כמה מכם הסטודנטים מעתיקים?

אני לא יכול להכליל

יש לפחות 4-5 חברה ברמה מאד גבוהה אצלהם, יש כמה שאומנם משקיעים אבל התקבלו כנראה על סמך אפליה, ויש את החא**ות שלא מגיעים בכלל לשיעורים מעתיקים במבחנים ומסתדרים לא רע.

נכון, מיהרתי להכליל

פשוט על ממוצעים מטורפים של 116,115 (לא טכניוני) שמעתי רק אצל ערבים. למרות שיש ויש.

alexrait1

New member
במבחנים או בחנים קשה להעתיק

וגם לא ממש משתלם. הרחקה לסמסטר זה עונש רציני למדי. קשה להעתיק כי הזמן מאד קצר, כי צריך לעשות את זה מחוץ לכיתה, כי צריך למצוא מישהו להעתיק ממנו ושלא מפחד מזה וכו'. אני לא העתקתי אף פעם במבחנים. בתרגילי בית/עבודות אם היה אפשר להעתיק אז העתקתי. עם קורסי תכנות זה קצת יותר קשה, אבל בקורסים רגילים השתדלתי לעבוד כמה שפחות, כי לא היה לי זמן וכי זה לא תרם לשום דבר. להעתיק בתרגיל בית זה בשביל לדעת פתרון בלי לחשוב עליו, ובכלל לא להעתיק מילה במילה, כי אז תופסים.

misterdude

New member
לדעתי הוא אמר 70%... אולי גם את

הנתון המגוכך הזה הוא העתיק מאיזושהי עבודה... בושה שיש לנו חברי כנסת כאלו.

נ י ל ק י

New member
זה כל כך לא משתלם להעתיק במבחן

יוצא לפעמים שלא מצליחים איזה משהו בעבודה ומבקשי סיוע מאחרים אבל לא משהו רציני... אני חושבת שכל העתודאים יודעים שאנחנו כבר לא בתיכון ולהעתיק פה זה ממש לא מתשלם. נ.ב יאיר פרץ אמר את זה רק כי הוא לא רוצה לצאת כל כך רע בעיני השופטים

השאלה האמיתית היא

כמה סטודנטים זכרים הם מטומטמים מספיק להגיש עבודה של סטודנטית והשאיר אותה בלשון נקבה ?

ani88

New member
לא מעציקה

כי פשוט לא סומכת על מה שאחרים כותבים איך אפשר להיות בטוח שאתה מעתיק משהו נכון? עבודה שניתן עליה ציון, זה עוד ברור- אבל בכל זאת אין לדעת איך דווקא המרצה שלך יתייחס לזה איזה סיכוי יש להעתיק משהו נכון או לא נכון? ככה לפחות אני אדע שהטעות היא שלי ולא בגלל שהעתקתי מזה שישב מימיני ודווקא אצל זה שישב משמאל היתה תשובה נכונה

סבירות סטטיסטית

את הרי יודעת מי טוב בפקולטה שלך, אז להעתיק ממנו תהיה האופציה ההגיונית ביותר לא?

ani88

New member
עדיין...

נראה לי סיכון גדול מדי (ועוד כשגם יש סיכוי לקבל על זה עונש חמור) חוץ מזה זה מאוד תלוי במצב אם תלמיד בא ואין לו מושג על מה השאלות אז ברור שיש טעם להעתיק כי זה מעלה את הציון מ0 עד למשהו... (תלוי במזל) אבל אם מישהו רוצה לשפר 5-10 נקודות, אז אפשר ליפול בגדול וחבל וכמובן שיש גם הרבה סיפורים על העתקה של שם יחד עם הבחינה, העתקה של תשובות שלא תואמות לשאלות ועוד כל מיני פנצ'רים אחרים...

נכון בגלל זה אני לא מעתיק

אבל לאנשים אחרים עובדה שזה עובד אחד אפילו העתיק ברוב חוצפתו ממני במחן בפסיכולוגיה כאשר הנחתי את המחברת באופן לא מוצלח.

morbe18

New member
אני מעתיק לפעמים

ולפעמים מעתיקים ממני. לא בעיה ממש גדולה להעתיק בטכניון..

Danielovich

New member
תספר איך?

כי ממה שאני ראיתי עד עכשיו במבחנים מושיבים אותי מינימום 2 כיסאות מכל בן אדם, אפילו שבספרתיות מועד ב' העתקנו, כתבנו בענק על המחברת טיוטה את התשובות לתרגילים ואז אפילו מ2 מטר רואים את התשובה(היה מבחן אמריקאי)

למעלה