כמה חיסוני קורונה קיבלתם

סטילהוק1

Well-known member
0

דיברגנט חדש

Well-known member

כמה חיסוני קורונה קיבלתם​

0
אני כל הזמן כתבתי את זה שהחיסונים האלו מחלישים את מערכת החיסון לרבות בהתגוננות מול הקורונה.

דגלמנגל

Well-known member
⭕️

הקשר בין החיסונים לדום לב, שבץ מוח, קרישי דם ועוד תופעות לוואי חמורות, ידוע בעולם הרחב, כבר שנים אחדות.
רק אצלנו, ב"מעבדה של העולם", אסור היה לומר דבר, ששקרני משרד הבריאות לא אישרו.

נערך לאחרונה ב:

evglev1

Well-known member
מנהל
שלוש.

ai27

Well-known member
חיסון 1+2 של פייזר
ולאחר מכן בחיסון שנקרא "אומיקרון" - שחיסן סופית בכל מדינה שלא הייתה בסגר הדוק מדי.

תופעת לוואי: כתף קפואה

evglev1

Well-known member
מנהל
4 חיסונים , וטוב שכך
אז לפחות מישהו בפורום קיבל יותר ממני (ועד כמה שאני יודע גם ממשה).
חיסון 1+2 של פייזר
ולאחר מכן בחיסון שנקרא "אומיקרון" - שחיסן סופית בכל מדינה שלא הייתה בסגר הדוק מדי.

אז זה אומר שגם אני קיבלתי 4, כי גם אני חטפתי את מחלת האומיקרון לאחר שלושה חיסונים.

אני חוסנתי פעמיים, לפני החיסון השלישי חליתי בקורונה בצורה קלה והחלטתי לא להתחסן יותר, לפני שנתיים הייתי על ספינת נהר באירופה ורוב הנוסעים נדבקו ואני לא. לפני כמה חודשים חליתי שוב בצורה קלה וזהו. מה שקרה לקורונה שהיא הפכה לשפעת ותו לא.
עכשיו אם מסתכלים לאחור על תקופת הקורונה נשאלת השאלה האם היה צריך לפתח את החיסונים כי פתחו אותם במהירות שיא ולא היה מספיק זמן לבדוק את כול התופעות השליליות. התשובה שלי לכך שמערכות הבריאות העולמיות היו די בהיסטריה ופעלו בהתאם מחוסר ברירה.

evglev1

Well-known member
מנהל
4 חיסונים , וטוב שכך
אז לפחות מישהו בפורום קיבל יותר ממני (ועד כמה שאני יודע גם ממשה).
חיסון 1+2 של פייזר

אז זה אומר שגם אני קיבלתי 4, כי גם אני חטפתי את מחלת האומיקרון לאחר שלושה חיסונים.
אני חוסנתי פעמיים, לפני החיסון השלישי חליתי בקורונה בצורה קלה והחלטתי לא להתחסן יותר, לפני שנתיים הייתי על ספינת נהר באירופה ורוב הנוסעים נדבקו ואני לא. לפני כמה חודשים חליתי שוב בצורה קלה וזהו. מה שקרה לקורונה שהיא הפכה לשפעת ותו לא.
עכשיו אם מסתכלים לאחור על תקופת הקורונה נשאלת השאלה האם היה צריך לפתח את החיסונים כי פתחו אותם במהירות שיא ולא היה מספיק זמן לבדוק את כול התופעות השליליות. התשובה שלי לכך שמערכות הבריאות העולמיות היו די בהיסטריה ופעלו בהתאם מחוסר ברירה.
נכון אפילו יורם לס התחסן מיד כשהיה חיסון וטען שמוכן גם לחיסון פלציו העיקר לצאת מהסגר ולהתחיל חיים יומיומיים רגילים ואם הממסד רוצה חיסון בשביל זה, אז אין בעיה, עדיף חיסון על בידוד.

דגלמנגל

Well-known member
⭕️
עדיף חיסון על בידוד.
באמת?
בידוד נמשך שבועיים.
תופעות ללוואי מהחיסון נמשכות כל החיים.
ז'תומרת אם אתה לא מחוסל ממנו בסמוך להזרקה...

למעלה