כמה ייגמר דמנטייבה נגד מוזרמו?

maril

New member
אוהו... נגעת בנקודה רגישה..

השתיים האלו תמיד מספקות טניס טוב, אבל דמנטייבה פשוט רומסת את מאורסמו כל פעם מחדש, והקטע האירוני פה הוא שדמנטייבה לא נמצאת באותו איזור דירוג של מאורסמו, היא מעולם לא זכתה בטורניר בסבב מעל דרגה שלישית (למאורסמו יש כמה טורנירים בדרגה ראשונה) אבל מצד שני, היאהגיעה לגמר גראנד סלאם ולגמר מיאמי.... בקיצר... דמנטייבה תנצח...

o m e g a m bip

New member
לא מתחייב

המשחק נערך באולם, ובפעם האחרונה שהשתיים נפגשו באולם זה נגמר 6:0 6:0 למאורסמו. נכון, מאורסמו נוצחה בכל הפעמים האחרונות ודמנטייבה משחקת כרגע טניס נהדר (היא גם בדרך להבטיח מקום באליפות סוף השנה!) אבל זה משחק שקובע הרבה לגבי ההשתתפות באליפות סוף השנה ואת אמילי אף פעם לא פוסלים, ביחוד לא באולמות...

Niminator

New member
תיקון קל.

לדמנטייבה תואר מדרגת TIER II - אמילייה איילנד. בדרך לתואר ההוא היא ניצחה את דאוונפורט והנין-הארדן כשהיא חוזרת מפיגור רציני.

nirte

New member
זה תלוי בדמנטייבה.

ואני חושב שהיא תנצח בשלוש מערכות.

aviramdj

New member
בגלל ששתיהן משחקות כמעט רק על כח

אי אפשר לדעת מי תהיה המנצחת . על הנייר תאורטית מאורסמו צריכה לקחת כי היא יכולה לגוון יותר . אבל אם לדמנטייבה החבטות נכנסות אין מי שתעצור אותה . השאלה מי מהן תשבר ראשונה . לי נראה שלמאורסמו כבר נמאס לפשל כל הזמן בשלבים גבוהים . אז אני הולך על אמילי .

oren987

New member
הגזמת משהו, לא כזה גרוע

ולילנה היו לא מעט משחקים ממש גרועים (כמו לדוגמא להפסיד 0-6 לאנה בסט ראשון ולגרד בקושי ניצחון בסט השני 6-7).

o m e g a m bip

New member
סוף סוף - מאורסמו!!!

הגיע הזמן... היא גם הולכת לקפוץ במרוץ לאליפות סוף השנה. אני חושב שאפשר כבר להגיד שהנין ומאורסמו הם כבר בתוך האליפות. ובקשר למחר בפילדרשטאט: דבנפורט תרשום עוד ניצחון על מאורסמו אלא אם מאורסמו תתחיל להריץ אותה צמד לצד באינטנסיביות...

spoop

New member
קולולולולושווווווווווו!!!!!../images/Emo106.gif

מה???? אמילי שיחקה?? איפה מתי??? אמילי ניצחה את דמנטייבה???? מה???? יששששששששששש!!!! יששששששששששששששששששששששש!!! יששששששששששששששששששששש!!!! אלהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה!!!!!!11 מתי הגמר????

למעלה