כמה יש לכם בטוטו? נראה לכם שיש 16?

Yossi Benayoun

New member
כמה יש לכם בטוטו? נראה לכם שיש 16?

אז ככה, לי יש טור אחד של 12 ועוד 2 של 11 אבל אני כמעט בטוח שמלא הביאו כי היה מחזור לא קשה בכלל!! מה מצבכם ? ..?

WERDER BREMEN

New member
אין בכלל זוכים בנתיים כבר בדקתי בא

באתר....מי שיקח היום בפורום 13 ניחושים יזכה בכמעט חצי מליון שקל

WERDER BREMEN

New member
גם 12 ניחושים היום זה חצי מיליון...

כי אין זוכים בכלל ככה אמרו לי..........בנתיים אין...

WERDER BREMEN

New member
כן אחי אבל אין זוכים בנתיים יש רק..

פה בפורום כמה שתפסו 12 או אפילו 13 ואין עוד זוכים (בנתיים) מינימום הם יקבלו 50000 או 100000 שקל.... ככה נראה לי.......

Yossi Benayoun

New member
חחחחחח עוד לא עדכנו תירגעו!!!!!

אני מעריך שלפחות 20 אלף מנחשי 12 תוצאות יהיו...

yakir2006

New member
באיזה אתר בדקת?

אחי אחרי שכל המשחקים נגמרים בודקים כמה זוכים יש ומחלקים את החצי מליון בין כולם.. מאחר והמחזור הזה לא היה כל כך קשה אני מאמין שמישהו תפס 16.. והרבה תפסו 13 ככה שמי שתפס 13 יקח 1000-2000 שקל מקסימום.

חמIדי2I

New member
גם אני...

יש לי 12 עם חיפה ויש לי הרגשה שהרבה הביאו וחבל שלא הישקעתי בזה רציני לא היה הרבה הפתעות.

cclior

New member
מי אמר 12 חצי מיליון?

מי אמר לכם ש12 זה חצי מיליון איפה כתוב??

WERDER BREMEN

New member
כנסו רגע............

אני לא רוצה סתם לדחוף שמועות אבל למה האתר של הטוטו כבר רשם שמה בטבלה שאין זוכים ב- 16 או 15 או 14 או 13 או 12 וזה בלי חיפה.... ככה שיש מישהו באתר פה בפורום שתפס 12 בלי חיפה..... עם חיפה זה 13!! האתר יוסיף אותו לזכייה ב- 13 וזה שווה לבד 485000 שקל שזה כמעט חצי מליון....... אם יבואו עוד איתו אז יחלקו אין מי שזכה ביותר מזה....ככה הטוטו פרסם באתר התוצאות שלו (בלי חיפה!!!)

WERDER BREMEN

New member
לא עדכנו????? בני זונות הטוטו עוב..

עובדים על אנשים תמימים.....למה רשמו שהפרס "עובר"??? קבלו לינק: http://www.toto.org.il/totodata/wins.asp

Yossi Benayoun

New member
תירגע בנאדם תירגע המשחקים עוד לא

נגמרו בכלל חחח אתה חי בסרט חבל על הזמן!! לפי דעתי לפחות 20 אלף ניחשו 12 תוצאות...

WERDER BREMEN

New member
יש יש מלא זוכים אבל.........

איש לא לקח את הפרס הראשון (16 ניחושים) 34 תפסו 15 ולקחו 30,000 שקל כל אחד 516 תפסו 14 ולקחו 889 כל אחד 4532 תפסו 13 ולקחו 100 שקל כל אחד 26452 תפסו 12 ולקחו חפיסת סיגריות אני תפסתי השבוע 8.......... בושה לי!!!

למעלה