כמה צביעות נאלחת יש בשמאל, חינכו אותנו שנים על חשיבות הדו קיום עם הערבים

marabo

Well-known member
וכמה שהם מקופחים וצריך לדאוג להם וכמה שהם השתנו
ומאתמול בבוקר לא מפסיקים לקלל בשפת ביבים ערביה שכל חטאה הוא שרצתה להיות נאמנה לעמה ולמורשתה.

DANIAVNI

Well-known member
ומאתמול בבוקר לא מפסיקים לקלל בשפת ביבים ערביה שכל חטאה הוא שרצתה להיות נאמנה לעמה ולמורשתה.
עזוב נו מה אנחנו ילדים
שום ממשלה לא תתפרק
יש כל כך הרבה שיש להם כל כך הרבה מה להפסיד
כשכל מה שצריך זה לתת משלי ומשלך ומשל כולנו

יש גבול למה שהחלאות ייתנו בשביל לשמור על הכסא
אין גבול
בייחוד כשמה שמחכה להם זה שישלחו אותם לעזאזל

חייך אכלת אותה .

marabo

Well-known member
עזוב נו מה אנחנו ילדים
שום ממשלה לא תתפרק
יש כל כך הרבה שיש להם כל כך הרבה מה להפסיד
כשכל מה שצריך זה לתת משלי ומשלך ומשל כולנו

יש גבול למה שהחלאות ייתנו בשביל לשמור על הכסא
אין גבול
בייחוד כשמה שמחכה להם זה שישלחו אותם לעזאזל

חייך אכלת אותה .
לא על זה הדיון כעת, אלא על הקללות שמקללים השמאלנים את זועבי.

ולעניין שאתה מעלה, אני לא יודע את היא תתפרק מיד אבל לדעתי לעבאס יהיה קשה כעת שבעתיים לשבת בקואליציה אחרי שערביה ממרץ עקפה אותו בסיבוב והראתה לו מה זה נאמנות שבטית ערבית.

DANIAVNI

Well-known member
לא על זה הדיון כעת, אלא על הקללות שמקללים השמאלנים את זועבי.

ולעניין שאתה מעלה, אני לא יודע את היא תתפרק מיד אבל לדעתי לעבאס יהיה קשה כעת שבעתיים לשבת בקואליציה אחרי שערביה ממרץ עקפה אותו בסיבוב והראתה לו מה זה נאמנות שבטית ערבית.
בסוף יתברר שאייכמן עודה יותר מתון .

Permafrost

Well-known member
השמאלנים כאן - אינם ממש שמאלנים, אלא ילדים לא-ימניים המעבירים זמן.
שמאלנים אמיתיים אינם נזקקים לנאצות מחמת תסכול חריף הנובע מאוצר מלים מצומצם, קשיי הבעת רעיון ואי-רהיטות כללית המאפיינת ימנונים.

אין ספק כי השמאל מאוכזב מצעדה, אך היה סמוך ובטוח כי אף שמאלני לא ישלח לה מכתב נאצה עם קליע...כמנהגכם, יהודים חמים...

כן, הם פיזרו לאוויר העולם אמירות כגון: "גשר לשלום", "מזרח תיכון חדש", "דו קיום", "שלום עם שכנינו".|יעני|
כן, זה ידוע שלשמאלנים היה תמיד דמיון מפותח.
זה כל כך פטאתי קו המחשבה הרופס והרכיכתי הזה שבו הם מתסתחבקים עם ערבים ושותים איתם קפה עם הל.|קפה|
בינתיים הם שותים מהם רק קפה עם רעל.

DANIAVNI

Well-known member
אני אומר לך שכל ח"כ ערבי שימוטט באמת את ממשלת הזוועות הנכחית
מובטח לו גן עדן

Harrington

Well-known member
מנהל

כמה צביעות נאלחת יש בשמאל, חינכו אותנו שנים על חשיבות הדו קיום עם הערבים​

אני לגמרי בעד דו-קיום עם הערבים ולא רואה בזה בעיה מיוחדת. השמאל דווקא מתנגד לדו-קיום כזה. הוא רק צווח חזק את הסיסמאות שלו, אבל הלכה למעשה הוא לגמרי בעד היפרדות מהערבים בכל מקום שזה אפשרי (לדעתו). בשמאל פשוט, בניגוד לימין (בדרך כלל), יש פער אדיר בין הסיסמאות שהוא מייצר ומציג למה שהוא באמת דוגל בו במציאות. תמיד היה כך.

מוטי חוף

Well-known member
אני לגמרי בעד דו-קיום עם הערבים ולא רואה בזה בעיה מיוחדת. השמאל דווקא מתנגד לדו-קיום כזה. הוא רק צווח חזק את הסיסמאות שלו, אבל הלכה למעשה הוא לגמרי בעד היפרדות מהערבים בכל מקום שזה אפשרי (לדעתו). בשמאל פשוט, בניגוד לימין (בדרך כלל), יש פער אדיר בין הסיסמאות שהוא מייצר ומציג למה שהוא באמת דוגל בו במציאות. תמיד היה כך.
(y)

למעלה