כמה מטומטם הולך להיות טקס משואות השנה?

אלפיני

Well-known member
אשכרה בזכות הביביזם הפכנו למדינת צפון קוריאנית על קראק.

(1) Facebook

נערך לאחרונה ב:

evglev1

Well-known member
מנהל
אשכרה בזכות הביביזם הפכנו למדינת צפון קוריאנית על קראק.

Avi Barak | Facebook
מה הקשר בין הקישור למשואות? הקישור הוא איומים על אשתו ובתו של זאב אלקין, מה הקשר למשואות? ומה בדיוק השתנה הש"סניקים עשו לחיים אמסלם ואחר כך לאלי ישי, הליכודניקים עושים זאת לפורשים שלהם. זאת הייתה תמיד התרבות של אנשי ש"ס והליכוד, אם זה כוון מלמעלה או היה ספונטני אי אפשר לדעת, אבל אין בזה חידוש.

אלפיני

Well-known member
מה הקשר בין הקישור למשואות? הקישור הוא איומים על אשתו ובתו של זאב אלקין, מה הקשר למשואות? ומה בדיוק השתנה הש"סניקים עשו לחיים אמסלם ואחר כך לאלי ישי, הליכודניקים עושים זאת לפורשים שלהם. זאת הייתה תמיד התרבות של אנשי ש"ס והליכוד, אם זה כוון מלמעלה או היה ספונטני אי אפשר לדעת, אבל אין בזה חידוש.
סליחה. טעות סופר. תוקן. (1) Facebook

evglev1

Well-known member
מנהל
אבל בכל זאת אם ביבי לא יצליח להרכיב ממשלה יעשו מה שעושים לאלקין גם לשאר 12 הח"כים של ימינה ותקווה חדשה, כך שכדאי להיות ערוכים. אני לא מצדיק את זה, זה נורא, אבל אני לא יכול לדעת אם ועד כמה ביבי מעורב בזה.

Harrington

Well-known member
מנהל

כמה מטומטם הולך להיות טקס משואות השנה? אשכרה בזכות הביביזם הפכנו למדינת צפון קוריאנית על קראק.​

בדיוק ברמה שכל צופה יחליט לעצמו.
אישית למשל, כנראה לא אצפה כלל (פשוט לא מעניין אותי יותר מדי), אבל בהתחשב בעובדה שמידי שנה בשנה הדגלנים יוצרים 'איורים' רלוונטיים למדינה, אין כמובן שום דבר מטומטם גם במה שמתוכנן לשנה זו. אכן, מה לעשות, בלי שום קשר לביביסטיות מיוחדת (זולת אם המונח הזה מתייחס לרל"ביות), בלי שום דמיון מופרך לצפון קוריאה (זה אולי היה נכון אם היו מאיירים שם את דמות ראש הממשלה), החיסונים, כן, לרבות המזרקים, הם האישיו החם של השנה והם הבשורה של מדינת ישראל לשנה זו.

אגב, הקישור (הפבלובי) שאתה עושה בין הדברים לביבי, מלמד רק שעמוק בתוכך אתה לגמרי מודע לכך שראש הממשלה הוא האחראי העיקרי לכל עניין החיסונים ולמצבה המעולה של החברה בישראל ביחס לנגיף. אשריך על גילוי דעתך זו, גם אם בחרת לקחת את זה לכיוון מעוות ודמגוגי מטעמים פוליטיים גרידא.

בסוף כל טקסט של אבו יאיר בעברית, הוא יושב עם המשפחה לא על נרגילה, אלא על סיגר והם מרימים כוסות שמפניה ורודה "לחיי העם המטומטם הזה וכמה טוב שהוא כזה...".

jackie111

Well-known member
יש אנשים שמחכים ליום הזה כל השנה.
למי שאין עניין צריך לגלות סבלנות.

למעלה