כמה זמן לוקח לקבל אישור LMO?

3berries

New member
תלוי בהרבה גורמים

אם הLMO כבר קיים זה עניין של ימים, אם צריך "להקים" אותו זה עניין של חודשים ולפעמים אפילו חודשים רבים.

ehudl1

New member
הוא לא קיים, החברה פנתה לגופים שמטפלים בזה

השאלה מה הסיכויים לקבל...

בדקתי גם אופציית ויזת סטודנט ולעבוד במשרת סטודנט, זה יותר פשוט?

ehudl1

New member
לגבי ויזת סטודנט: אני עומד בדרישות הקבלה

ואני יכול להירשם לשנה הקרובה

3berries

New member
לא יודעת....

קשה לתת לך תשובות מהאינפו שאתה נותן פה.
לאיזה תואר אתה רוצה ללמוד? מה הסיכויים שתתקבל?

אם החברה שלך רצינית בעניין LMO - הייתי מחכה לאופציה הזו. שוב, אני לא יודעת מה התחום שלך ובמה החברה עוסקת... אבל בגדול אם יש צורך אמיתי הLMO יאושר.

ehudl1

New member
החברה רצינית אבל..

הבנתי שהרבה פעמים זה לא קשור לחברה, אם אין לחץ פנימי כזה או אחר על גורמים שמאשרים זה לא תמיד הולך, זה נכון?

בעיקרון מדובר על אלברטה, חברת הייטק (תכנות).

אני מדבר על תואר שני במדעי המחשב, האוניברסיטה דורשת לפחות 75 אחוז בקורסים שלמדתי בשנתיים האחרונות (כאילו לקחת את כל הקורסים של השנתיים האחרונות לתואר ראשון ולראות שהממוצע מעל 75).

לא יותר פשוט ולא יותר מהיר.

אישור לימודים לסטודנט מתקבל רק אחרי חצי שנת לימודים עם ממוצע ציונים מספק ואישור התוכנית, המחלקה והפקולטה. גם אז, ולמשך שנה הוא מוגבל לעבודה בקמפוס בלבד (החריג זה חברות/עסקים שפועלים בקמפוס כמו רשתות מזון או חב' טכנו' בחממות של האוניב').
גם אח"כ, כסטודנט לתארים מתקדמים, תהיה מוגבל במשכורות שתקבל, או שתאלץ לוותר על המימון המחלקתי בחלקו או רובו ועדיין לא תוכל לעבוד משרה מלאה, כך שתצא קירח מכאן ומכאן.

3berries

New member
מסכימה עם עופר

אם אתה לא בעניין לימודים לשם לימודים - חבל על המאמץ שלך, כי למצוא עבודה כסטודנט זה לא פשוט.
לעניין לחצים פנימיים - אין לי מושג. אני יודעת שהקריטריונים הם שאתה לא תהווה איום על השוק הקנדי הקיים, ולכן החברה צריכה להוכיח שהיא חייבת דווקא אותך. זה קורה כל הזמן, ויש כל הזמן אישורים להביא עובדים זרים. עם זאת, הקריטריונים החדשים יותר מקשים על הסיפור הזה.

ehudl1

New member
תודה

לימודים בכל מקרה יגיעו, זה פשוט שאלה של זמן מתי אוכל להתפנות לזה גם.

אחרי כמה זמן במסלול כזה אפשר להגיש בקשה ל- PR?

למעלה