כמה מחשבות

benjamin2020

New member
את לא תצליחי להתחמק

מלתת דין וחשבון לכל חברי הפורום על הפשעים שאת מבצעת כלפי חתולים .

benjamin2020

New member
אני רואה שהשמצות חזרו

בדיחה מהלכת הרי זה בדיוק מה שאת . כולם צוחקים ממך .

benjamin2020

New member
במקום להתיחס ענינית

זו התגובה שלך . אבל התגובה מעידה על בעליה .

אנטוליו

New member
יש לי שאלה לחברי הפורום.

אני מסכים ש"אנחנו צריכים גם לחשוב אקולוגית ולראות איך אנחנו מצמצמים את כמות בעלי החיים המעוותים בעולם וזה בעזרת אי הרבעה כוללת". עכשיו, אני, בניגוד אליכם, אינני סוגני ולא חושב שאדם עומד מעל לחוקי העולם החי. הוא חיה ככל החיות ולכן, היחס אליו חייב להיות בהתאם. אם אנחנו מדברים על חיות מעוותות גנטית, אני חושב שאדם הוא החיה הכי המעוותת. הוא גם מנוון מהרבה בחינות. המין האנושי התרבה מעל ומעבר, הפר את האיזון האקולוגי, מכלה את משאבי הטבע האחרונים,משמיד מיני בעלי חיים, צמחים ויערות, גורם לזיהום באוויר, בים וביבשה -בקיצור, הוא אשם בכל הצרות ומהווה סכנה לחיים עצמם על פני כדה"א. למה לא לנקוט את מדיניות האי הרבעה גם כלפיו? היה אף ענף מדע - אואגניקה, אשר דאג לשיפור הגזע האנושי שחוסל אחרי מלחמת העולם האחרונה. האם אנחנו לא זקוקים לשפר קודם כל את עצמנו?

אנטוליו

New member
שאלה לי לחברי הפורום.

אני מסכים ש"אנחנו צריכים גם לחשוב אקולוגית ולראות איך אנחנו מצמצמים את כמות בעלי החיים המעוותים בעולם וזה בעזרת אי הרבעה כוללת". עכשיו, אני, בניגוד אליכם, אינני סוגני ולא חושב שאדם עומד מעל לחוקי העולם החי. הוא חיה ככל החיות ולכן, היחס אליו חייב להיות בהתאם. אם אנחנו מדברים על חיות מעוותות גנטית, אני חושב שאדם הוא החיה הכי המעוותת. הוא גם מנוון מהרבה בחינות. המין האנושי התרבה מעל ומעבר, הפר את האיזון האקולוגי, מכלה את משאבי הטבע האחרונים,משמיד מיני בעלי חיים, צמחים ויערות, גורם לזיהום באוויר, בים וביבשה -בקיצור, הוא אשם בכל הצרות ומהווה סכנה לחיים עצמם על פני כדה"א. למה לא לנקוט את מדיניות האי הרבעה גם כלפיו? היה אף ענף מדע - אואגניקה, אשר דאג לשיפור הגזע האנושי שחוסל אחרי מלחמת העולם האחרונה. האם אנחנו לא זקוקים לשפר קודם כל את עצמנו?

tombenarye1234

New member
בוא נגיד שאני לא בעד שבני אדם

יחיו בנפרד מבעלי החיים...

חברים, שרשור-המפלצת נמחק ../images/Emo141.gif

מחקתי את שרשור הענק סביב החתול של בנימין, אהבת החיות והרגלי האכילה של חלקכם. זה מאוד לא בסדר ומעכיר את האווירה בפורום ליצור שרשור כזה, שבא לתקוף אחד את השני ללא הפסקה על רקע אישי. השרשורים האלה הם מאוד לא נעימים. בבקשה נסו להימנע מהם, וחשבו כמה דקות על ההודעה שלכם לפני שאתם שולחים אותה. כל מי שמעוניינת בהודעתה מוזמנת לפנות אלי או אל מנשה, וכולכם תוכלו לקבל במסר אישי את הודעותיכם. תודה רבה, נטע

**לילך**

New member
נטע, ההודעות טרם היגיעו אלי

אודה לך על משלוח ההודעות למייל הרשום בכרטיס, תודה.

scudnick

New member
סבלנות, עברה רק שעה מאז ששלחת

את ההודעה. אני משער שנטע עדיין לא ראתה את ההודעה...

**לילך**

New member
עוד משהו, לדיון החשוב הזה יש מקום

אין שום הצדקה למחוק שירשור שלם שעוסק בדיון לגיטימי. לא ברור לי מדוע מאפשרים לבנימין להתקיף אנשים אחרים על ימין ועל שמאל, אבל כאשר מבקרים את מעשיו כל השירשור נמחק מיידית, זה לא תקין!

benjamin2020

New member
זאת מן הסתם האמת

הרי לילך היא התוקפת והיא המשמיצה ובנקל אפשר להווכח בזאת מקריאת הודעותיה . וכשמפנים אליה שאלה חשובה היא מתחמקת ממנה בזלזול . חבל מאוד שלילך מבזה פורום חשוב זה . מישהו חייב לקרוא אותה לסדר . הרי לא יתכן שבגלל לילך כל הפורום יסבול .

benjamin2020

New member
את מבזה את הפורום

ולפי הדעות שלך (אם אפשר לקרוא לבליל של מילים דעות) גם לא אכפת לך לבזות את הפורום . אני סבור שזה חמור מאוד שבגלל קומץ של אנשים כדוגמת CH4 ולילך , הפורום כולו מבוזה . אנו דנים כאן בנושאים חשובים ומהותיים , ולכן אני מציע לחברי הפורום להתעלם מאותם אנשים אשר אין להם ענין כלשהו בפורום עצמו .

**לילך**

New member
נאה דורש נאה מקיים

אנא הפנה כל מה שכתבת כלפי עצמך, כי אתה זה שצריך לתקן את התנהגותו ומעשיו בפורום זה ובכלל.

benjamin2020

New member
נאה דורשת נאה מקימת

אך למרבה הצער , אין לי כל ציפיות שתקימי .

benjamin2020

New member
המשכי לחכות

כמה אנשים ריחמו עליך וניסו לתת לך הזדמנות , אך את החמצת אותה . לך אין כל תקנה .

למעלה