כמה נקודות על הפרק היום!

amirbilu

New member
כמה נקודות על הפרק היום!

1. כמה שאלכס אנוכי,זה הורג אותי,אני שונא אותו!!! 2.ראיתם איך גידי נהיה אדום שהוא צעק על מיכאל? 3.ראיתם שסמדר באה לשלומית והיא אמרה לה"שלום" כמו פנינה דבורין?זה היה קורע!!! 4.ראיתם שגידי יצא,איך מאיה צעקה,"אוף!! זה גם היה מצחיק! 5.מיכאל וורדה זוג מהסרטים!!! 6.איזה דפוק דורון!!!למה הוא לא חושד בסמדר??? 7.ואאאאאאאאאאאאאייייי איזה מ-ת-ח,היה צריך להיות של סוף שבוע!!! וזהו בערך... אמיר

מסכים עם הכל ../images/Emo26.gif

חוץ מ-7. מה כבר יקרה? אז דורון יכעס על רונה, יסביר לה עוד פעם שאסור לה לצאת וכנראה ייתן לה הסעה הביתה כדי שלא ייראו אותה.

עוד נקודות......

* זה נראה לי או שעבר יום ואתי לא החליפה את הסוודר התכלת? * מה זה האודם המוזר הזה של שלומית??? * מאיה אמרה לאבנר שהוא שונה בזה שהוא בוגר, בוגר?? אבנר?? ל א נ ר א ה ל י.

Loppy

New member
נראה לי ששלומית לקחה אחד מהאודמי

חירום של סמדר... היה אדום, זוהר, מבחיל, מזוויע או במילה אחת: (---ביפ---)

כרמל...

New member
לדעתי דורון דווקא יתחיל להאמין

שרונה פרצה.... הם יריבו רציני!!!!!!1

Gohan

New member
*מסכים עם הכל*

פרק באמת גדול! הכאפה שמיכאל העיף לגידי, זה היה כ"כ צפוי!

casperit

New member
הנה התשובות:

1.נכון, איזה בן אדם דפוק!!!! 2.כן, ואיזה סטירה מיכאל הכניס לו, מפחיד הגידו´ש הזה:) 3.לא שמתי לב:( אני אסתכל מחר... 4.כן:) מתחילה להשתגע לאט-לאט... 5.כן אה, איך היא או הוא החזיק או החזיקה לו או לה את היד (לא זוכרת מי היה רשו נדמה לי ורדה, שמתם לב שהוא היה לבוש בחליפה אבל כשהוא דיבר אותה הוא לא?) 6.שאלה מצוינת, במיוחד אחרי כל מה שהיא עשתה לו... 7.לא ממש למי שיודע תתקצירים:) יעל

הפרק.......

שמתם לב שלא התייחסתם לשוטר שחקר את סמדר (אני מתחילה לחבב אותה אין לי מושג למה.....) ושאח"כ חקר את דורון.... יו הוא כבר מעצבן אותי טוב בעצם מההתחלה הוא עצבן אותי.. אוףףףףף שייגמר כבר כל העניין עם רונה והכלא.. זהירות
אז ככה אני יודעת שדורון ורונה יריבו ואני לא יודעת אם ידעתם קודם אבל אני לא כל כך מחבבת ת´דמות דורון(אני חושבת שזאת דמות חסרת עמוד שדרה כמו שרונה אמרה..) ואני שמחה שהם יריבו כי בסוף רונה תשתחרר(מקווה כמה שיותר מוקדם) ואז הוא יצטער על מה שהוא אמר לה מגיע לו!! ורונה צריכה להתחיל חיים חדשים בלי דורון ובלי אלי מרקו....
נגמר.. גידי(יהודה לוי) שחקן מעולה!!!!! ריגש אותי!!!

GalRatz

New member
מה שהיה הכי קורע

זה הקטע שמיכאל רונה וגידי צועקים אחד על השני. המשחק שלהם היה כל כך לא משכנע שפשוט נשכבתי על הרצפה מצחוק.

רונה - גידי - מיכאל

צועקים אחד על השני, איזה קטעים, בהחלט לא אמין! גידי שיחק טוב, רונה "אתה רוצה להתעסק אתי???" חמודה, לא משכנעת במיוחד... מה לעשות היא לא בן אדם כועס... ומיכאל - הסתירה שלו נראתה כאילו נתפסה לו היד והוא מתאמץ בכל הכוח לתת סתירה ולא להכאיב, משהו מוזר.

swirrrly

New member
תשובה\תגובה\הודעה\מסר

1- נכון, הוא אנוכי בגלל המון סיבות. אבל גידי באמת הגזים שהוא ניסה להחזיר את אבא שלו לעבודה ע"י בכי, הוא היה צריך להיכנס לשם משוקל ומחושב, ולהציג את הדברים בצורה עסקית, לא רגשית, לכן אלכס שהוא איש-עסקים חש זלזול כלפי פנייתו של גידי, שהוא גם ילד קטין... בקשר לאלכס לכך שפיטר את מיכאל מההתחלה: לא מוצדק, כיון שיכל בכל-זאת לבדוק על מיכאל, למקרה שחשד למקרי-פריצה נוספים, ואני לא מבינה מה הקשר בין לשמור על מיכאל, לבין לשמור על השם הטוב של היקב. 2- כן, ראינו. אבל זה לא היה מכעס, הוא פשוט צעק כל כך חזק, שנגמר לו האויר... לפי דעתי רמת הצעקות היתה יותר מדי גבוהה, ואף אחד שם לא נראה כועס באמת, למרות שגידי היה דוקא די מתוסכל... רונה נראתה כאילו היא עומדת לחייך, ומיכאל סתם דיכאוני מעצבן, שבטח בלב שלו לא מסכים עם המילים של עצמו. 3- קורע? אולי. אני לא שמתי לב ממש לאיך שזה נשמע... חושבים שזה היה בכוונה? לא נראה לי. 4- לא הצחיק אותי ה"אוף", פשוט שמאיה חמודה... היא גם נעשתה יותר יפה בזמן האחרון אם תשאלו אותי, פעם ראיתי אותה כמכוערת. ושיפסיקו להלביש אותה בבגדים הכי לא מחמיאים!!! הגוף שלה נראה זוועה בבגדים האלה!!! 5- אני מתנגדת לזיווג של מיכאל וורדה, למרות שמיכאל נהיה פחות מדוכא כשהוא עם ורדה, אני פשוט מרגישה שהם לא מתאימים... אם אתם שואלים אותי, אז ורדה היא רמה מעל מיכאל. בהכל... רק שאני לא מבינה איך היא יכולה להיות נאמנה לסמדר בקשר לזה שעשתה רצח והפלילה, ועוד הלשינה עליה ועל אלכס ליונתן, ובו-זמנית לבגוד כל כך קשות בשלומית ובעלה שלפי מה שאני הבנתי אנשים טובים... מיכאל הוא סתם דיכאוני מעצבן ומופנם, סתום אחד אדיוט, מעצבן, נודניק ולא אחראי (כי הוא הגיע למצב של הדרדרות המזנון). שלא לדבר על איך שחינך את הילדים שלו, זועה! *מי שקורא את השורה הזו, מגיע לו כל הכבוד, שקרא עד כה את כל מה שכתבתי...* 6- כן, זה באמת נראה מוזר שדורון מתנגד דוקא לדברי השוטר שמציע דרך להוכיח את חפותה לרונה, בטענה שזה לא הגיוני... הלו, דורון, למה אתה פוסל דרכים להוכחת חפותה של רונה, אם זאת המטרה שלך?? 7- מתח? מתח? אולי... הסוף *"הללויה!" הריעו אנשי הפורום החביבים*

*מחיאות כפיים*

לשירלי - ביקשת, קיבלת. אין לי כח להגיב על הכל, אז רק נוסיף שלא הייתי קוראת לזה מתח, יותר באסה.... קשה קשה לראות את דורון מתאכזב מרונה וזאתי מה היא בכלל יוצאת מהבית??? במילותיה של אימי המכורה (לחיי האהבה) "המופרעת" - היחידה שעוד אין לה חותמת אישית -

למעלה