כמה מילים טובות

tokit

New member
יש שניים - אחד בן 38 והשני בן 31..

במי את יותר מעוניינת??

tokit

New member
הדוביל הוא המוצלח מבין שלושתם..

נראה הכי טוב וגם הכי "מסודר".. אבל אם אני חייבת, אז הגדול מומלץ!!

במי שיותר נדיב

האמת שתמיד נמשכתי לגברים שהרבה יותר בוגרים ממני,ובמיוחד עכשיו בעבודה שלי בחברת ביטוח,יש שם כאלה גברים מדהימים בני 30+ ,חבל שאני לא בת 30:(

ToryMaster

New member
נמ

תני לו כמה ימים ואחר כך תספרי לי איך הוא, טוב? [האייפוד, לא החבר]. אני שוקלת גם לקנות אחד והוא כל כך יקר שאני לא בטוחה ששווה את הכסף.

tokit

New member
הוא קצת יותר גדול מכרטיס אשראי..

אבל ממש קצת.. נראה מאוד רגיש ושביר. אבל הדוביל אוהב שטויות אלגנטיות, אז הוא קנה את ה-ipod שנראה לו הכי אלגנטי..

מתארת לעצמי מה יקרה אם הוא נכנס

לג'ינס צמוד כשיושבים:) אבל אם חבר שלך קנה לך אז סבבה:) מקווה שיש לך את הכיסוי הזה שמגן עליו:) ותתחדשי בובה

tokit

New member
עוד אין כיסויים בשוק..

אבל קניתי את המחזיק לזרוע, כי אני אשתמש בצעצוע הזה בעיקר לג'וגינג..

CajU9

New member
דווקא יש..

קוראים לזה פשוט I-SKIN אמור לעלות כ-50 שקלים ליחידה. מסיליקון. ואממ.. עדיף לך לקנות מדבקה בשביל המסך כי זה החלק הכי רגיש.. אבל מה.. גם זה חמישים שקל! מה נסגר איתם פה? :/

tokit

New member
כיסוי למסך יש..

ולגבי הכיסויים, את צודקת, אבל לא רציתי את הזה מהסיליקון. אני מחכה שיצא משהו יותר נורמלי.

CajU9

New member
אני בן :/

מוכרים חמישה ב-250 ש"ח, ויש כאלה שמוכרים יחידה ב-50 ש"ח.. אבל יש כמה חנויות בארץ שפשוט מרמות את כולם ומוכרות יחידה אחת בעבור 250 ש"ח. וכדאי את זה מסיליקון.. יש לי אחד מסיליקון (Aהוא מעולה, נוח מאוד לשימוש) ואחד מגומי, שהוא על הפנים.

tokit

New member
טוב, ביררתי, ו..

מעטפות הסיליקון חסרות כרגע במלאי, לפחות המקוריות של ipod. ולא מקורי אני לא קונה..

למעלה