כמה זמן?

כמה זמן?

אני אחת משלכם כבר המון זמן ואתם אפילו לא יודעים... קוראת אתכם- ונהנית (רוב הזמן) ועכשיו רוצה לשאול שאלה (אם אפשר) היו כמה חודשים מדהימים - אהבה גדולה וסקס משובח. עכשיו זה נגמר אשמח לשמוע ממנוסים תוך כמה זמן כאב הלב יעבור? שבוע, חודש , שנה?!?! אתמול שמעתי את אביב גפן שר, "אל תדאגי , זה רק הלב..." אבל הלב הזה, אוף, הלב הזה...

מזכירה לי....

את סבא שלי(אלללה ירחמו....) שהיה שואל במקרים שכאלו "כמה עולים מכנסיים ליתום"?

זה תלוי

מי הפסיק את הקשר אני מניח שבמקרה זה - הוא אי אפשר לדעת מתי יעבור לך העצב אבל ככל שתיפתחי לאחרים , יוקל עליך לא תשכחי אותו , אבל הכאב יהיה יותר נסבל

zipo1232

New member
תלוי בך

ואיך שאת מסתכלת על זה אבל בדרך כלל זה עובר מהר, זה לא שבניתם עתיד ביחד והוא התנפץ, ידעתם למה נכנסתם...

בדרך כלל שבוע עד שבועיים

הרי בסוף מבינים שהחיים האמיתיים, הבית, הילדים ממשיכים כרגיל, ואי אפשר להיות בדיכאון יותר מדי זמן

MYtinySECRETE

New member
יעבור...תמשיכי בשגרת חייך

בזמר המזרחי יש פתרונות יותר ריאליסטים
עזבי אותך אביב גפן

../images/Emo132.gifיש נוסחא מדעית להתגברות מקשר.

את צריכה לקחת את מספר החודשים המדוייק, להכפיל אותו במספר פרפורי הלב והפגישות שעברת, פחות הימים הקשים של הפרדות והאיומים כי "קשה" לך / לו + הימים של החיזורים מצדו, X ימי הפגישות בצימר - שורש של הסכום הכספי שבוזבז על הפרטנר הלא חוקי שלך. = ותקבלי את התקופה המדוייקת של ההתגברות
כמה חודשים לא נורא,
בסוף הכל עובר חביבי....
נ.ב אנחנו שונאים שאנחנו לא יודעים.
בקשר לכאב יש מלא קרדיולוגים בסביבה. ולא לשכוח... בכל סיום יש

הרדוד

New member
בטח

המיון של המסרים שתקבלי היום, עם ההתעסקות בתשובות יסיח את דעתך.... ובכלל היום חופש והילדים בבית.... תזכרי תמיד שהם העוגן שלך, כל השאר זמני.

hairylover

New member
אולי זה יותר עמוק

בחרתי להתיחס לצד אחר שלדעתי עדיין לא טופל את צריכה לשאול את עצמך האם התאהבת בבחור? בכלל , צריך לדעת שבגידה היא לא רק ממניעים של סקס לא טוב (לפחות לא במקרה שלי) זה יכול לבוא ממקום של השלמת חוסרים שלאוו דווקא קשורים בסקס אני למשל לא מצליח לפתח שיחה אינטלקטואלית עם אישתי תחומי העניין שלנו שונים , כך שמתנחם בינתיים בשיחה על נושאים משותפים עם נשים במקום העבודה. מצד שני , אני לא מעונין לפרק את הקשר כרגע , מכיוון שאינני מעונין לפגוע בה! אז בחרתי לנסות למצוא פרטנרית , עם כל הסיכון שבכך

alifoot11

New member
עד

שמישהו אחד יתפוס אותך וידליק אש (בהשראת לג בעומר כמובן)

למעלה