כמה חוקים

ToryMaster

New member
כמה חוקים

זה מועתק מפוורם בקסטרי טבויז (אחרי אישור, טודע שני) ושונה טיפה
1. אסור לפי חוקי תפוז לדבר על הורדות לא חוקיות. כלומר- בלי דיבורים על קאזה, אימיול ושאר התוכנות מהסוג הזה.. אם מישהו שואל אותכן מאיפה הורדתן משהו, מותר להגיד את שם התוכנה, כי התוכנה עצמה חוקית.. הסברים על הורדה, או לשלוח אנשים אחרים על גבי הפורום לתוכנות האלה זה לא חוקי.. הודעות כאלה ימחקו מיד 2. דיבורים רעים (קללות, ירידות) על אחד מחברי הלהקה/החברות שלהם/חברות לשעבר/חברי הפורום אסורים, ויימחקו. הודעה פרטית תשלח לכותב ההודעה, ובמקרה שזה ייקרה בשנית, תהייה הרחקה מהפורום ל-24 שעות. (מצטערת) 3. שוב, לפי חוקי תפוז, אסור לפרסם מילים לשירים, או כתבות, בלי אישור מהאתר שממנו אתן מביאות את הדברים הנ"ל.. בגלל שאני לא מצפה מאף אחד להתחיל לבקש אישורים מכל מיני אתרים, אתן מוזמנות ברצון לשים לינק לכתבה/מילים לשירים/... או למישהי שיש כוח, פשוט תתרגמו בקיצור (או בהרחבה למי שיש כוח) את הכתבה.. 4. אסור לפי חוקי תפוז לשים קישורים על גבי הפורומים לקבצי מדיה. כלומר, אם מצאתן באיזה אתר של ניק קטע וידאו שלו, שאתן רוצות שכולן ייראו, אסור לשים קישור ישיר לוידאו. לאתר עצמו מותר. כנ"ל קבצי MP3, WMA וכו'.. באותו נושא, אל תציעו לשלוח למי שרוצה, גם הודעות כאלה ימחקו 5. בנתיים עוד לא ראיתי כאלה הודעות בפורום, אבל אסור על גבי הפורומים לתת מספרי טלפון. אפילו אם המספר לא שלכן, זה אסור.. 6. ביקורות עלי/על דרך הניהול שלי/עלתפוז/על הפורום אתן מתבקשות לשלוח לי במסר, בשום פנים ואופן לא על גבי הפורום. 7. אם מישהי רוצה להגיד למישהי משהו אישי (סטייל: "ענבל אני אוהבת אותך! למה את לא מחוברת? איפה את?") נא לשלוח למסרים, כי גם הודעות כאלה ימחקו 8. הודעות אוף טופיק - נא לסמן כאוף טופיק ("
"), ואז לשרשר אותן כמה שיותר. זהו, אני יודעת שזה נראה הרבה, ואני ידועת שאתן לא רגילות לזה, אבל אין ברירה, אלה חוקים חשובים בשביל לשמור על סדר כלשהו בפורום, ובשביל לא להעמיס יותר מדי על המערכת של תפוז. כל בעייה שיש לכן, מותר ורצוי לפני אליי, במסרים אישיים..

Baby Nicky

New member
יעל אני חולקת על דעתך../images/Emo70.gif

אני לא מבינה למה אסור לדבר על הורדות
מה זה משנה
אני לפי דעתי חושבת שיותר טוב עם החוקים שהיו לנו מקודם....

Dani Ryan

New member
בננות...

זה ממש לא יפה מה שאתן עושות לה. היא לא אשמה שאלו החוקים של תפוז. תאמינו לי שהיא לא הייתה רוצה שזה יהיה ככה. ואל תהיו צבועות ותגידו "עם קארין היה טוב " אני יכולה להוכיח לכן שאלפי פעמים אמרתן "איפה קארין שצריך אותה?!" "למה אין מנהלת חדשה" "קארין לא פה" וכו'. [אין לי טענות כלפי קארין כן?
קארינה I LOVE YOU
] וזה בערך מה שרציתי להגיד . תנשמו , תירגעו ותראו שזה לא כזה נורא כמו שאתן חושבות.

../images/Emo39.gif אממ...דני.. עם כל הכבוד

[ויש כבוד
] אני ממש לא הייתי צבועה שאמרתי את כל הדברים בקשר לקארין-אני פשוט חושבת ככה
את לא פה כל כך הרבה אבל בנות שכן-יוכלו להעיד [זו דעתי, אני חושבת שיש עוד שחושבות כך] שבזמן האחרון הכל פה בלאגן ויש בנות [כמוני
כן כן..] עצבניות
בכל מה שאמרתי על קארין התכוונתי שהיא לא אמרה לנו כלום על איך לשרשר, כמה לשרשר, למה לשרשר, איפה לשרשר ומתי לנשום

Dani Ryan

New member
אני פה כבר הרבה זמן

וכל יום - אני פשוט אפפעם לא כותבת
רק בפעמים נדירות
תקשיבי, זה שעד עכשיו זה לא היה ככה זה מהסיבה שקארין לא הייתה פה כל הזמן. אבל עכשיו יש פה מנהלת שנמצאת פה כל הזמן,ומה לעשות שהיא מקשיבה לחוקים של תפוז? אל תאשימו אותה יותר. אני מזה מבינה אותך.. זה קרה בהתחלה גם בפורום בלו
שכל החוקים נחתו עלינו משומקום ..
אבל, תנו לזה צ'אנס. אם לא ילך, בסדר. אבל לפחות תדעו שניסיתן.

כמו שאנחנו לא פורום BSB אנחנו גם לא

פורום בלו ובאמת שכל הכבוד לכם שהתמודדתם עם החוקים, אבל אני לא מססכימה איתם ולא יטרח בכלל לנסות

shiranile

New member
ראסמי....

לא נראה לי שמישו פה ישים בכלל על החוקים האלה...

Miss Kitty

New member
אבל מה שאתן צריכות להבין,

זה שאפילו שאתן לא פורום בקסטריט או פורום בלו, יש חוקים מסויימים בתפוז. רק תחשבו שנייה אם אחת מהאחראיות של הפורומים תיכנס לפה ותראה את כל החוקים שאתן עוברות עליהם.. אני מניחה שאם לא תעקבו אחרי החוקים של יעל, בשלב מסויים היא תתחיל לחסום אותכן, ולפי תקנון תפוז, מותר לה. אז במקום להתכווח איתה, פשוט תלמדו את החוקים החדשים ואל תתעצבנו

הטענה היחידה שהייתה על קארין זה

שהיא לא פה הרבה.. אבל עדיף פורום עם מנהל לא פעיל מאשר פורום עם מנהל פעיל ויותר מדי חוקים עד שכבר לא כיף להיות בו...

אחרי כאלה חוקים אני לא רואה איך

יישאר פה פורום... תגובתי לכל חוק... 1. ס22ה אין לי בעיה 2. הרחקה של 24 שעות???? ברור שיפריע לי אם יקללו את חברי הלהקה/חברות שלהם/אחד ת'שני סתם *דגש על הסתם... אני לא מדברת כרגע על ריבים* אבל להרחיק זה נראה לי ממש מוגזם!!! 3. גם כן הגזמה!!! כאילו זה לא חוק שקשה לעמוד בו אבל זה יגרום לפחות אנשים לשים פה חדשות ואז הפורום סתם יהיה יבש מעפן.. או שסתם הרבה אנשים יפספסו חדשות חשובות כי זה גורם לאנשים לרצות לשים פחות!! כאילו בן אדם בא עם כוונה טובה לעדכן את כולם במה שקורה עם הלהקה ולתת לו הנחיות איך לעשות את זה???? גאדדדדדדדדדדדד 4. whatever... לא ממש מזיז לי 5. נווווווו באמתתתתתתת!!! מה אנחנו כיתה ב??? אם מישו נותן פה מס' טלפון יש לו סיבה!! 6. לא רוצה חס וחלילה להעליב אבל אמממ.. הייתי קוראת לזה התנשאות 7. מחיקה זה פגיעה בחופש הביטוי!! והודעות כאלה זה חלק מהדברים שגורמים לגיבוש של הבנות פה!! הפורום בחייםםםםםםםםםםםםםם בחייםםםםםםםםם לא היה תומך כמו שהוא תמך פה בכולם בשבוע האחרון עם כל הודעה אישית קטנה תימחק!! עם החוק הזה אני ממש לא מסכימה!! 8. כל כך לאאאאאאא! פשוט לא! והרבה בנות כבר הסבירו פה למה לא אז חבל שאני סתם יחזור על דברים שנאמרו

ToryMaster

New member
אני אעבור על החוקים שוב

ואשנה אותם שיהיה לכן יותר קל מספיק טוב?

shiranile

New member
אבל את לא צריכה...

תחסכי את זה ממך... לא צריך שום חוקים.. הפורום הזה פועל כמה שנים טובות כבר בלי חוקים... אז מאיפה הופלצו כל החוקים האלה.. זה לא שזה פורום חדש!! אז דיי תוותרי על החוקים...

ToryMaster

New member
ככה זה מעכשיו

לא טוב לכן בפורום, זו לא אשמתי, ככה זה הולך בתפוז, בכל פורום אפשרי, תפוז זה הפורטל הכי טוב בארץ, והוא ידוע כאחד כזה, אלה החוקים בתפוז, תתמודדו איתם.

זה אשכרה חוצפה והתנשאות

את מחקת כרגע כל הודעה שלא נראית לך!!!! זה שאת מנהלת כ"כ לאאאאאאאאאאא עושה אותך שווה יותר מכולם כדאי שתרגיעי ומהרררררר

ToryMaster

New member
נכון

מחקתי כל הודעה שלא נראית לי תואמת את תקנון תפוז, כל הודעה פוגעת ואלו שמשורשרות אליה (כי אין ברירה)

תעשי לי טובהההההה

10 דקות חוקים וכבר מחקת שרשור של קילומטר!!!! בקצב הזה תמחקי את כל הפורום לללללללאאאאאאאאאאאא מקבלים ת'חוקים!!! מה לא ברור?????? מה את רוצה שנתחיל מלחמה על זה??? חלאסססססססס כל הכבוד שניסית אבל לא עובד. נקודה. יאללה אני יצאתי נמשיך עם זה אח"כ ביי

Miss Kitty

New member
בבקשה../images/Emo13.gif

הוספת כמה יפים.. אולי אני אוסיף אותם גם.. אפילו שאצלי הן ממושמעות

EdenLovesMartin

New member
אני ממש מתנגדת לחוקים האלו

אולי יהיה יותר קל שתרשמו מה כן מותר לנו לעשות בפורום הזה?

למעלה