כמה זמן מפרידה עד שיוצאים לדייטים?

astyle

New member
כמה זמן מפרידה עד שיוצאים לדייטים?

לפני חודש נפרדתי מקשר ארוך (שנתיים), יצאתי לכמה דייטים..
אבל זה נראה הכי חסר טעם בעולם - אני כאילו מחכה שהדייט יגמר כבר..
להיות לבד בבית זה גם לא תענוג צרוף - יש הצעות?

Jake Speed

New member
תסתגר בבית עם ערימה של

סמים או אלכוהול.

תקהה את הכאב.

כשזה יעבור, וזה יעבור, אתה תדע לבד

נו באמת, לא חייבים דווקא לסמים..

ולא חייבים להסתגר בבית עם אלכוהול... צריך להמשיך הלאה , כשזה יגיע
זה יגיע, והאושר לא מגיע תמיד באהבה יכול להיות אלף ואחת דברים אחרים.
וכשהאושר האחר יגיע גם האהבה תגיע...

inspirion

New member
יש פרידות ויש פרידות

יש קשרים שמסתיימים עוד לפני הפרידה הרשמית ואז אפשר לצאת לדייטים יום למחרת. במקרה שלך (לפי התגובות שרשמת והפוסט בבלוג) זה ממש לא ככה, אז חודש זה לא מספיק, לא הוגן לא כלפי הבחורות שאתה יוצא איתן לדייטים (כדי להעביר את הזמן) ולא כלפי עצמך - אתה באמת מצפה מעצמך להיות מסוגל להרגיש משהו כרגע? מה זה חודש? ...
ברור שקשה להיות לבד עכשיו ואתה רוצה להעסיק את עצמך ולמלא את הזמן, בשביל זה בדרך כלל יש חברים, אני די סומכת עליך שיש לך כמה כאלה (שוב, מהתגובות שלך פה ובבלוג) אז זה הזמן להפעיל אותם.
אתה יכול לצאת ל"לא דייט" - להגדיר מראש שלפגישה אין מטרות רומנטיות, פשוט כדי להכיר ולבלות (אולי ישמע לך הזוי), אבל לי נשמע הגיוני - פשוט להכיר, לדבר. אולי יש בנות שנמצאות בסיטואציה דומה או פשוט לא פנויות לקשר רומנטי כרגע וזה יסתדר לשני הצדדים

תחזיק מעמד :)

astyle

New member
חברים בזוגיות..

והמעטים שאינם בזוגיות... יש איזה קטע הזוי של גברים - לפחות של חברים שלי - שיוצאים ביחד, חייבים להתחיל עם בחורות... שזה כיף בדרך כלל, אבל בימינו, מוביל לאותה נקודה של "למה אני עושה את זה?" אחרי כמה דקות.

יהיה טוב :)

Nogood Girl

New member
מסכימה עם הנכתב...

מערכת יחסים חדשה בסיומה של ישנה זה לא דבר טוב, כל מה שיוצא מזה זה הרגשה של "מה אני חייב להיות במערכת יחסים כדי להיות מאושר? אני לא יכול להיות קצת לבד?" ודברים כאלה...

אם אתה מרגיש שלם עם ההחלטה ויודע שזה היה הדבר הנכון לעשות ולא מעוניין לחזור או לא יכול לחזור לקשר עם האקסית, כדאי להעסיק את עצמך בלימודים, עבודה, תחביבים, סרטים, סדרות וכל דבר אחר כדי לא לחשוב על זה...
הנח לבנות העולם כי אתה עלול לפספס את הקשר הבא שלך אם תצא עם אחת מדהימה ותתיחס אל זה כאל "סתם עוד דייט" או שתמצא לך כמה ידידות טובות לדבר איתן ולצאת איתן ולהרגיש בנוח איתן בלי אלמנטים רומנטיים.

קח לך את הזמן, תחזור להיות אתה, מרוצה מעצמך ומהלבד שלך ורק אז תחשוב על לצאת עם אחרות...

בהצלחה...

היי :)

שמע לכל אחד זה משהו אחר. תלוי אייך הרגשת בקשר ואייך נגמר.
או תיקח לעצמך זמן עד שתרגיש בשל זה לדעתי פתרון הכי טוב.
כי לא נעים לא לך ולא לבחורה שיוצא הרגשה שיגמר כבר.
בהצלחה:)

זה לא קשור לזמן

זה קשור למה אתה עושה איתו.

אם תשקע במחשבות, תשים את השיר שלכם שוב ושוב, תבכה על מר גורלך, זה ימשך המוווווון.
אם תתן מקום לרגשות, תוציא דברים החוצה, תתעסק בדברים שלך, תזכור שאתה זה אתה לפני זוגיות, ולאט לאט תיפתח לקשר חדש, זה יקח מעט זמן, ואפילו תיהנה מהדרך.

בהצלחה!

סבלנות זאת מילת המפתח

הראש עדיין לא נמצא בפוקוס,המחשבות עדיין על ההיא וכל מה שמסביב.
תן לעצמך לרדת לקרקע,ללב קצת פחוץ לצבוט,ויהיה בסדר .
הזמן יוביל אותך לתחושות צורך בדייטים.
תהנה קצת מהלבד הזה ומעולם ומלאו שנפתח בפניך כרגע.

בהצלחה

h a j b i

New member
חודש זה בהחלט מספיק

תמשיכי לצאת עד שתפגשי מישהו שעושה לך את זה.

inspirion

New member
מספיק למי?

הרי לא צריך לקרוא את הפוסטים האחרים שלו בקשר לפרידה כדי להבין שזה לא המקרה. הבחור (בדגש על ה-בחור, כי זאת לא בחורה) אומר לך שלא מבין בשביל מה זה טוב ורק רוצה שהדייט יגמר, אז מה עוד צריך?

astyle

New member
זה מצחיק

קרוב לודאי שהייתי עונה אותו דבר לבחורה שהיתה שואלת את השאלה :)

h a j b i

New member
צריך לצאת לעוד דייטים

למה מה יקרה עוד חודש? כנראה שכלום.
אם יש מדבר שגורם להתאושש מפרידה זה קשר חדש.

בקולנוע זה עובד,במציאות ממש לא

התאוששות מפרידה קודם צריכה להיות לעצמך, ואת זה רק הזמן עושה.הדבר האחרון שצריך זה לצאת ליידטים שממילא לא יעניינו אותך.

h a j b i

New member
תלוי למי

בסדר, אפשר גם לשבת בבית עוד חודש ועוד חודש. לא חושב שזה יעזור אבל אפשר.

inspirion

New member
אתה באמת מאמין,

שאם זה מה שהוא מרגיש כרגע, הבחור באמת מסוגל לפתח קשר רציני? ואני לא מדברת על כל מני סיטואציות דמיונית, ברור שיש יוצא דופן, אבל אתה לא חושב שיש הגיון בתקופת צינון מסוימת שלאו דווקא נמדדת ביחידות של זמן אלה יותר ביחידות "מוכנות רגשית"... אבל למה אנחנו מחליטים בשבילו, סה"כ מה שחשוב זה שינסה לשפר את ההרגשה הכללית, פשוט נראה/נשמע שדייטים הם לא הפתרון כרגע, לפחות לא חיפוש מכוון. אם יצא לו להכיר מישהי שתמשוך את תשומת ליבו וירגיש צורך/רצון לצאת איתה לדייט אז ברור שזה שעבר רק חודש לא צריך לעצור בעדו.

yatusha

New member
בחתימה יש בלוג פיק-אפ

האם הדייטים הם עניין של כמות או איכות?
הם באים מחוסר עניין או עניין בבחורה שמולך?

תגלה מה אתה אוהב לעשות, תבלה עם חברים ותפסיק לצאת לדייטים משעמום. תצא לדייט רק כשאתה פוגש בחורה שעושה לך את 'זה' ואז יהיה לך יותר מעניין ואולי גם תהנה.

בהצלחה!

HH husa

New member
תצא אבל לא לדייטים

אפשר לצאת עם חברים וגם לבלות עם בנות בלי שזה יהיה דייט.

אפשר להכיר חברים חדשים ממין נקבה וזכר.

למעלה