כמה סיבות....

כמה סיבות....

הממחישות מדוע שוקולד עדיף על סקס? -הוא זול יותר -לעולם אינך צעיר מדי או זקן מדי בכדי ליהנות ממנו -אפשר ליהנות ממנו לאט לאט,למשוך את הזמן ללא סוף -אין סכנת הידבקות -שוקולד טוב קל להשיג -אי אפשר להיכנס ממנו להיריון -מגיעים איתו לסיפוק כבר בהתחלה -אפשר ליהנות ממנו כל החודש -אפשר ליהנות מכמה סוגים שרק רוצים -אפשר ליהנות ממנו בזמן נהיגה ללא סיכון -אנשים מאותו מין יכולים ליהנות ממנו ביחד בלי שיכנו אותם בשמות גנאי -אפשר ליהנות ממנו בעבודה בלי שיפריע לקולגות -אפשר ליהנות ממנו יחד עם קטינים בלי להסתכן במעצר -הוא אף פעם לא מכאיב -ניתן לחלוק אותו עם אחרים מבלי שהלב יישבר -אפשר להפסיק בכל רגע מבלי שייפגע -אפשר ליהנות ממנו גם ליד ההורים -כשלא נהנים ממנו לא צריך לזייף -לא צריך להשפיל את עצמך בכדי להשיגו -גם כשהוא פנטסטי השכנים לא סובלים -אפשר ליהנות ממנו כל השישי-שבת ועדיין ללכת ישר ביום ראשון -ניתן להגיע איתו לסיפוק אפילו אם הוא רך -אין שום בעייה למצוא שוקולד באורך 20 ס``מ ויותר -עם זאת..הגודל באמת לא חשוב -הוא לא מסובב את הגב והולך לישון -לא חייבים להתקלח לפני ואחריי -לאחר וסיימת לא צריך להמשיך ללטף את העטיפה -לבקשה ``אם את אוהבת אותי אז תבלעי`` יש משמעות חיובית -אפשר לנשוך את האגוזים בלי שהוא יצעק -הוא לא משאיר שערות בפה שלכם זמרת בארים

WHO CARE`S?

אז מה...גם לעשן לא בריא.. גם לאכול ג`אנק פוד זה לא בריא מסתבר שלשחק טניס זה גם לא בריא... אז מה נעשה? לא נעשה סקס? לא נאכל שוקולד? לא נעשן? לא נאכל ג`אנק פוד? לא נשחק טניס? אנחנו כן!!! עדיין לדעתי שוקולד עדיף על סקס... שלך בקריצה זמרת בארים

דגל לבן...זהו...

נכנעתתתתתת זהו ניצחת אותי... אז סקס עדיף על שוקולד.. אז יש לי רעיון... אתה תעשה סקס...ואני אוכל שוקולד בתיאבון! זמרת בארים

מה פתאום. לא הגיוני

לא אמרו לי פעם שליידי לא מפליצה אף פעם? חוצמזה שאחת חכמה על חלשים. אה. עוד משו. שמעתי שיש כאלו שנהנים מכל העולמות אה? טוב טוב טוב... הנפת שוקולד לבן. הבנתי. שותק.

תגיד....

אלה שנהנים מכל העולמות גם מפליצים יותר? והם בטח בריאים פחות לא? אתה יודע מה? שיניתי את דעתי..לא מוותרת לך....אני בוחרת בשוקולד... לא לבן...חלב ורצוי של מקס ברנר<כייאה ללידי שלא מפליצה יש לי טעם יקר>

אז לפי איך שהוא נראה....

מקס ברנר הזה.... נראה לי שהוא באמת נהנה משני העולמות. לפי הקרחת הכוונה.

פפצוק

New member
היית חייבת.......?

דווקא בשבוע הראשון ו----הכי קשה של הדיאטה שלי? ;-(

מה דיאטה??????

מה את רוצה להיעלם????? השתגעת??????. אוהבת אותך ככה...כמו שאת..בלי או עם דיאטות...רק אל תרזי באהבה שיש לך לכולם...אני רק משמינה מאהבה אלייך.. שלך זמרת בארים

פפצוק

New member
פטרית הקסם..

תגיד לפטריות....אממממממ יש עיניי רנטגן לא כאילו....אז איך בדיוק אני יכולה להיות מקלון הרי התחת שלי הוא מנחת מסוקים (עוד לא מטוסים אבל גם זה יגיע) הקיצר....במפגש הבא ספר לי איך אפשר להסתכל ככה על אנשים ולראות בהם מה שרוצים נשמע מסקרן ובכל אופן כמובן תודה על המחמאה כי ------עשית לי את היום......... תודה תודה ושוב תודה. פפצ`וק ה-----דבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבה

Purple Mushroom

New member
תודה

אני לא בא למיפגש הבא . ואני לא ראיתי מה שרציתי . ראיתי אותך , ולדעתי את רזה . אולי את באמת כמוני , אולי בישבן את גדולה .

רקדן

New member
זמרת!!!!

את רואה כמה אני גאה להיות תמני. כי כולי שוקלד חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אהבתי

לורה...

New member
זמרת מדהימה אחת

קראתי וחייכתי לי.... איזו מדהימה את.... אחחחחחחחחחחח. (-: אבל...שוקולד עדיף על סקס? הממממממ..... תלוי איזה שוקולד,ותלוי עם מי עושים סקס...... אוהבת אותך לורה

למעלה