כמה סרטים

shawn 1

New member
כמה סרטים

בדקתי בפנאי פלוס על סרטים טובים בקרוב, אני אתן תשמות ותגידו לי אם הם טובים: משפט בשידור חי-עם ג'רי ספרינגר מלגה מלאה- עם מרדית' מונרו המעגל- כמה חברים בבי"ס יוקרתי במועדון של מקובלים שמואשמים בדברים. אימה מסביב למדורה- עם כריסטין טיילור, רון ליווינגסטון. חמש ילדות יפות- עם קירסטין דאנסט תודה מראש!

רועי123456

New member
אתה יודע שאתה קצת מעצבן

אתה היחיד פה שמדבר על סרטים רגילים נראה לי מה שאתה באמת צריך זה פורום סרטים רגילים ולא אימה

shawn 1

New member
דבר ראשון

כן פניתי לפורום סרטים רגילים ואףחד לא ענה... ודבר שני! אני לא מעצבן ! אלא אתה שאתה אפילו לא יודע מה אתה רואה!!! איזה פורום זה???סרטי אימה ומתח. הסרט אימה מסביב למדורה לא אימה?? המעגל שרשמתי, לא מותחן???

רועי123456

New member
הנה הזאנר של כול אחד מהם

המעגל זה דרמת מתח ואימה מסביב למדורה זה אימה אז אלה בסדר חמש ילדות יפות -דרמת התבגרות רגישה [נשמע מפחיד] מלגה מלאה- קומדיה רומנטית[לא ידעתי שיצא כבר הטינה 2] משפט בשידור חי-סאטירה משעשעת[אין זה השיא סרט מפחיד רצח]

shawn 1

New member
אוי, תרגע כבר! ותפסיק לתפוס תחת!!

מה אתה מתלהב??? לא יכולת לענות מההתחלה .... הרסת כבר תחשק לראות תסרטים... כול הזמן אתה כזה?? נדחף... DICK HEAD

shawn 1

New member
וחוץ מזה..

בעיתון כתוב אימה מסביב למדורה אימה והמעגל מותחן אני רק רציתי לדעת אם מישו גם ראה אותם...זהו!

רועי123456

New member
ובהודעה שלך כתוב

עוד סרטים שהם דרמות מרגשות קומדיות רומנטיות וסאטירות משעשעות אז זה לא זהו אתה שאלת על סרטים שלא קשורים לפורום

רועי123456

New member
"אוי תרגע כבר תפסיק לתפוס תחת"

משפטים של כוסיות בנות 12, אני אפילו לא ירד לרמה שלך

shawn 1

New member
סבבה... אל "תרד לרמה" שלי...

לפחות לי יש רמה....יא חולה...

רועי123456

New member
"יא חולה"

איזה ירידה אני לא יכול להתאושש ממנה עדיף להיות בלי רמה מאשר עם רמה שלך ותתאמן על הקללות והירדות [הם "מאוד" פוגעות דרך אגב] הם לא משהו

shawn 1

New member
מה ילד קטן!! בן 16 זה ילד קטן....

בגלל שהוא החמוווורר אז עליי יורדים כולה שאלתי שאלה והדביל הזה מתנפל עליי!! וזו לא פעם ראשונה שהוא בכוונה בכוונהנהננהנה עונה לי הראשון בכול שרשור בשביל להגיד משו "מצחיק"...

רועי123456

New member
עזוב את המריבה

שאלת שאלות שלא קשורת לפורום לפחות 5 פעמים והנה קישורים ה1 זה מה שהיה עכשיו ה461&msgid=55089461&msgid=55182499 target=_blank>380 target=_blank>2 ה461&msgid=55182499 target=_blank>3 [כמעט כול הסרטים שכתבת פה הם לא אימה חוץ מכמה לפעמים שאני כותב את הלוח שידורים של יס אני כותב רק את האימה לא את הדרמות קומדיות וכו&#461&msgid=55182499 target=_blank>39;] ה4 יש עוד למטה

shawn 1

New member
.........

אתה רואה איך אתה מחכה לריב!! ובקשר לקומונה של "ג'ואי", זה בגלל שהמנהל של הפורום שדיבר איתי אמר לי לפזר ידיעה שיש תקומונה של ג'ואי ואח"כ תמיד אפשר לנשל"צ.. זה כמו שמישו מודיע חג שמח וכאלה... כי ראיתי כמה בכמה פורומים שמזמינים לבוא לפורום שלהם או קומונות... ואתה יודע מה... אני מזה לא רוצה להכנס לפורום ולריב איתך ... אני לא פה בשביל לריב.. אז DROPP THAT... בסדר?? עזוב..

רועי123456

New member
המנהל של הפורום של גואי

בתחת שלי ואם לא שמת לב אתה כבר נכנסת לריב

למעלה