כמה קרדיט היית מוכנה לתת לבת הזוג שלך אם

כמה קרדיט היית מוכנה לתת לבת הזוג שלך אם

היית מגלה שהיא בוגדת? איפה נמתח הגבול שלך? מה מספר השקרים שאת מוכנה לספוג? או אולי בכלל לא מודדים את מספר השקרים אלא את משך הזמן שעבר. אולי אם היא בכל זאת נשארת ועובר מספיק זמן אז זה פחות נורא אם היא תמשיך לשקר ולבגוד כי מה שבעצם קובע זו העובדה שהיא נשארת איתך, ושאיתך היא הולכת לישון בכל לילה. אם היית נפרדת מבת הזוג שלך על רקע בגידה, ואחר כך מנסה לאחות את השברים, היית מוכנה שהיא תמשיך להיות בקשר עם המאהבת שלה? ואם כן איזה קשר? רק טלפון? רק מייל? היית מסכימה שהן ימשיכו להפגש? ואולי אפילו מדי פעם לשכב? איך בכלל כל אחת מגדירה את הגבול שלה? מה צריך לקרות כדי שהפעם תאמרי די, עד כאן?האם זו תהיה השיחה הבאה שלהן או הפגישה הבאה שלהן? כמה פעמים את מוכנה להמשיך לחשוד בלי להרגיש פרנואידית? כמה פעמים את מוכנה להמשיך לחשוד, כשאת יודעת שתחושת הבטן שלך אף פעם לא איכזבה, ואז להחליט סוף סוף להתעמת איתה, לשאול את השאלה, לדעת שהיא משקרת אותך בתשובה, ובכל זאת לא לעזוב, אלא לשוב ולפקפק בעצמך, אולי את היית לא בסדר? אם היית יודעת שהיא לא מפסיקה לפנטז עליה גם כשאתן שוכבות, ושרק ככה היא גומרת, איך היית מרגישה אז? גם אז מה שחשוב זה שהיא ישנה איתך? איך היית מרגישה אם היא הייתה מציעה לנסות במיטה משהו חדש, אחר, משהו שהיא ניסתה איתה, ועכשיו נורא בא לה לנסות את זה איתך או עלייך? האם זה מעליב? האם זה מחמיא? האם בא לך לצרוח עד לב השמים שאת יודעת שהיא הביאה את זה מהקשר האחר ושאת לא מוכנה לנסות, אבל את שותקת כי את לא רוצה לאבד אותה בגלל דבר 'כזה קטן'? וחוץ מזה שאת לא רוצה להתפס כפחות נועזת וכייפית במיטה. בטח שלא פחות מהמאהבת. האם בכל פעם שאתן שוכבות את חרדה ממה היא תציע? חושבת על מה שהיא עשתה לה? חוששת לשמוע בטעות את שמה? ובאמת איך היית מרגישה אם פתאום, ברגע של ערפול חושים היא הייתה לוחשת לך את שמה? מצטערת שזה אולי נראה קצת מבולבל, אבל האמת היא שזה נושא כזה, לפעמים קצת מבלבל....

a n a t i 3 3

New member
הייתי משחררת...........

הייתי נותנת לה ללכת, משחררת אותה, מוותרת על החיים במחיצתה! שחרור שלא בא מכאב, גם לא מכניעה או חולשה... שחרור של הכרה ב"אני" שלך
הכרה בעובדה שאת שווה יותר, שמגיע לך משהו (או במקרה הזה מישהי) יותר טוב, שמגיעה לך ולכל אדם ביקום מישהו/מישהי שיאהב רק אותך, שיחלוק את מיטתו/מחשבותיו/תשוקתו רק איתך! זה שאת נשארת שם לא משמש שום מטרה... לא בשבילה ובטח ובטח לא בשבילך! תכבדי את עצמך - יכבדו אותך! תאהבי את עצמך - יאהבו אותך! כן, אני יודעת שנורא קל לתת לאחרים תשובות פילוספיות (ואולי אף נשמעות הגיוניות) כשאת לא מעורבת רגשית, יכולה רק לומר לך שהייתי שם... במקום האפל הזה שהתאפיין בים שאלות בלי תשובות, במצבי רוח משתנים שלרגע הציגו את שפיותי בסימן שאלה גדול. אני גם יודעת שזה לא משנה כמה כל העולם ואחותו יגידו לך שזה קשר לא בריא, שאת פראיירית וכדומה... את שלא תחווי מספיק פגיעות את כנראה תהיי שם, תהיי ותפגעי! תני לעצמך זמן, אל תחמירי עם עצמך על ההחלטות העכשוויות שלא תמיד הן הולכות יחד עם ההגיון הבריא, כי ביננו מי אמר שלרגש יש הגיון
מה שלא יהיה... מאחלת לך המון בהצלחה

מאמישלי

New member
זה לא כל כך פשוט

אני לא מכירה אותך ולא יודעת על הקשר שלכן דבר, אבל לפעמים זהו דרכו של עולם, אני מכירה לא מעט שהיו במצב דומה כולל אני ויש לקחת בחשבון דברים רבים כמו - כמה שנים אתן יחד, האם יש ילדים בתמונה, האם את אוהבת ומוכנה לחיות כך ואם כן יש לשבת לדבר על המצב ולהסביר שכמו שאת אוהבת מספיק כדי שתהיה לפעמים עם אחרת גם לך יש את הזכות הזו מהיום ולעבור למערכת יחסים פתוחה. כן זה קיים וזה בסדר!! לכי תמיד על החשיבה של לעשות מה שעושה לך טוב ולא על מה שנהוג ועל מה שמקובל. אני חושבת שזה גם מאוד עניין של כמה זמן אתן יחד - שנה שנתיים ניתן לזרוק לפח אבל קשר של למשל 10 שנים הייתי חושבת. האם את מוכנה ויכולה לחיות בלעדיה? עד כמה את אוהבת אותה? למה לא העפת אותה ברגע שגילית? נכון זה לא נעים להיות עם אישה שנמצאת עם אישה אחרת אבל תגלי שזה יותר קל ויותר מתקבל אם זה נעשה בהסכמה דו צדדית שמותר לנהל קשרים כאלה. זה עניין מסובך, מציגה לך דעה שונה מהרגיל כמי שמקירה מקרים לכאן ולכאן ומוסיפה ואומרת שבגידה זה עניין כמעט שבשגרה ושקרן מי שאומר אחרת ואופטימי מי שחושב אחרת. ולכן אני טוענת שעדיף שקשר יבנה על כנות ושהיא תוכל לבוא ולאמר בגדתי ומשם לדבר ולבצע החלטה משותפת. השקר ולא הבגידה הוא הדבר שיש לחשוב עליו. מדוע לא באה ואמרה אני נמשכת ל... רוצה את... מה לעשות...

ואו אני מהצד השני

אני חייבת להגיב מהצד השני ולהעלות לא פחות שאלות שאלת את עצמך למה היא יצאה החוצה? מה חסר לה בבית? למה זה תמיד סקס? אולי זה התחיל בחיפוש אחרי חום ואהבה?מחמאות?הרגשה שהיא שווה? למה לא תשבי לדבר איתה?למה לא יעוץ? ממרומי 15 שנותי במערכת יחסים עם אישה אחת אני יכולה להגיד שנשים יכולות לשכוח להשקיע ,לאהוב,להראות תשוקה וכו' אז כן מחפשים ריגושים בחוץ זה לא נוראט ובטח לא במקום הבית תתני לה סיבות היא תפסיק.

ללב יש מקום לאהבה

בגידות יכולות להתקבל אצל אנשים שיש להם חוסר ביטחון ולא יוותרו על האהבה כי יפחדו להיות בודדים אין ולא יהיה מחיר לבגידה בדיוק כמו שאין מחיר לאהבה ! מי שבוגדת ובכלל מעיזה... לא אוהבת מספיק ולכן לא יהיה לה מקום במחיצתי אני נגד בגידות ובטח שבטח אעדיף להיות נבגדת ולא הבוגדת !!

נמחקה כאן הודעה

לבקשת הכותבת. סליחה לכל אלו שהגיבו לה, והודעותיהן נמחקו יחד עם ההודעה.

למעלה