כמה מילים על סרט מדהים שראיתי אתמול

rubber duck

New member
כמה מילים על סרט מדהים שראיתי אתמול

לקחתי בווידיאו את אהבה בחודש נובמבר לפי הכותר נשמע סרט קליל וחמוד עם ריאנו ריבס - שחקן שאני אוהב
הסרט היה הכלאבל הכל חוץ מקליל ההתחלה אכן נראית כך אבל ככל שהעלילה מתפתחת הבנתי שבסרט הזה יש מסר כותב התסריט עשה עבודת מחקר מאד מקיפה לדעתי והסרט גם נוגע ללב וגם נותן המון כוח ותובנה אחת קטנה אבל מאד חשובה
מומלץ בחום
שרון

סתר

New member
סרט מופלא

על יחסים בין אדם מודע לאדם החי בחשכה

deep ocean

New member
המלצתי על הסרט בכל מקום אפשרי

ראיתי אותו בארה"ב, כשהוא יצא שם!!! האדיוטים בארץ לא הביאו אותו לקולנוע, אלא ישר לווידאו!!! בסרט משחקים קיאנו ריבס ושרלין תרז הסרט מרגש, כיפי, נהדר, עוצמתי ומקסים!!!!!! הוא יצא בארה"ב באותו הזמן שיצא הסרט THE MEXICAN. את THE MEXICAN שידרו. את SWEET NOVEMBER הביאו ישר לווידאו, וזה הפספוס הכי גדול שיכול להיות. מומלץ בחום!!!! אני התרגשתי ובכיתי.

rubber duck

New member
זה באמת פסיספוס שהוא לא הגיע

לקולנוע סרט ממש ממש ממש טוב אמיתי ועשוי כמו שצריך
מרגש - וכן גם אני הזלתי דמעה
ויותר מאחת
שרון
הסרט הזה גרם לי להבין שהקשר עם יפעת קרוב לקיצו במהלך כל הסרט היא ניתחה מצבים וניסתה להבין מאיפה הכסף ודברים כאלו בעוד שאני התרגשתי וזרמתי עם הסרט היא היתה קרה כמו קרח יכול להיות שאני טועה - אבל התחושה שלי אומרת לי שהקשר הזה יחזיק עוד זמן מסוים ולא יותר
וזה לא לרעה

Talia E

New member
משהו לתשומת לבך...

יכול להיות שאכן קשרכם קרוב לקיצו ושזה דבר טוב וכו´... אך הרגשתי חייבת להצביע על כך שהיא לא היחידה שניתחה מצבים, או במלים אחרות שפטה... גם אתה בחנת/שפטת אותה תוך כדי הסרט בצורה כזו או אחרת... (היא לא חייבת להגיב כמוך, או להרגיש כמוך לגבי דברים - רק לחלוק אתך את החיים...)

rubber duck

New member
לטליה

כן ניתחתי אבל לא תוך כדי הסרט כי אם אחריו הנקודה היא שאני אוהב אותה ומאד קשה לי כשאני לא מקבל רגשות חזרה זה לא רק הסרט היו עוד דברים אני מטבעי אדם סגור ולמרות זאת נפתחתי אליה בצורה שהיא הרבה הרבה מעל לנורמה שלי כן היא החזירה אהבה , במינונים קטנים ( אני לא מדבר על מין - זה אמנם דבר חשוב אבל לא על מין לבדו יהיה קשר ) אני אוהב אותה - קשה לי מאד לדעת האם היא אוהבת אותי ואם כן אז עד כמה כרגע אני נותן לדברים לזרום , ממשיך להשיקע כפי שהשקעתי קודם שרון

rubber duck

New member
ועוד משהו קטן

בשביל טנגו צריך שניים ואני לא בטוח שיפעת רוצה בי בטנגו הזה במהלך חודשיים לא שמעתי ממנה יותר מידי את הביטוי אני אוהבת אותך אני לא מנסה להשוות את השקעתי אליה וזאת מאחר שאני לא יודע כמה קשה לה ההשקה , אני יודע שעבורי השקה בקשר היא דבר שאני רוצה לעשות וכשאני רוצה לעשות משהו הכל קל עבורי
שרון

deep ocean

New member
כן, עוד לפני שקראתי את ההמשך

היה ברור לי שתחושות כאלו של "זה לא ימשך עוד הרבה זמן" לא נוצרות רק בגלל סרט. דברים נבנים, ומאורעות חדשים מחזקים את התחושות. מה אתה מרגיש כרגע? שנחמד לכם ביחד אבל אתה יודע שזה לא ימשך? או שממש לא בא לך להמשיך כרגע כבר?

rubber duck

New member
כרגע מאד נחמד לי איתה ../images/Emo13.gif

וגם לה איתי
וזה מה שחשוב ברגה זה
שרון

למעלה