כמה צריכה להיות שווה חלל לעומת SES?

מצב
הנושא נעול.

gam li

New member

לSES יש 36 לווינים ולחלל יש נגיד 2 SES שווה 9 מיליארד $ כמה צריכה להיות שווה חלל?

NS101

New member
לא עושים תמחור כמותי ככה

לSES יש 36 לווינים ולחלל יש נגיד 2 SES שווה 9 מיליארד $ כמה צריכה להיות שווה חלל?
לא עושים תמחור כמותי ככה
זה לא רציני.

gam li

New member
אין ספק שאתה צודק

לא עושים תמחור כמותי ככה
זה לא רציני.
אין ספק שאתה צודק
נאי מנסה לחפש נתונים יותר רציניים אבל אני לא כל כך יודע לגלוש במקבילות של מאיה בעולם. עכשיו ברצינות. איזה מכפיל רווח אמורים לתת לחברה כמו חלל. להערכתי מרגע שיגור עמוס 3 לשמים היא תרוויח לפחות כפול מהיום.הוצאות המימון יותר קטנות והקיבולת יותר גדולה, נוסיף על כך חיים ארוכים יותר לעמוס 3 ונקבל תוצאות שהם לפחות כפול מהיום. עכשיו נשאר לי לקבוע בצורה שמרנית מהו מכפיל רווח הולם. וננטרל כרגע את עמוס 4,5. מה דעתך? אני יודע שאין לך כבר אחזקות בחלל אך בכל אופן...

NS101

New member
כמה כבר אפשר לטחון מים?

אין ספק שאתה צודק
נאי מנסה לחפש נתונים יותר רציניים אבל אני לא כל כך יודע לגלוש במקבילות של מאיה בעולם. עכשיו ברצינות. איזה מכפיל רווח אמורים לתת לחברה כמו חלל. להערכתי מרגע שיגור עמוס 3 לשמים היא תרוויח לפחות כפול מהיום.הוצאות המימון יותר קטנות והקיבולת יותר גדולה, נוסיף על כך חיים ארוכים יותר לעמוס 3 ונקבל תוצאות שהם לפחות כפול מהיום. עכשיו נשאר לי לקבוע בצורה שמרנית מהו מכפיל רווח הולם. וננטרל כרגע את עמוס 4,5. מה דעתך? אני יודע שאין לך כבר אחזקות בחלל אך בכל אופן...
כמה כבר אפשר לטחון מים?
בסדר, יש לך אחזקות רציניות בחלל, אבל לא לכולנו. לדעתי, השרשורים המרובים האלה כבר מיצו את עצמם. בכל מקרה, תעשה חיפוש בפורום תחת המילה 'חלל' - אני מאמין שתמצא, כי כבר כמה פעמים כתבתי מהו התמחור שלה לפי ההערכות שלי.

gam li

New member
רק שתדע שמים אפשר לטחון בלי סוף תנסה פעם

כמה כבר אפשר לטחון מים?
בסדר, יש לך אחזקות רציניות בחלל, אבל לא לכולנו. לדעתי, השרשורים המרובים האלה כבר מיצו את עצמם. בכל מקרה, תעשה חיפוש בפורום תחת המילה 'חלל' - אני מאמין שתמצא, כי כבר כמה פעמים כתבתי מהו התמחור שלה לפי ההערכות שלי.
רק שתדע שמים אפשר לטחון בלי סוף תנסה פעם

NS101

New member
זה לא אותו דבר בעליל

תנסה לספור כמה פעמים טחנת על שחר גילון או כל
דבר אחר. ומה זה נתן לך?
זה לא אותו דבר בעליל
אני לא יוזם דיונים כל הזמן על אג"חים. כשאנשים שונים שואלים שאלות - אז אני מנסה לעזור. אתה יכול להבין את ההבדל.

gam li

New member
אני עוקב אחריך ואני רואה שאתה באמת מנסה לעזור

זה לא אותו דבר בעליל
אני לא יוזם דיונים כל הזמן על אג"חים. כשאנשים שונים שואלים שאלות - אז אני מנסה לעזור. אתה יכול להבין את ההבדל.
אני עוקב אחריך ואני רואה שאתה באמת מנסה לעזור
לאנשים ועל כך קבל ח"ח. קורים דברים מאד רציניים בחלל ולהבדיל מכל שאר החברות (ברור לי שיש יוצאים מהכלל) זוהי חברה שניתן לתמחר אותה יותר בקלות. דיברו כל הזמן על הסיכון שיש בשיגור. אבל נראה לי שהרבה יותר קל לתמחר סיכון שכזה לעומת לתמחר חברה נדלנית, והיום מתברר שגם קשה לתמחר חברה פיננסית ואפילו בנקים קשה עם כל ההפתעות הבאות עלינו לרעה. בקיצור עזוב שטויות. מה זה כבר מאתיים אלף לפה או לשם.

gam li

New member
אני מושקע שם חזק באופציות כבר חמישה חודשים

למה חשוב לך לדעת כמה החברה שווה?
תמיד ידעתי שיש פוטנציאל מצויין לרכישה וכדומה. חשוב לי לדעת כמה היא שווה במיוחד עכשיו. א. לנסות להעריך כמה הצעת הרכש מSES ב. לנסות להעריך מה יקרה אם הצעות הרכש ישונו או יבוטלו. ג. להעריך מה זה מחיר טוב למכור בו את האופציות. או להחליט להשאיר חלק ולחכות למימוש הפוטנציאל. אני כבר כמה פעמים פימפמתי כאן בפורום לקנות אופציות של חלל וזה עוד לפני ההצעות של יורוקום וSES. לצערם של מי שלא שמע וזה כנראה כולם( אני עוקב כל יום על כל תנועה באופציות כבר שלושה חודשים)

תאמת

תמיד ידעתי שיש פוטנציאל מצויין לרכישה וכדומה. חשוב לי לדעת כמה היא שווה במיוחד עכשיו. א. לנסות להעריך כמה הצעת הרכש מSES ב. לנסות להעריך מה יקרה אם הצעות הרכש ישונו או יבוטלו. ג. להעריך מה זה מחיר טוב למכור בו את האופציות. או להחליט להשאיר חלק ולחכות למימוש הפוטנציאל. אני כבר כמה פעמים פימפמתי כאן בפורום לקנות אופציות של חלל וזה עוד לפני ההצעות של יורוקום וSES. לצערם של מי שלא שמע וזה כנראה כולם( אני עוקב כל יום על כל תנועה באופציות כבר שלושה חודשים)
תאמת
אני בעד שקט תעשייתי.ככה המחירים ברצפה.עד הקטע של יורוקום נמנעתי לכתוב עליה בבלוג אך ורק מהסיבה הזו.כעת יהיה קשה להחזיר את השקט

מצב
הנושא נעול.
למעלה