כמה סיכויים שלי להגר לקנדה ?

elgato77

New member
כמה סיכויים שלי להגר לקנדה ?

שלום
אני בן 33 ,רווק , בעל תעודת הנדסאי אלקטרוניקה עם 5 שנות ניסיון , בנוסף השנה אני בעל תאור ראשון ו שני ( magister) ברוקחות מאוניברסיטת
באיטליה עם 6 חודשים נסיון תעסוקתי .
דובר בצורה מושלמת אנגלית , איטלקית , עברית ו ורוסית .

כמה סיכויים שלי להגר לקנדה ו האם יש לי סיכוי ?
ו האם אני יכול למשל למכור את הדירה במרכז הארץ שברשותי ולקנות דירה בטורונטו ובכך להגר לקנדה , הכוונה האם ניתן לי אופציה של אישור עבודה דרך קנית דירה בקנדה ??

תודה , ויום טוב
סליחה על השאלות הבאנליות !

CAN111

New member
כמה תשובות

- לא, אתה לא יכול לקנות דירה בקנדה ועל ידי כך לקבל אישור עבודה או אחר
- סיכויים זה דבר וירטואלי, יש כל מני מסלולי הגירה, הבעיה העיקרית שלך זאת העבודה, תבדוק אם אתה בכלל יכול לעבוד כרוקח בקנדה, סביר להניח שלא, תצטרך לקבל הסמכה מקומית שכנראה תכלול גם לימודים וסטאז
- אם תעבור את שלב ההסמכה ותוכל לעבוד בקנדה, יש כל מני מסלולים ואפשרויות למשל :
-למצוא מעסיק קנדי, לקבל ויזת עבודה או תושבות דרך הנתונים שלך + הצעת העבודה
- להתחתן עם אזרחית
- ללמוד בקנדה ולהגר דרך הלימודים
אבל אי אפשר לדעת היום אם תוכל להגר או מה הסיכויים, כרגע יש מאגר בקשות של אנשים שמבקשים תושבות והכי טובים מתקבלים, כרגע אפשר להתקבל רק אם יש לך הצעת עבודה או ניסיון קנדי בלימודים או עבודה או שקהילה כלשהיא תבקש אותך.
אבל כנראה שהדבר שמגביל אותך היום זאת ההסמכה, אם אתה לא יכול לעבוד בקנדה, אתה גם לא יכול למצוא מעסיק

אגב, אם אתה רוקח איטלקי, דובר איטלקית עם ניסיון באיטליה, למה אתה רוצה לעבור לקנדה ???
אני לא מוצא שום יתרון שיש לקנדה על איטליה במיוחד אם יש לך עבודה
לא מזג האויר, לא התרבות, לא המרחק מישראל, אפילו באיטליה אין את הבעיות האירופאיות עם המוסלמים

elgato77

New member
תודה על תגובה .

אני רוצה להגר לקנדה בגלל שזה מדינת הגירה ולא כמו אירופה שזאת לא יבשת הגירה ,ובמיוחד איטליה , אירופה אף פעם לא היתה יבשת הגירה וגם המהגרים שבאו אילה ניתקלו במאלהה קשיים מבירוקרטיה ועד רמת החיים האישיים .
בכלל מצב באירופה לא מזהיר טובות , ה"הגירה" המסיבית מיבשת אפריקה וכולל הגירה של מוסלמים אילה שכבר בירור מראים שאינם רוצים לשתלב , מאלה אמון אי ודאות של המצב על היבשת הנ"ל ...
מרמת איסלמיזציה של היבשת ו עד מפכה ו עד עלית השלטונות לאומנים( שזה יותר סביר ) נציונלאים !
המצב כלכלי לא מזהייר ו איטליה במצב נוראי כלכלית ,ישראל במצב הרבה יותר טוב !! גם אני על מסמכים של סטודנט וכדי לשאר לגור באיטליה אתה חייב למצוא עבודה בשביל להמר אותו לאישור עבודה ו למצוא באיטליה עבודה נורא קשה במיוחד כאשר אתה זר !
אכשיו הקשר לקנדה , זאת מדינה השניה בגודלה בעולם , עם ניפלאות טבע ו מרחבים עצומים ו משאבים טבעים , וגם כן זאת מדינה חדשה שבנוייה על הגירה ו לכן רוב מהגרים שבאים לשמה הם רוצים לשתלב ולא כמו שקורה באירופה ...
קנדה זה new land !
חוץ מזה אני אוהב את הטבע ו המזג האויר הנפלא שיש שמה ! ( כן מינוס 20- או 30 ) זה נפלא ואני מעדיף את זה לאומת החום אימים של הארץ !
אז השקע בתור לקנדה היא השקע לתווך הרחוק כדאית !! בגלל זה אני רוצה קנדה !!!

קנדה זה כמו ארה"ב אבל פי 5 יותר טוב מכיון שהיא יותר מאורגנת וסיליקטיבית לאומת ארה"ב !!

CAN111

New member
סיסמאות

חוץ מסיסמאות לא כתבת כלום
אגב, אם הבעיה שלך אלו המהגרים המוסלמים
אז באיטליה יש 1.4 אחוז מוסלמים
ובקנדה 3.2
ושוב, אם אתה כל כך רוצה את קנדה, קח בחשבון שהמעבר שלך יכלול את כל המבחנים של המקצוע מחדש ולעשות סטאז מחדש
אני במקומך לא הייתי עושה את המעבר, הוא לא שווה

elgato77

New member
שאלה אתה גר בקנדה או בישראל ??

מאיפה בדיוק לקחת את המספרים כול כך מדיוקיים ??? 1.4 ו 3.4
פה איטלקים הם כול כך מבולגנים שהם בעצם לא יודעים כמה ו כמה יש להם זריים !!!
סטאטיסטיקה אומרת שיש קרוב ל 10 אחוז של מוסלמים באיטליה ו זה נילקח בחשבון מהגרים לא חוקיים שהם אינם רשומים בעירייה או במשטרה ו גם לוקחים בחשבון את הצפת איטליה מהגרים "פליטים" שמגיעים מחופי אפריקה !
אכשיו אני אחד שגר ב איטליה 5 שנים , מכיר את איטליה ובכלל את יבשת אירופה די טוב אז אני אומר לך שמצב לא טוב פה !
עוד משהו אני לא נגד מוסלמים , אני נגד הברבריות שיש חלקם בחברה ולצערי לאירופה בגלל שאין לה סינון הגריה דווקא הברברים באים ו הם מייצרים מיני חליפות על אדמת אירופה ו קיצוניות !
מה שקנדה זה לא הקרה אף פעם, מכיון שיש לי סינון התחלתי די גבוהה ו גם הם יצרו חוקיים מאוד נוקשים נגד הקיצונים מהדת הזאת !
ועוד אני יגיד לך משהו אני אירופאי במקור ויש לי את הדנא אירופאי ו עם כך זה ימשיך אני מבטיח לך 100 אחוז שבעתיד הקרוב תהיה עליית ימין לאומני
והיה הרבה בלגאן !
שדווקא קנדה או ארה"ב לא תיסבול כי היא מבודדת מיבש אירופה ו גם היא רחוקה מכול זה !

elgato77

New member
אין פה שום אמירות גזעניות זה אתה שמחליט לקרוא לזה ...

אני סה"כ אומר את האמת ושם את זה על שולחן !
אכשיו זה שכיוונתי נגד מוסלמים , מה לעשות בכול מקום איפה מגיע הדת הזאת מתחילים בעיות ... זה את\ה לא מעוניין לפתוח את העיניים ....
ובכלל לא גזענות מוסלמים זה לא גזע ! זאת אידיאלוגיה או דת תקרא לזה איך שבא לך .
אז אני וכמו כול שאר העולם מקשר את הדיאלוגיה או דת שתקוע עדיין במאה 7 ...
ושאפרופו זאת דת\אידיאלוגיה היחידה בעולם שנואה בכול מקום על פני היבש , אפילו הבודיסטיים לא סובלים מוסלמים . אז אני פה לא גזען מכיון שאיסלאם זה לא גזע אוקי !
ודבר שני אני לא רוצה לחיות עם אנשים שתקועיים בחוקיים פרימיטיבים של מאה 7 וכאשר אני הגרתי למדינה שחייה על פי חוקיים של מאה 21 .
עם אנשים אללו לא יכולים לחיות על פי חוקי מאה 21 , בקשה תשארו במדינתכם שחייה על פי חוקיים אללו יש כאלו 56 מדינות !
אני סה"כ רוצה לחיות במדינה חופשית , איפה יופי של אישה לא מסותר תחת איזה סדיין , איפה הומויים ו לסביות לא זורקיים מהגגות , איפה אין מילת נשים , איפה אני יכול לשמוע מוזיקה ,לראות סרטים כול הסרטים ולא יעשו להם איזה צינזורה דתית פרימיטיבית , איפה אני יכול ללכת לחוץ ים לשתזף , איפה אני יכול מה שבא לי ו לשתות מה שבא !
איפה אני יכול לבחור מה שבא !
אוקי !

wannaBthere

New member
(מתפרצת לדיון... סליחה) רגע רגע - אתה אומר שצריך הצעת עבודה?

הצעת עבודה ממעסיק קנדי/ חתונה עם אזרח/ הגירה דרך לימודים/ קהילה תבקש אותי (מה שזה לא אומר...)? אלו האופציות?
&nbsp
חשבתי שאפשר על סמך ניסיון עבודה או לימודים

CAN111

New member
כרגע כן

עד השנה קיבלו אנשים על נקודות אישיות של יכולת, תארים וניסיון
כרגע יש מערכת חדשה
כל אחד מכניס את הנתונים שלו למערכת ונרשם
פעם בכמה זמן הפקידים בוחרים כמות של בקשות, את אלו עם הניקוד הכי גבוה
כל הזמן אנשים חדשים נרשמים
הצעת עבודה \ זימון מקהילה \ ניסיון קנדי נותנים המון נקודות כ600
כרגע נבחרים רק אנשים שיש להם אחד מאלו
תכנסי לבד ותראי שאתם מגיעים לסביבות 300 נקודות פלוס מינוס אם אין לכם אחד מאלו
בפעם האחרונה שבחרו התקבלו רק אנשים מעל 750 או בסביבה
האם הניקוד ירד בעתיד ? מי יודע
סוכנת ההגירה שכותבת כאן חושבת שכן, מצד שני היא מרויחה כשאנשים חושבים שיש להם סיכוי
מה יקרה בעתיד אפשר רק לדעת
למשל כל השיטה הועתקה מניו זילנד, ושם, למרות שיש מיכסה גדולה (יחסית למדינה) מקבלים רק אנשים שיש להם את אחד הדברים האלו
אפשר לחכות ולראות האם הניקוד ירד ל300
ואפשר להרשם ולקוות

Angelina252

New member
אם יש לך את האנגלית והניקוד

ל federal skilled worker תוכל להגיש מועמדות ל תכנית החדשה אקספרס אנטרי.
ישנו כאן בפורום מחשבון לחישוב הניקוד אם יש לך 67 נקודות ואנגלית ציון 6 ומעלה בכל הקטגוריות תוכל להגיש ולהתחרות מול מועמדים שיושבים במאגר.

elgato77

New member
רגע אני לא הבנתי כלום

יש ניקוד חדש כמו שכתב CAN111 או עדיין פועלים לפי דיטה הישנה של ניקוד 67 ???

פעם לקנדה יכלו להגר אנשים ללא המלצה של הקהילה היהודית ו גם ללא האצעת עבודה ...
אלה על פי רמת אנגלית ,נסיון תעסוקתי ו מקצוע ...

למעלה