כמה מילים על דטרויט - דאלאס, בנימה אישית

לאוס

New member
כמה מילים על דטרויט - דאלאס, בנימה אישית

כנראה שאני אדם רע, אחרת אני לא יכול להסביר למה מרוח לי חיוך על כל הפנים כשאני רואה את המאבריקס אוכלים חצץ ומפסידים. פשוט טוב לי כשרע להם, עד כמה שזה לא יפה לומר (עם אוהדי המאבס הסליחה, בתור אוהד ס"א גם אני למדתי להבליג...). רק תנחשו כמה מאושר הייתי כשגולדן... בקיץ... אח... תקופות יפות... יופי של משחק לפיסטונס, קבוצת הגנה יפהפיה, אחלה ספסל (וארחיב על זה בהמשך) וגם התקפה לא חסר. יריבים קשוחים ללא ספק. לא יכול לחכות לגמר המזרח (שיהיה ככל הנראה סלטיקס - פיסטונס). וולטר הרמן- איזה שחקן. כל כך אהבתי לראות אותו משחק והליי אפ שלו היום, אי שם בגארבג' של הרביעי, רק הזכיר לי כמה. מגיע לו הרבה יותר. סתם כמה מילים שהמשחק הזכיר לי. כיף כשזה בשעה שפויה.

Oxycodone

New member
מסכים ,

נהניתי מהמשחק , למרות שהוא היה די משעמם , בגלל היכולת העלובה שדאלאס הציגה. משחק פשוט ענק של דטרויט , הגנת ברזל שמזכירה את ימי האליפות שלהם , פלוס יכולת אדירה של ראשיד , וטיישון פרינס , והכי חשוב שילוב הספסל במשחק , כדי להתקדם הלאה דטרויט חייבת לתת לספסל ביטחון , מאוד נהניתי מהחדירות החצופות של סטאקי , והנקודות החשובות של מקסיל , ממש אהבתי את זה שראשיד התלהב מהנקודות של הרמן.. מקדייס די גמור..הקבוצה מזדקנת , אבל יש בסיס , יש ספסל איכותי. ערב כזה ענק של הבוכנות , למרות זה שרוב הזריקות של בילאפס והמילטון לא נכנסו. מדהים לראות את ראשיד מפגין כזו יכולת בגיל שלו , ממש חבל שהוא זכה לקחת רק אליפות אחת , אני מקווה שדטרויט ייבנו את עצם תוך כדי העונה , ויגיעו לפחות לגמר מול בוסטון , ומשם בסדרה הכל יכול לקרות.

תענוג

דטרויט במשחק הכי טוב שלה שראיתי מזה זמן רב, תצוגת תכלית סטאקי הזה יודע את העבודה. והטרייד של הרמן עשוי להיות X פקטור באיזה משחק לא ידוע אי שם במאי, לך תדע ראשיד היה ענק והתעלל בנוביצקי בשני צדי המגרש. שוב הוכח שלדאלאס פשוט אין את "זה". בחסרונם של סטק והאריס הם נראו אבודים. נוביצקי באמת ניסה, אבל הוא לא מסוגל. היתרון הגדול שלו בעבר לא היה משחק פנים אלא משחק חוץ עם שילוב מדי פעם של כניסות לסל. קליעה אבסולוטית שאי אפשר לחסום. אחרי שלמדו אותו והרביצו לו בסדרת גולדן סטייט, וגם היד שלו לא מאופסת, נראה שזהו זה, ואייברי יצטרך לעשות שינוי דרסטי במשחק של קבוצתו בשביל שזה יעבוד מול הגדולות כמה אנקדוטות הסימן של ראשיד לקהל "ששששש" (באינדיאנה בעונת האליפות?) באחד הקליפים מזכיר את שאראפובה ברמת השרון
וקובי מכה על חזהו שוב ושוב באחד הקליפים, כרוצה להצהיר על לבו ומחויבותו, מזכיר את שחר פאר ברמת השרון... במקרה הזה התוצאה היתה הפוכה - שיעור פרטי ממיס רוסיה

למעלה