כמה מילות עידוד

כמה מילות עידוד ../images/Emo106.gif

מאז שגיליתי את הפורום הנהדר והגדול הזה, שהמשותף לכולנו היא חווית האובדן והנסיונות וההצלחות שמגיעות או שהן בדרך לכולנו, אני רוצה לעודד אתכן ואותי כמו פייה טובה בסיפורי הסינדרלות. בגלל חווית האובדן אנחנו רוכשות לעצמנו פחדים, בלבול, תסכול, ולפעמים פסימיות, בנות שנמצאות לפני בדיקות שבפעם הקודמת נחלו אכזבה כואבת נמצאות היום באותו מעמד ונושאות עימן את הפחד, את התסכול ואת הפסימיות. בגלל אותן חוויות הכרתי מטפלת מקצועית של גוף ונפש והייתי רוצה לחלוק איתכם ולחזק אתכם בכמה שאפשר כדי שלא נרגיש את אותן ההרגשות שמגיעות ומציפות אותנו רגע לפני בדיקה שטעונה רגשות. כשמגיע הפחד, הרעד, החשש, תחשבו על אורח שבא לזמן קצר, תנו לו להיות ולו לכמה דקות בראש שלכן וקדימה תעיפו אותו, אל תתנו למחשבה הזו לקונן בכן, אל תתנו למחשבה הזו ללכת איתכן לישון-למחשבה הזו אני קוראת העורב השחור והוא לא יהיה תושב קבע אצלי. רגע לפני שאתן מגיעות לבדיקת הדופק, לבדיקת השקיפות, לסקירות ולכל השאר, תחשבו חיובי, תחשבו שאתן המנצחות, תחשבו שלפחד אין כתובת אצלכן, תחשבו שאין כזה דבר אצלי זה לא יצליח, תחשבו שאתן ממסגרות לכן בראש מסגרת שהוא ההריון ובתוך המסגרת הזו אתם נותנות לחיים להתפתח, אבל בראש אתן שולטות, אתן לא נותנות לאף אחד להרוס לכן את המסגרת המחשבתית. כל בוקר כל ערב ולפני כל בדיקה תאמרו לעצמכן הכל בסדר, תשדרו חיובי לעובר תאמרו לו שאתן אוהבות אותו ונותנות לו את מקום המבטחים הכי הכי בטוח בעולם... אם הגעתן עד כאן, מקווה שתרמתי ומקווה שיהדהד בכולנו .

Tנקר בל

New member
מקסים

מאוד אהבתי את מה שכתבת. פשוט יפה ומועיל. הדימוי של העורב מאוד תפס אותי.

למעלה