמינה שתגיע אליך אהבה טובה לא פחות.

למעלה