כמה פוווווווו עשיתם הערב

redredole

New member
כמה פוווווווו עשיתם הערב ../images/Emo168.gif

ואף טיפת גשם לא באה אצלי. אז אולי כמה שירים יביאו את היורה . טיפות גשם ט י פ ו ת הגשם נופלות על ראשי לילות גשומים בגורג'יה

שרונהה

New member
הילריו מזכיר לי את סילבריו

וגם את פקונדו של אהוד מנור או וי, סילבריו, פאקונדו, ירח, שיגעו את העוזרת ואין לי עזרה. לא מכבסת, היא ל מגהצת, כלים לא רוחצת - איום ונורא. מתי יפליג לו כבר סילבריו לאופק? מתי כבר פאקונדו ימצא נערה? שלושתם, סילבריו, פאקונדו, ירח, שיגעו את העוזרת, אח, איזו צרה. סילבריו - וזה איום ונורא. פאקונדו - וזה איום ונורא. ירח - וזה איום ונורא. עוזרת - וזה איום ונורא. סילבריו, טוררו מאצ'ו, נסיך יפה עיניים, שבר לה את המה-שמו. סילבריו, לוחם שוורים, חיוך מלא שיניים וגוף מלא תפרים. סילבריו - וזה איום ונורא. פאקונדו - וזה איום ונורא. ירח - וזה איום ונורא. עוזרת - וזה איום ונורא.

דביר58

New member
ואפילו הכריחו בבית הספר על מנת ...

שנהיה תרבותיים. שלום קומונה וערב/ לילה טוב. אז אתם תוהים מי ומה אני נכון? זה פשוט אני= DVIR58 השם הזה בגלל שפתחתי בלוג נוסף אבל לא העשה פירסומת ניסיתי בפורום תיקוות גדולות וחטפתי התקפה... חבל על הזמן

שרונהה

New member
ערב טוב דביר

אנחנו לא קומונה. אנחנו פורום. ולא סתם פורום. הפורום הכי הכי בתפוז. וגם אנחנו כבר הבנו שיש לך בלוג. באמת הבנו. אנחנו אמנם חמישים פלוס, אבל נפל לנו רק העיפרון לא הזיקרון.... ז

שרונהה

New member
אני לעומת זאת נאמנה לקוקה קולה

אבל יש הילרים פה בסביבה מישו צריך אנרגיות?

שרונהה

New member
נשבעת לך שהיה פה לפני רגע

הבי די יוק של השייח והמנורות שלך הבריחו אותו

למעלה