כמה זמן לוקח למכבי לאשר טיפולי הפריה

כמה זמן לוקח למכבי לאשר טיפולי הפריה

נתתי את הטופס מהרופא, בדיקת זרע ופרופיל הורמונלי כמה זמן לוקח להם לתת אישור? תודה

שבועות בודדים

אם יש לך את כל הנדרש רק צריך לחכות טיפה שתיהיה ועדה. אצלנו לקח בערך 3 שבועות.. ואם היינו לוחצים אולי היה מהר יותר... שיהיה הרבה בהצלחה!

LAMAMAMA

New member
עוד תשובות?../images/Emo92.gif

תופסת טרמפ על השאלה. מה הסיכוי שיספיקו לעשות זאת תוך שבוע - 10 ימים? במה זה תלוי? אם יש סיכוי - אז לא אעשה הזרעה החודש אלא אעבור לIVF. אם אין סיכוי - אז החודש זה עוד הזרעה (תשיעית במספר) אחר כך חודש הפסקה ורק אחר כך IVF. אשמח מאוד לשמוע עוד מניסיונכן. תודה

איה35

New member
לי נתנו במכבי תשובה תוך 5 ימים, ועוד התקשרו

אלי הביתה והציעו לפקסס. היו מקסימים. הפעם השניה כבר מהירה ביותר.

LAMAMAMA

New member
בפעם השנייה../images/Emo35.gif

מה צריך לעבור את הפרוצדורה הביורוקראטית לפני כל מחזור IVF???????????

איה35

New member
נפלאות עולם הביטוח...אבל לא ממש

כל פעם ראשונה מקציבים X טיפולים, נגיד 4, ורק הראשון מבינהם דורש את כל הפרוצדורה הנ"ל. בפעם השניה רק ניגשים עם הדף שיתנו לך המרפאה שעשית IVF ומה הוא כלל ויוציאו לך מיידית מהמחשב אישור. אחרי 4 פעמים...הכל מהתחלה... מתי בדיוק אנחנו אמורות לחיות ולעבוד בין בדיקות, זריקות, להספיק להוציא טפסים וקניית תרופות, חופש ביום שאיבה וביום החזרה...

LAMAMAMA

New member
../images/Emo51.gif

תודה על מהירות התגובה. אני לא יושבת הרבה בפורום, אז כל פעם שעונים לי מהר אני נורא מתלהבת ומעריכה. אז תודה השאלה מתי עובדים ואיך ומתי חיים היא שאלה פתוחה בשבילי. במיוחד שאני עצמאית ואף אחד לא יכול להחליף אותי. זה מקל אולי כי אני לא צריכה לבקש אישור מאף אחד. אבל, ויש אבל, אני באה ממקצועות הטיפול ולקחת פתאום חופש - מאוד מסבך אותי.כך שזה באמת די מעניין אותי, איך זה יהיה. מה שכן, לא נשאר אלא לצחוק על זה כי לבכות - אני גם כך בוכה אחרי 4 שנים של כשלונות אגב, כמה זמן מראש יודעים בדרך כלל מתי השאיבה. יום? יומיים?

איה35

New member
בדרך כלל השאיבה היא ביום ה- 10

מתחילת ההזרקות ויודעים בוודאות יומיים לפני.

וויתה

New member
אצלי אישרו ביום שלמחרת מסירת הטפסים

אולי בדיוק היתה ועדה או משהו , כי ממש הופתעתי לקבל שיחת טלפון מאשרך תוך יום אחד בלבד

למעלה