כמה כואב זה טיפול שורש?

• פותח הנושא מת_מפחד_נודר
  • פורסם בתאריך
מ

מת_מפחד_נודר

Guest
אז ככה, אני בן 17 ותמיד הייתי עם חרדות מרופאי שיניים. לצערי יש לי ממש כאבים בשן האחורית מצד שמאל למטה, ואני מפחד שאני אצטרך טיפול שורש.. כמה זה כואב באמת?

מ

מלי סימור

Guest
אז ככה, אני בן 17 ותמיד הייתי עם חרדות מרופאי שיניים. לצערי יש לי ממש כאבים בשן האחורית מצד שמאל למטה, ואני מפחד שאני אצטרך טיפול שורש.. כמה זה כואב באמת?
עם זה רופא שיניים טוב זה לא צריך לכאוב משום שנותנים יותר זריקות ! וחובה לחכות מספיק זמן עד שהדרישות ישפיעו .אצל רופאים חאפרים או סדיסטית זה כואב מאוד ! אלה שתמיד בטוחים שהם צודקים ולא באמת מתייחסים לדבריו של הקליינט / פצייאנט . אלה שלא נותנים מספיק זריקות ולא נותנים מספיק זמן שהזריקות ישפיעו הם אסון . לברוח מהם .

ויוי 25

Well-known member
ראשית ,אין מקום לחשוש הכל נעשה בהרדמה מקומית כך שהטיפול שורש לא כואב בכלל,
דבר שני,אם כמה שעות לאחר הטיפול התעורר כאב, אז תיקח לך כדור להרגעת כאבים.

אגב, אחי אמר שהוא צריך ללכת לטיפול גדול בשן -בינה , התור שלו בשעות הבוקר,
ולאחר הטיפול הוא חזר והיה מאוד עסוק במחשב שלו, ושכח מטיפול השיניים לחלוטין.
בערב ראיתי אותו ושאלתי מה המצב עם הכאבים של הטיפול ?
והתשובה הייתה: "כמה שעות של עיסוק במחשב, השכיחו ממני את הטיפול הזה לגמריי."
מסקנה: עיסוק מעניין מעלים את הכאב- טוב יותר מכול כדור הרגעה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
במהלך הטיפול לא כואב כי עושים זריקת הרדמה (שטיפ טיפה כואבת ולא כמו כאב השן)
בלילה שלאחר הטיפול, קצת מציק אבל לא תמיד מבצעים את הטיפול בביקור אחד. לפעמים ב-2 ביקורים, לאחר שבביקור הראשון מחדירים חומרי חיטוי.
תוכל לשרוד ולהמשיך את חייך. אל חשש. ובכל מקרה, אפשר לקחת כדור למניעת כאב. אדוויל יעיל.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
עזוב את סיפורי הסבתא של כמות הזריקות. הרופאים יודעים כמה לתת וזה לא משחק.
השאלה מה קורה אחרי שהזריקה מתפוגגת ובלילה שאחרי.
אבל זה באמת לא נורא. כדור אחד וזה עובר.

זהו לא פורום שעוסק בטיפולי שורש.
ככלל בזמן הטיפול כמובן שהטיפול לא אמור לכאוב. לאחריו יתכן ויהיו כאבים ויש לבקש מהרופא שמטפל בך הוראות מדויקות ומרשם למשככי כאבים שיכולים להופיע לאחר טיפול.

ויוי 25

Well-known member
ראשית אין מקום לחרדה ,
לאחר ההשתלה אמנם יש כאב יום או יומיים מקסימום,(תלוי במספר השתלים.)
אבל ,,אם מניחים קרחון צונן על הצד הכואב זה מרגיע מאוד,והכאב נעשה עמום בהדרגה עד שנעלם.
ולאחר מכן הכול חולף,ויש לך שיניים יפות ויעילות.

נסכם את הדיון: כל טיפול שיניים שמתבצע בהרדמה מקומית לא אמור לכאוב. לעיתים ישנם כאבים לאחר הטיפול שיכולים להיות מטופלים ע"י משככי כאבים. בכל מקרה הכי חשוב הוא לטפל בשיניים מבעוד מועד ולא לחכות שיתחילו כאבים , כך הטיפולים יהיו פשוטים יותר ולא מסובכים. בהצלחה

למעלה