כמה משנה העובי של החוטים? ותאימות מ

Shadocan

New member
כמה משנה העובי של החוטים? ותאימות מ

כמה שאלות לי אליכם.. יש לנו בבית מערכת של קנווד + מערכת של ג'יי וי סי (מערכת=2 רמקולים מערבת עם 2 טייפים מגש של 3 דיסקים ורדיו), עכשיו המערכת של ג'י וי סי הייתה אצלי בחדר ולא הייתי מרוצה בכלל מהאיכות שמע של הרמקולים... אז החלפתי עם המערכת של קנווד... עכשיו אני עובד ככה כבר מלא זמן עוד לפני שהיה לי אינטרנט ורק עכשיו עלה במוחי הרעיון לשאול אם יש איזשהו נזק לטווח הארוך ואם צריך לבדוק משהו תאימות אני יודע מה? כל מה שעולה לכם בראש שעלול להשתבש... אחד החוטים של הרמקולים (קנווד) היה קצר אז חיברתי לו חוט נוסף שיש לו הרבה גידים וגם נקרע באיזה קטע עכשיו לקחתי את 2 הקצוות שנקרעו חשפתי תחוטים חיברתי אותם ביחד ושמתי בנד על זה ואותו דבר עשיתי בחיבור של ה2 סוגי חוטים כדי להאריך... והיו לי כל מני פאקים באותו רמקול... פעם עבד חלש פעם לא... ועכשיו קניתי לו חוט אני חושב 0.7 מילימטר או 1 מילימטר במקום מה שהיה (שאין לי מושג מה העובי שלו) וחיברתי ובהתחלה שמעו סבבה היה נראה גם כי הרמקול עובד יותר חזק קצת... אז מה בעצם ההבדלים בין הקטרים? ואם אני שם קוטר יותר גדול או יותר קטן כמה הם משפיעים? ומשהו אחרון... באותו רמקול שהארכתי את החוטים ועשיתי את כל מה שרשמתי יש קטעים שאחרי שהרמקולים עובדים הרבה זמן (לפעמים שעה - חצי שעה - רבע שעה) וחזק הוא מתחיל לזייף... והרמקול השני ממשיך לעבוד סבבה כשלא עשיתי לו שום שינוי בחוטים... השינויים של החוטים קשורים?

Shadocan

New member
שלושת החוטים

האדום זה החוט המקורי של הרמקולים הצהוב זה החוט שחיברתי כדי להאריך את החוט המקורי והוורוד זה החוט החדש

Shadocan

New member
מה לגבי העובי?

זה מה שעשיתי... אבל אני לא בטוח שזה אותו עובי

Raffael

New member
תאורטית, יותר עבה=יותר טוב

לא חושב שזה ישנה משהו מעשית.

weberico

New member
אני לא מומחה גדול, אבל מצב הרמקולים

לא נראה שמאפשר שמיעה אם בכלל. מה דעתך?

Shadocan

New member
המצב העכשווי????

הרמקולים מאפשרים שמיעה ועוד איך!!!!! אני נהנה מהם חבל על הזמן!! עד שהימיני מתחיל לפעמים לעשות בעיות אבל זה ממש אם אני מזיין אותו (בס גבוה + ווליום גבוה) מה שאני עושה הרבה עם טראנסים... וד"א, זה אחי הקטן התלהב מהעיגולים אז הוא דחף אליהם אצבעות :( זה צריך להשפיע בכלל? כי האיכות שאני מקבל פה היא חבל על הזמן... הבדל של שמים וארץ מהרמקולים השניים של ג'יי וי סי

aeonf

New member
אם ככה אז זה ממש לא משנה

באיזה כבלים תחבר אותם וכמה פטצ'ים אם איזוליר בנד אתה תשים...

למעלה