כמה משלמים למטפלת?

כמה משלמים למטפלת?

אשמח לדעת כמה לוקחת מטפלת לתינוק בביתה ל- 10 שעות ביום, 5 ימים בשבוע באיזור תל אביב. תודה!

MotheRonit

New member
כן כן 6000 במדינת תל אביב זה הזול

קשה לי להאמין שיש מטפלת "פראיירית" שתסכים "להתפשר" נניח על 5500. פשוט לא להאמין. והפרצוף שלי זהה לשלך - בתור אחת שעובדת בתור מטפלת מחוץ לתל אביב (באמת שזה פשוט ליגה אחרת) ומרוויחה הרבה פחות אני פשוט משתדלת לא להסתכל לכיוון כי זה מסנוור ומבאס

6500 - 7500 היתרון הוא

שאם זה בביתה את לא צריכה להוסיף לזה נסיעות, הפרשות סוציאליות, פיצויים בתום העסקה וכו' כי היא נחשבת עצמאית.
אם זה בביתך תוסיפי את כל זה וגם ביטוח לאומי...

למען הסר ספק זה שכר נטו.

כן, כן כואב!!!

אבל את מבקשת 10 שעות שזה המון....משרה מלאה זה 8.6 שעות....

העניין הוא שאני המטפלת ולא האמא

השעות הן אכן רבות. אך הסכום נראה לי עצום אפילו מכדי לבקש אותו. אלו באמת המחירים שהורים מסכימים לשלם? ושאלה נוספת, המחיר משתנה בהתאם לאיזור? (צפון / דרום / מרכז) תודה!!

MotheRonit

New member
את נשמעת כמוני.

אבל למען האמת על היקף משרה של 10 שעות (שנכלל בזה שעות נוספות כי זה משרה מלאה+) זה לא כל כך הרבה 6000.
את יכולה להגיד את האמת, שעל משרה מלאה את לוקחת 5500 (נגיד) ומכיוון שהמשרה מכובדת מאוד מאוד מאוד את מבקשת 6000.
אגב אצלי הבוסים שלי רצו אותי ליותר שעות, אבל החליטו שלשלם לי שעות נוספות זה יותר מדיי עבורם, אז יום אחד אני עובדת חצי יום וככה יכולנו לסגור על משהו שהוא סביר מבחינת שני הצדדים.

מניחה שבדרום לא ישלמו את זה

לגבי המרכז והצפון...התעריף למשרה מלאה (8.6 שעות) הוא 6-6.5 לנשים בוגרות (מעל 26) ובעלות ניסיון!
נסי לשאול את המעסיקה על מה היא חשבה.
ואולי אני טועה...נראה מה יענו האחרות פה....

פרט חשוב שלא ציינתי

אני נמצאת עם ביתי בבית.
בכמה זה משנה, אם בכלל, את הסכום?

תודה!

בלונד23

New member
מצחיקה, זה פרט שמשנה הכול!

הסכום שכתבו לך מדובר על טיפול 1:1 בלי שום תינוק נוסף.
זה סכום לטיפול בבית הלקוחה.
אם מדובר בטיפול בביתך שלך רק בתינוק אחד (נניח אם היית לבד בלי הבת) זה היה פחות.
אבל אם מדובר בהצטרפות של תינוק נוסף לבתך, הסכום יורד משמעותית, כי לא מדובר פה בטיפול 1:1, ולא בתינוק נוסף אלא בבתך.
במקרה הזה תקבלי אולי 3000 שקל, ויהיה יותר קשה למצוא אמא שתסכים שהתינוק שלה יחלוק את הטיפול עם בתך.

ayush

New member
ומה התעריף המקובל למטפלת, 9 שעות ביום

בבית שלי ברמת גן?

למעלה