כמה עוד יכולה?

ח ב ר מ ן

New member
טוב אז כך ..כאחד שעבר את התהיך הזה

בשלמותו ,,עם בלוטות התריס,פני אלי במסר...ונדבר אורי

36alma

New member
אני מאחלת לך שיתברר שזה לא משהו

רציני
...תחזיקי מעמד. נסי לחשוב באופן חיובי...

N D R

New member
../images/Emo24.gif ענק

והכל יהיה בסדר. הרי את יודעת. בסופו של דבר "הוא" שמביא לך את המכות, מביא לך גם את הנפלאות. פתאום זה בא ומתבהר ולעצמי אני אומר לא תנצחו אותי לא מנצחים אותי כל כך מהר (נעמי שמר)

הלו אף אחד לא שונא אותך../images/Emo24.gif

הוא ממש לא שונא אותך הוא רק דואג לך כרגע למנוחה...אז תנוחי כמה שאת רק יכולה ותתחזקי ותנסי לגייס את כל הכוחות האפשריים כדי להבריא...
ובעניין ה-C.T. וקופות החולים לפעמיים צריך לצעוק ולדפוק על השולחן כדי לקבל מה שרוצים כי אחרת לא מקבלים...אז במידה וקשה לך לעשות את זה אשמח לעזור...תשלחי לי מסר.

נועם**

New member
../images/Emo20.gifקושקוש....../images/Emo24.gif

כמה כואב לי כבר בפעם השניה או השלישית , להגיע לכאן (והרי זה פעם באלף...בייחוד סביב ה 15 לחודש...) ורק כאן לקרוא את כל שעובר עלייך...
יקירה שלי, 39.9 !!!! את כתבת.. והרי אין כמו חום ברמות כאלה כדי להבין שיש לך חתיכת דלקת, ו...כן כשיש דלקת, בלוטות הלימפה מתנפחות והרבה. ברור שזה מדאיג, ברור שתרגישי כמו שהרגשת... אבל ראבאק קושקוש! בשבילך מה יש חברים??? כמה עוד צריך לנגן לך ת'מנטרה הזו באוזן???
אני מתפללת ומקווה שאת מרגישה טוב יותר, אם מצאו סטפטוקוקוס בטח קיבלת אנטיביוטיקה, בעצם כתבת את ההודעה בלילה, אז אולי קיבלת את האנטיביוטיקה היום... מחר , הבטחה של נועם**, מחר תרגישי את השפעתה, מחר כבר תחול הקלת מה במצבך, ואת, אל תתביישי להפעיל את האבא של הילדודס, אל תניחי לו להיות חסר התחשבות, תעשי את כל מה שאפשר כדי שתוכלי להיות לפחות בסופ"ש פנויה רק לעצמך
שתוכלי לנוח, להחליף כוחות, ואפילו הס מלהזכיר... לפנק את עצמך בבטלה גמורה
מחבקת אותך, מתפללת שתוכלי לראות <תמיד> את חצי הכוס המלאה... ושולחת
ות.

לביאה11

New member
קושית..... נגע לליבי

הלוואי וזה שום דבר.... ומעבר לזה אני מאמינה שזה יחלוף כלא היה ואין לך כלום. אין לך שום דבר , הרופאים טועים כל הזמן. מחזיקה לך אצבעות ושולחת חיבוק לחיזוק

daliach

New member
התרופה הכי טובה היא החיים

אם את כלכך רוצה לחיות זו התרופה הכי טובה, בכל מקרה שיהיה לך הרבה כוח

קושית יקרה! ../images/Emo24.gif

מאחלת לך רק בריאות ושנישמע רק בשורות טובות... אמן אמן

קושית

New member
תודה לכם יקרים

מילות העידוד האלה והמסרים עוד יותר נותנים לי רצון וכח להתמודד. הלוואי ולא אאכזב אף אחד. ושהכל יהיה פשוט יותר. כולי תקווה לתת לשמש לצחוק בתוכי ולירח לחייך בתקווה ושוב תודה

למעלה