כמה זמן לוקח פרופיל הורמונלי במכבי?

nessli

New member
מדובר בתזונה שמותאמת אישית

לפי אבחון ,
דגנים מלאים אורז מלא, דוחן, קינואה , לחם שיפון וכוסמין , הפחתה אפילו של חיטה מלאה
קטניות - שעועית שחורה ,שעועית אזוקי, עדשים שחורות
ירקות שורש - קולורבי, גזר בטטה
דלעת, דלורית - הרבה כתומים
עלים ירוקים - סלרי פרטוזליה כוסברה
ושילוב של אצות בבישול
הפסקתי עם מוצרי חלב
אפשר לאכול מוצרי בשר - אני לא אוכלת, אני צמחונית אני כן אוכלת דגים
הפחתתי בקפאין (קפה הפוך בשבוע עם חלב סויה) - פעם הייתי שותה פעמים ביום
תה - רק חליטות ללא קפאין - בתה ירוק יש קפאין
הפחתתי בסוכר ומתוקים

זה מבוסס על תזונה מקרוביוטית שמאבחנת מצבי חום , קור לחות ויובש בגוף - ולפי זה מותאמת התזונה - יש מאכלים שנחשבים מחממים ויש כאלה שמקררים ויש מזונות שמייבשים או מלחחים

אכן זה דורש זמן ועבודה , אני עושה את זה בהנאה .. ומדמיינת שכך אשקיע ואבשל לילדיי
..

נעמה351

New member
הרופא היום הפנה אותי למעקב זקיקים ובדיקת AMH

אני תכף הולכת לעשות. הוא אמר שזה יגיד יותר במדוייק מה המצב. האם הלכת ל-IVF רק בגלל ה-FSH הגבוה? התזונה שלי גם ככה די בריאה ולא יודעת אם יש מה לשנות כל כך. אני אוכלת דגנים מלאים, קטניות, ירקות שורש וכו'. צמחונית. כן אוכלת מוצרי חלב.

nessli

New member
בלי שום קשר ל- FSH הלכתי להפריה

בגלל ההיסטוריה שלי , לפני 13 שנה הייתי נשואה , ובמהלך 4 שנים ניסיתי להרות , נחשבנו עקרות בלי מוסברת ועברנו הזרעות, והפריה אחת.
אז כשרציתי להיכנס להריון היה ברור שזה יהיה בהפריה , וכמובן לפני הפריה היה צורך בלבצע את הבדיקות פרופיל הורמונלי.

לא חושבת ששולחים ישר לIVF עם FSH כזה

יש עוד שלב ההזרעות עם זריקות שצריך לעבור בשביל לקבל אישור להפריות...

Lexie1

New member
לא חייבים לעבור 3 הזרעות עם הורמונים

תלוי ביכולת הרופא לנמק נימוקים משכנעים בבקשה. אם רופא התרשם (נניח עשה AFC) שזה לא רק מספר אלא יש גם רזרבה נמוכה הוא בהחלט יכול להביא זאת כנימוק למהר, שכן הפריות מעלים את הסיכויים.

נעמה351

New member
בקשר למעקב זקיקים, מתי כדאי ללכת? אני עכשיו

ביו"מ 5, והרופא אמר לי ללכת כל יומיים שלושה החל מיו"מ 10-11. מבייצת ביו"מ 13-15. הבעיה היא שבשבוע הבא יהיה חג, והמעקב יהיה בבני ברק. אם אני הולכת ביום 10 (ראשון), 12 (שלישי) אז אני לא יכולה ללכת ביום 14 כי זה חג. אם אני אלך ביום 15 (שישי) זה יהיה בסדר? גם אם כבר בייצתי? אני לא כל כך מבינה מה בדיוק אמורים לראות במעקב הזה.

Lexie1

New member
תלכי ביום 10

אח״כ 12 ו-14. אחרי הביוץ לא יראו את הזקיק המוביל אלא את הזקיקים הקטנים בשתי השחלות, אפשר לעמים לקבל אז תמונה על הרזרבה. אם יש הרבה או מעט זקיקים קטנים.

נעמה351

New member
זו הבעיה, שאני לא יכולה ללכת ביום 14 כי זה חג

אני יודעת יומיים לפני הביוץ כי בודקת עם סטיקים שתמיד נותנים לי יומיים תוצאה חיובית. אז לפי זה אנסה לתזמן כך שאלך ביום הביוץ ומקסימום לא יצליח. אם רואים שפתאום אין זקיק מוביל אלא רק זקיקים קטנים יודעים שהיה ביוץ? אני לא מבינה איך זה קשור ל-FSH אבל שיהיה...

באתי לעודד

גם לי בבדיקה האחרונה יצא FSH בסביבות 11.5 ובשאיבה הראשונה שלי נשאבו 23 ביציות וחלק גדול מהן הופרו וכרגע יש לי מלא ארטיקים חמודים שמחכים להחזרה

אז זה לא כ"כ נורא...

city girl5

New member
23 בייציות עם כזה fsh... חלום

אפשר לשאול איזה פרוטוקול עשית?

למעלה