כמה מילים לפני שנפרדים שוב.

כמה מילים לפני שנפרדים שוב.

זהו, נפרדים... החופשה הייתה קצרה, וקצרה מדי! זהו מחר בבוקר חוזרים לצבא וכבר כולי געגועים אליכם! הפעם הבאה שנפגש תהיה אחרי הגמר של כוכב נולד ובכלל כנראה שבדיוק אחזור למצעדים השנתיים משמע רגע לפני ראש השנה. אז לפני שאני נפרד אני רוצה לומר כמה מילים. חברים, הצביעו למאיה רוטמן!!!!! בבקשה, הצביעו לה בכדי שתיקח את המקום הראשון בכוכב. אם כי ההימור שלי הוא שג'קו יזכה אם כי לא מגיע לו!!! הוא טעה העונה במשך כמעט כל שבוע בשירה שלו. רוצים הוכחות? חוצ מהשיר "אמא" של ריקי גל נראה לי, זה שהוא שר אמאאאאאא, הוווו אמא מתוך התוכנית שהייתה בסביבות ההתחלה בכפר בניצנים אז חוצ מהשיר הזה שאני מוותר לו על הפעם הזו הוא טעה עוד הרבה. והנה ההוכחות והדברים שמפריעים לי! "בדרך אל האושר" הוא טעה מספר פעמים בסולו, נכנס לרפאל באמצע (תצפו בזה באתר של קשת ותיווכחו!!! ) "זן נדיר" גם שם הוא טעה. אי אפשר לעבור על זה. רק עצוב לי שהשירים שהם ישירו הם שירים לא משהו. מאיה תשיר את מה איתי של החלונות הגבוהים. קצת חבל, כי זה לא שיר גרנדיוזי לגמר, והשיר הזה הוא מה שיביא אותה למקום ה3. רפאל ישיר את "עד סוף הקיץ" של אלי מגן. שהסגנון של הלחן הוא ממש סטייל של "שדות של אירוסים" כמו שסעדו שר, וזה בטח לא מה שיביא אותו למקום ה1 אלא רק להיות השני. וג'קו ינצח (וקצת בצדק, כי מדובר בשיר טוב) של סער בדישי "אני מאבד אותך". שיר בסטייל "כשאתה כאן" של נינט, וזה מה שיביא לו את הניצחון. אני מקווה שמאיה תתעשת ותבין שהיא חייבת לשיר משהו אחר. אולי את "בואי כלה" של אחינועם ניני אולי את "אותך " של אילנה אביטל.. יש הרבה דברים אחרים וטובים. טוב, יאללה ביי. לילה טוב ונתראה... אני כבר מתגעגע. ושיר לסיום....... (בעצם כמה) אתם בטח תופתעו!!!! לדעת מה אני הולך להמליץ לכם! אתם תמותו!!!! זה ממש לא הסגנון שלי ואני ממש לא אהבתי שירים כאלה לפני ששמעתי אותם לפני שבוע במחסום חברים שלי השמיעו לי את השירים האלה במשך כל הלילה. אני הכרתי את השירים הללו אבל מעולם לא נתתי להם צומת לב. זה מפנה מאוד חשוב במוזיקה שלי! עד היום הייתי אדם של פופ רוק MTV כזה... אבל המוזיקה הזו היא ממש נקודת מפנה בטעם המוזיקלי שלי. והאמת? זה גם נראה לי חלק מהבגרות שלי וההתבשלות שלי שאני מתחיל לאמץ את השירים שאני עוד רגע אציג כאן, אני אמשיך לאהוב שירים של קיילי מינו/בריטני/כריסטינה/A1/בקסטריט בויז/ראסמוס אוונסנס/איה כורם/קרן פלס/סקעת/גבסו... אבל אני מאמץ טעם מוזיקלי קצת בוגר לאחרונה ואני רוצה להמליץ על זה פה. אל תיבהלו!!! אבל זה טוב! יש הרבה שירים שתמיד שמעתי אבל לאחרונה אני יותר שומע אותם ויותר מזמזם אותם ויותר חש אותם מאשר נלי פורטדו וכאלה. אני ממליץ כאן על: בוב דילן (כל האלבומים יפים) סוזן ווגה (ויש גרסה אקוסטית לLUKA) סיימון וגרפינקל (כל האלבומים) יהודית רביץ מאיר אריאל ועוד משהו אחרון... שני שירים שלי שאני ממליץ בחום לוהט מהלב!!! JEWEL - EVERYTIME I SEE YOU I GET DOWN ON MY KNEES זה שיר מרגש יפה שבא לבכות... ועוד שיר שעושה לבכות זה החדש של נלי פורטדו שנמצא במקום ה3 שלי. NELLY FURTADO - WHAT I WANTED יאללה, ביי.

razM19

New member
יאן יאן../images/Emo24.gif

תחזור במהרה ותשמור על עצמך
שירים ממש טובים המלצת... אני הולך לשמוע קצת...

guyush86

New member
../images/Emo140.gif

שמור על עצמך, נתגעגע
אל חשש לגבי מאיה, היא יודעת מה היא עושה. הקול שלי הולך אליה ללא ספק

למעלה