כמה פרטים על חישגוזים

Ori ve Alarm

New member
כמה פרטים על חישגוזים

אהלן ליל חישגוזים 2003 רשימת מופיעים (כמעט סופית): קואמ לוקאצ' ש"ס קאשי שירי בזוקה ומני DAM &SAZ השבט עם אחד מנצור והגב הארכיון סגול 59 ליטל ג'וני -דיברנו עם מירו והוא אומר שההופעה של החלוצים באותו התאריך בוטלה (אפשר להבין למה זה משתמע) הרשימה לא סגורה סופית - פרטים בהמשך ליל חישגוזים יום שישי 11-14 בבארבי מחצות אין הגבלת גילאים 60 ש"ח כניסה ומקבלים את המיקסטייפ החדש חינם!!!!!!!!! ביום חמישי הקרוב בעייסק - ספיישל מיקסטייפ!!!!!!! שגז! אורי ואלארם

CG ערפדי

New member
שאלה לאורי ואלארם ...

האם יש דרך להשג ת'מיקסטייפ מבלי להגיע לחישגוזים
ו... האם יוחזר הליזרד

Strike-A

New member
לפי שיחה שלי עם אורי אתמול

אי אפשר יהיה להשיג את המיקסטייפ בשום מקום חוץ מהחישגוזים בשבוע הבא, ואני אומר את זה מכל הלב ולא עקב העובדה שאני משתתף שם, המיקסטייפ הזה פשוט טוב, כל אחד ואמא שלו תרמו מכישרונו לדבר הזה, ואורי ואלארם תפרו את זה בצורה מצויינת. 25 קטעים של מוזיקה טובה החל מסאב עד לקוואמי וסגול טאבו, כולם על המיקסטייפ הזה... ותחשבו על זה, אתם מקבלים אותו חינם כשאתם נכנסים לחישגוזים.

RunNGun

New member
למה לא להפיץ?

אני כנראה אהיה בשבוע הבא בבארבי, אבל למה שאנשים שלא יכולים להגיע לא יהנו מהמיקסטייפ הזה (שנשמע לי בן אלף זונות)? אגב, הרימיקס של הרביעייה למומי לוי יהיה על המיקסטייפ?

Strike-A

New member
הרימיקס לא יהיה

אבל יהיה שם רימיקסים אחרים. שמע, זה הראש שלהם, ככה הם רוצים להפיץ את זה, מחתרתי עד הסוף. יש המון אומנים בחו"ל שמוכרים חומרים רק בהופעות...

522 אוקטן

New member
עם כל הכבוד למר שוחט ואלארם

לי זה נראה כמו תעלול מכירות לחישגוזים .. מן הסתם תוך שבוע שבועיים זה יהיה במאדמן

Strike-A

New member
אני אומר לך שלא

וזה אני אומר לך בתור אומן שמופיע במיקסטייפ.

CG ערפדי

New member
לדעתי ... (נקודה למחשבה)

קידום מכירות די לא בסדר ! בתור בן אדם שאוהב את המיקסטייפ'ס של אורי שוחט זה לא בסדר שאני לא יכול להגיע לחישגוזים אבל לא יכול לקנות את המיקסטייפ כמו שאת המיקסטייפ'ס הישנים יכולתי לקנות בזמנו בליזרד\מאד-מן\דינמו וכו" ... לדעתי השיטת מכירות הזאת רק תיגרום לכך שהמיקסטייפ הזה יהיה ליותר אנשים על המחשב מאשר מקורי בתקליטייה ובתור בן-אדם שחובב מקוריים ולא אובה לצרוב אני אומר בלב שלם אבל כואב שאם אני לא יוכל להשיג את זה דרך מקור הפצה אחר כי אני לא יגיע לחישגוזים אני פשוט ישיג אותו דרך הנט ... ואני מאמין שכמוני עוד המונים ! אם זה באמת לא יגיע למקור הפצה אחר אז זה מאוד יצער אותי ...

Yuvalhaim

New member
ברור שהמיקסטייפ יהיה במד מאן ...

ועם לא יוסיפו עוד עותקים אז לפחות ימכו שאריות , קחו דוגמא מקנדוג קדס אמרו שהסינגל יימכר רק בשתי מסיבות בלבד והיום הוא נמכר במד מאן רק שתידעו, אני מצפה למיקסטייפ במד מאן ועם הם לא מוכרים זה חבל כי אני הולך להוריד אותו , בכיף הייתי קונה אבל עם אין ברירה מורידים.

DJ$upreme

New member
זה לא יהיה במאדמן

כי אורי שוחט ויאגא לא עובדים ביחד בכלל. בדוק.

kendog keds

New member
רגע רגע, קראת לקנדוג שקרן?

מעולם לא טענו שהסינגל ימכר אך ורק במסיבות, אלא שבשתי המסיבות הנ"ל תערך מכירה מוקדמת במחיר מוזל, כפי שהיה. היום מי שרוצה יכול להשיג את הסינגל ("השמירה אינה עוברת" + קליפ + "שיא של MC" עם שירי ו T.A.Z ) במאד מאן. נ.ב בתכנית הקרובה של MC מנצור ב-100FM ביום חמישי 1:00-2:00 תוכלו לשמוע את הרימיקס החדש של "השמירה אינה עוברת" עם "לא מתפנה" של מנצור והגב, יא הללה!!

idk

New member
פששששש...קנדוג ומנצור...

יייאאאאאא ההההללללללהההה!!! אני ישמע את זה!

emily17

New member
לפי מה שאני יודעת....

אם אנחנו מדברים על אותו המיקסטייפ, אז אפשר להשיג אותו במועדון הלונה. מוכרים שם דיסק ב10 שקלים כל אחד, שגם נעשה על ידי אורי שוחט ואלארם. אבל אני לא בטוחה שזה מה שאתם מתכוונים

DJ JuVi

New member
את מדברת על המיקסטייפ של הלונה.....

יש כרגע שני מיקסטייפים של אורי ואלארם- האחד, המיקסטייפ הישראלי שיהיה בחישגוזים. השני זהו המיקסטייפ של הלונה, שנדמה לי הוקלט מתוך סט של שניהם, למרות שאני לא סגור על זה. בכל מקרה זה מיקסטייפ שנמכר רק בלונה.

למעלה