כמה מילות ביקורת (זהירות - ארוך)

yaeli123

New member
כמה מילות ביקורת (זהירות - ארוך)

אני חייבת לשתף אתכן באכזבה מאוד גדולה שחווינו, אני ואימי, אצל "נעלי פנינה" הידועות כל כך לטובה: לפני כמעט חודש, אמי שלחה אותי אל החנות (אני גרה קרוב) להזמין לה את הנעליים שהיא בחרה. לא ידעתי שאצטרך לשלם מראש ולא היה עלי כסף. המוכרת שלקחה את ההזמנה אמרה לי שהיא תזמין ואם תהיה בעיה עם התשלום היא תתקשר שאני אבוא לשלם. שבוע אחר כך באתי לראות מה מצב ההזמנה וגיליתי שההזמנה נעלמה מהספר שלהם. פשוט לא שם. אף אחד שם לא הצליח להסביר מה עלה בגורלה. נאלצתי להזמין שוב, הפעם הזמנתי אצל פנינה עצמה. היא ההטיחה לי שבגלל העיכוב היא תכין לי את הנעליים ליום חמישי (זה היא ביום שני). ביום חמישי הגעתי בשעה שאמרו לי ו- הפלא ופלא. אין נעליים. כשהעזתי לומר שזה לא בסדר מצידם, שהובטח לי ולא קויים, המוכרת הראשונה תקפה אותי שהזמנתי רק ביום שני ואני לא יכולה לדרוש שיהיו מוכנות ביום ה'. בדרך אגב, גם נפלט לה שכיוון שלא שילמתי מראש, פנינה תלשה את ההזמנה שלנו מהספר וזרקה אותה - וזה אפילו בלי להתקשר קודם להגיד!! הסברתי לה שאמי לא גרה באזור, שאני לא אראה אותה בשבועיים הקרובים ושהיא צריכה גם להתרגל אליהן לפני החתונה. היא הבטיחה שהנעליים יהיו ביום ב' והיא תשלח אותם אל אמי ישירות. ביום ב' התברר שהן לא מוכנות לעמוד בהוצאת שליחת הנעליים ודרשו מאמי לשלם על זה. מה שיצא מכל הסיפור היה שאתמול הלכתי לקחת אותן בעצמי והיום נאלצתי לשנות תוכניות ולנסוע אל אמי במיוחד לתת לה את הנעליים. אני עוד לא יודעת אפילו אם זה יהיה לה נוח - כי אם לא אז באמת שכל הסיפור הזה יעלה לנו על העצבים, אז אני רק מקווה שהן יתאימו לה וישבו טוב, ונוכל להשאיר את זה מאחורינו. זה באמת היה סיפור מרתיח ומה שאני למדתי מזה אצל פנינה זה פשוט לבדוק כל דבר פעמיים ולא לקחת אצלן שום דבר כמובן מאליו. זהו. סליחה שיצא ארוך. יעלי

malina4

New member
זה מרתיח,אבל יש המון אנשים "מקצוע"

ללא מקצועיות כלל שאין להם מושג מה זה שירות לקוח ומה זה מקצועיות ועמידה בדרישות וזמנים...לדצערי נפגשתי עם כמה וכמה כאלה בזמן ההכנות שלי לחתונה.אחד מהם היה רב...

למעלה