כמה מעניין לנהגי מוניות

m666s

New member
כמה מעניין לנהגי מוניות../images/Emo66.gif

בכל פעם שאני חוזרת מאמי במונית אני ניראת דוסית והם תמהים
בחורה "דוסית" לבד במונית יושבת מקדימה ולפעמים גם מעשנת המראה הצעיר שלי גם הוא מבלבל אותם ואני משועשעת כל פעם מחדש כשהם מנסים לפענח את המצב לפעמים אני קצת צוחקת והם לא מבינים

סיסטאר

New member
../images/Emo25.gifזה לא חדש יש מספיק חרדיות

שאוכלות מכל הכיוונים. וזה לא מהיום .

kochavit

New member
ולא ראית את הנשים המבוגרות....

בשוק או בתור בביטוח לאומי עם כיסוי ראש חצי עקום, חולצה על חולצה, חצאית עד הקרסול ו......סגריה בפה? אני ראיתי ולא אחת, ועכשיו כשאני חושבת על זה, אני נזכרת שבהיותי נערה צעירה, בת בית יעקב יצאתי למבצע התנדבות לקראת פסח אצל נזקקים בשכונת מאה שערים, והייתי בבית אצל אחת כזאת עם איזה 4 תינוקות, כשהיא ראתה את תמיהתי הסבירה שהיא חוזרת בתשובה והיא לא מסוגלת להפסיק.... הייתי בהלם אז....מז"א?! לא מסוגלת!?

m666s

New member
לא מסוגלת...

כמה שאני מאד מבינה את זה להפסיק לעשן זה קשה!!!! תמיד חשבתי שזה שטויות עכשיו אני מבינה מה זה <אל תגיבו אם אתם לא מעשנים של לפחות חצי קופסא ליום לפחות חצי שנה>

זה קשה מדי

ואני מעשן קופסה/קופסה וחצי כבר 5 שנים. (בתקופות מסוימות הגעתי ל-2.

m666s

New member
שבלול מרוץ זה רעיון נהדר!

היום מצאתי בגינה שלי חילזון סירחון!

חשבתי על זה ממקום אחר .

זה לא קצת בודד לחזור הבייתה ולהיות קצת בולט ? בלי יכולת להסביר באמת ? :/ קרה לי כלכך הרבה ... אוף. סתם מחשבה ... מה שלומך ? תשלחי איזה סימן חיים ... טוב ? אייל. <דמעה עדיין ערה ונמאס לה ...>

תמיד מעניין לנהגי מוניות.

כשיצא לך שוב בהזדמנותלעלות למונית, תישאלי אותו שתי שאלות. הראשונה, יש חרדים שאתה לוק לזונות? כל נהגי המוניות ששאלתי, הגיבו בחיוך (האופיני להם) שהלך והשתלט על פניהם, ולעיתים, אפי היתלגלו מצחוק, העניין הזה מזכיר להם מעשיות רבות כמו במירוץ, ברגע שעניין זה עולה במחם, עוברים להם הרבנים בעלי הזקן הארוך והכרס השופעת במוחם כשהם מבקשים "קח אותי למקום טוב, וסומכים (במקרה הזה) על האיטלגנציה שלו. מאידך, אם את עצובה ועזבנית, ובא לך שותף, תשאלי אותו, אם פעם עבדו עליו, מייד הו יספר לך על ההוא שאמר לו, חכה שניה, אני משאיר לך תתיק ורץ להביא תכסף, ומשנתמהמה הנוסע מלבוא נתיאשו ופתחו הת התיק, ולאמצאו בו אלא מסמכים של זקנה שכנראה מתעסקת עכשיו ב"מי זה המניק שכייס אותי" נסי, ושתפי אותנו בחוויות.

Le Fay

New member
לפני שאת מזדרזת להתעניין... תשמעי

רגע: הבעיה עם נהגי מוניות, שהם לא רק נהגי מוניות, הם גם גברים. עד שתיראי כמו רבי הקדוש, בבקשה לא להתעניין יותר מדי (יש להם נטיה חולנית לקחת את זה אישית. לא תמיד נגמר טוב העניין הזה).

וואלה, את זה לא לקחתי בחשבון.

לא לחינם אמרו חז"ל, "בינה יתירה יש להם לנשים" הנה, היא שמה לב מה שאני לא שמתי לב. >לא לדאוג, עוד יצא שניסע יחד במונית, ואני ישאל.

Le Fay

New member
לא צריך. אני וחברותי אלה הפסיכיות

שכן שאלו. ככה אני יודעת
יש בינה שנקנית בייסורים (אבל גם להם כאב).

זה הקטע הכיפי שבעניין...../images/Emo163.gif

להתל באנשים:
להגיע לאינטרנט קפה פעם עם חצאית ארוכה (מעטפת...) וחולצה מסתירת מרפקים, ובפעם אחרת עם גופיה עם מחשוף עמוק ונדיב + מכנס פצצי שקניתי בשינקין (ותודה למלבישותיי האישיות: דידית ובק על עזרתן!). ולראות את העובד פוקח עיניים ומפשפן שוב ושוב בתימהון...
לעלות לאוטובוס בחצאית ולרדת במכנסיים.
להיכנס למסעדת פירות ים עם לבוש דתי למהדרין ולראות את כולם נועצים מבטים.
להיכנס לשירותים ציבוריים דתיה ולצאת חילונית. אחחח...איזו הנאה לראות את הפרצופים הנדהמים-נאלמים דום. <למיכלי יש נטיות התעללותיות משהו>.

למעלה